Telegrami uudised (29/22): aplaus Eesti Päevalehele, Irja Lutsarile ja dr Ilona Drikkitile

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. juuli 2022 kell 19:02Foto: EPL FB + ekraanikuva + Telegram.ee + Canva.com

Vaatame üle Telegrami tähtsamad uudised 2022. aasta 29. nädalast ehk ajavahemikust 18.-24. juuli. Lisaks toome välja kõnekamad artiklid Eesti peavoolumeediast, millest alustamegi.

 

Nimelt valmistas meile suurimat heameelt ja tänutunnet Eesti Päevalehe juhtkiri, mis kutsus seoses koroona-temaatikaga üles tervemõistuslikkusele.

 

1

https://epl.delfi.ee/artikkel/120037668/juhtkiri-koroonasoja-jututeemasid-peab-varskendama

Eesti Päevaleht ütles oma juhtkirjas, et koroonasõja jututeemasid peab värskendama

Juhtkirjas avaldati nördimust, et terviseameti uus peadirektor soovib muutunud info valguses koroona vastu võidelda ikka veel aastate taguste jutupunktidega.

Päevalehe toimetus aga tõi välja kolm punti, mida tegelikult järgida tuleks:

  1. Tuleks välistada ulatuslik õpilaste distantsõppele saatmine, kuna sel pole mõju viiruse levikule ning see mõjub halvasti nii laste vaimsele tervisele kui ka õpitulemustele.
  2. Tuleks ära elanud meetmeks lahterdada ühiskonda lõhestanud koroonatõend, kuna lootus, et vaktsiin peatab ka viiruse leviku, ei täitunud.
  3. Tuleks lõpetada vaktsineerimisega seoses inimeste sildistamine ja ähvardamine ning massikampaania asemel keskenduda riskirühmadele.

Toimetus leidis oma juhtkirja lõpetuseks, et koroonavõitluses ei ole õige olla dogmaatiline, vaid tuleb sallida arvamuste ja hinnangute paljusust.

 

2

https://forte.delfi.ee/artikkel/120038468/kersna-skandaali-jahmatav-tahk-ministeerium-ostis-eesti-koolidele-muugilt-korvaldatud-kiirteste?

Delfi Forte avaldas aga Kersna skandaali jahmatava tahu: ministeerium ostis Eesti koolidele müügilt kõrvaldatud kiirteste

Vähe sellest, et haridus- ja teadusministeerium ostis möödunud aastal miljonite eurode eest koolide tarvis kiirteste riigihangete normide vastu räigelt eksides – nüüd on ilmnenud, et suure kiirustamise tagajärjel saadi oma teadmata asjaoludel väljavalitud ettevõttelt testid, mis olid tegelikult saanud külge märke „müügilt kõrvaldatud“.

Kui nüüd arvestada seda, et prof. Irja Lutsari sõnul kiirtestimine koolides viiruse levikule mingit mõju ei avaldanudki, siis võtab kodu see jant veel eriti kuritegeliku mõõtme.

 

3

Ja jätkame Telegrami artiklitega.

https://www.telegram.ee/eesti/video-irja-lutsar-koroonakonverentsil-piirangutel-ei-olnud-koroona-levikule-moju

Irja Lutsar nentis, et piirangutel ei olnud viiruse levikule mõju

Viroloog ja valitsuse teadusnõukoja endine juht Irja Lutsar pidas 7. juunil Tartu Ülikooli ja Terviseameti koroonakonverentsi “Elu COVIDiga – mida oleme õppinud ja milleks peame valmistuma” raames kõneka ettekande.

Professor Lutsar näitas, et piirangud ei mõjutanud suremust, näomaskide kasutamine nooremas vanusegrupis ei omanud mingit tähtsust ning oli ka vanemas vanusegrupis pigem marginaalne. Samuti ütles naine, et maskikohustuse, koroonatõendi ja koolide kiirtestimise kasutuselevõtul ei olnud viiruse levikule mingit mõju.

Huvitav, et neid samu jutupunkte on Telegram käianud juba 2,5 aastat…

 

4

https://www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-68-koigile-koroonasurmadele-tuleks-teha-ekspertanaluus-kulas-dr-ilona-drikkit

Dr Ilona Drikkit: kõigile koroonasurmadele tuleks teha ekspertanalüüs

Telegrami podcastis ütles Eesti kohtusüsteemis ekspertarstina töötav dr Ilona Drikkit, et koroonapiirangute vältimiseks ja n-ö vana normaalsuse taastamiseks tuleks tagant järgi kõikidele koroonasurmadele teha ekspertiis ja välja selgitada, mis oli tegelik surma põhjus, seda enam, et ka Terviseameti andmetel oli 99% positiivse koroonatestiga surnutest kaasuvad haigused.

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/dokumendid-ema-d-survestati-kiirustama-pfizeri-vaktsiini-heakskiiduga-ohutuse-arvelt

EMA-d survestati kiirustama Pfizeri vaktsiini heakskiiduga ohutuse arvelt

Lekkinud Euroopa Ravimiameti (EMA) dokumendid näitavad, et kui vahetult enne tingimusliku müügiloa andmist selgus, et Pfizeri koroonavaktsiin ei pruugi vastata ohutusnormidele, siis vaktsiini parendamise asemel lihtsalt alandati norme. JOKK!

Avaldatud e-kirjades on näha selliseid nimesid nagu EMA bioloogiliste terviseohtude ja vaktsiinide strateegia juht Marco Cavaleri, Pfizeri tegevjuhi Albert Bourla ja Euroopa Komisjoni volinik Ursula von der Leyen. Pesuehtne korruptsioon kõrgeimal tasemel.

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/vaata-videoid-suur-pollumeeste-meeleavaldus-amsterdami-kesklinnas

Amsterdami kesklinnas toimus 23. juulil suur põllumeeste meeleavaldus.

Samaaegselt toimusid farmerite blokaadid maanteedel, kus osalesid hinnanguliselt kümned tuhanded.

Põllumeeste kriitika kasvas pärast seda, kui Hollandi valitsus kuulutas välja sisuliselt sundvõõrandamisega päädiva põllumajandusreformi. Põllumeeste liitude hinnangul tähendaks reform seda, et kariloomade arvu tuleks drastiliselt vähendada ning lõppastmes loobuda oma maadest ehk täpselt see, mida Maailma Majandusfoorum ja Klaus Schwab on juba aastaid kuulutanud: “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik”.

 

7

https://www.telegram.ee/maailm/video-austraalia-sky-news-holland-libiseb-wef-i-diktatuuri-suunas

Austraalia Sky News: Holland libiseb WEF-i diktatuuri suunas

Austraalia uudistekanalis räägiti ilustamata, et Holland näib libisevat peaminister Mark Rutte ajal diktatuuri, kuna selle riigi valitsusse on tunginud “Maailma Majandusfoorumi globalistlikud aktivistid”.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt