Lutsar ja Kadai esinevad koroonavaktsiini tüsistusi käsitleval konverentsil

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. oktoober 2022 kell 10:40Foto: gt29 / Getty Images + WiR_Pixs / Pixabay + Canva.com

18. oktoobril toimub koroonavaktsiinide teemaline konverents “Haigeks teeme tasuta, aga terveks ravimine on su enda asi. Kas tõesti?“, mida korraldab MTÜ Ikkagi Inimesed. Ühingu eesmärgiks on ühendada, esindada ja toetada COVID-19 vastu vaktsineerimise tagajärjel rasked kõrvaltoimed saanud ja Ravimiametisse sellekohaselt raporteeritud täisealisi isikuid ning teostada nende isikute huvikaitset.

 

Ettekannetega esinevad:

  • Martin Kadai – molekulaarbioloog
  • Jaanika Reilik-Bakoff – advokaat Pallo&Partnerid
  • Sirje Rüütel Boudinot – immunoloog
  • Tunnustatud neuroloog video vahendusel
  • Irja Lutsar – endine teadusnõukoja juht
  • Dr Hele Everaus – onkoloog, riigikogu liige
  • Riina Kütt – MTÜ Ikkagi Inimesed juhataja

Konverentsi on võimalik vaadata otse ja ka hiljem järgi, ettekanded toimuvad kell 14:30 – 17:00 otseülekandena MTÜ Ikkagi Inimesed Facebooki lehel ning Youtube´i kanalis. Sündmus toimub ühingu Facebookis oleva postituse kohaselt L`Ermitage hotelli konverentsisaalis, kuhu pääseb kutsetega.

Vaata ka videot:

 

Võimalusel toeta selle konverentsi korraldamist ning suurema informeerituse kaudu ka vaktsiini-tüsistusega inimeste paremat ravi.
MTÜ Ikkagi Inimesed: EE052200221078207957

 

Allikad: Facebook 1, Facebook 2, sündmuse Facebooki leht

PS. Sel nädalavahetusel, 14-16. oktoobril toimub pika covidi ja vaktsiinitüsistuste teemal rahvusvaheline konverents. Loodetavasti ka Eesti arstid saavad konverentsil osaleda, et aidata meie inimesi. https://covid19criticalcare.com/conference

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt