Telegrami FB-live 28.02.22: Mõtteid Ukraina sõjaga seonduvast (+ transkript vaegkuuljatele)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. märts 2022 kell 9:32Foto: ekraanikuva

28. veebruaril võtsime Facebook live´is ette Ukrainas toimuva, selle peegeldused maailmas ja koroona rolli selle segaduse keskel. Meid teeb kurvaks, et võimumeeste räpastes sõjamängudes on kannatajateks tavalised inimesed ja julgustame kõiki, kel võimalik, aitama neid, kes on hädas.

 

Kuid konflikti must-valgena nägemine ei aita lahendusele kaasa, nagu ei ole kindlasti lahenduseks ka sõda. Mis siis on lahendus, kes teaks?

Pärast live´i saime lugejatelt palju tagasisidet, tänati selle eest, et süstime inimestesse rahu ja julgust. Näiteks Ingel U. kirjutas: “Mulle ongi teie kuulamine väga vajalik seepärast, et ma näen, et te ei karda neid asju, mida teised kardavad. Siis ma näen, et on võimalik mitte karta ja see nakatab.” Ja üks kena naisterahvas tõi meile lilled. Armsad lugejad, on meie rõõm, kui saame teie jaoks väärtust pakkuda.

NB! Kuna viimastel nädalatel oleme saanud mitu kirja vaegkuuljatelt ja kurtidelt, kes soovivad ka saadetest osa saada, püüame edaspidi koos kõikide FB-live´idega ja podcastidega avaldada ka räägitu transkriptsiooni. Võimalusel ka toimetatud kujul (seekord veel teksti toimetada ei ole jõudnud).

 

 

Järgnev transkript on automaatne ja toime

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt