Video! USA kongresmen: Seadus peab kaitsma vaktsineerimisvastasuse tõttu siseterroristideks tembeldatud emasid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. aprill 2022 kell 19:34Foto: ekraanikuva + Canva

Koroonapettuse ettekäändel on piiratud inimõigusi kõikjal maailmas – kui Eestis on praegu riigikogus lugemisel NETS-2 seaduseelnõu, mis võimaldaks inimesi panna karantiini lausa 30 päevaks ainult “kahtluse” tõttu, siis näiteks USA-s riigisisest terrorismi käsitlevas seaduseelnõus määratletakse, et lapsi mitte vaktsineerida soovivad emad ongi kodumaised terroristid. Õnneks on “vabaduse kantsis” ka üksikuid munadega poliitikuid, kes sellise jõhkra lahterdamise vastu sõna võtavad.

 

Kentucky osariiki esindav kongresmen Thomas Massie nõudis muudatuse lisamist riigisisest terrorismi käsitlevasse seaduseelnõusse “H.R.350”, mis takistaks valitsusel kasutada rahalisi vahendeid Ameerika kodaniku “jälgimiseks, analüüsimiseks, uurimiseks või kohtu alla andmiseks” nende COVID-19 vaktsiinist keeldumise või vastuseisu alusel.

“Asjaolu, et emasid käsitletakse siseterroristidena, sest nad arvavad, et nende 5-aastane laps ei vaja jubedat vaktsiini, kuna nad on selle kohta uurinud ja näinud, et gripp kujutab nende lapsele suuremat ohtu kui ükskõik milline COVID-i variant, nõuab sekkumist,” ütles kongresmen Massie.

Kui kodumaise terrorismi ennetamise seadus ei sisaldanud algselt COVID-19 vaktsiini puudutavat sõnastust, siis Massie tahab läbi suruda seda, et seadusesse lisataks tekst, mis pakub kaitset vanematele, kes on vaktsineerimise vastu.

Thomas Massie hinnangul on vaja vaktsiinivastaseid vanemaid kaitsta ja seega võiks seadusesse “sama hästi kirjutada: “FBI ei saa teid siseterroristiks tembeldada selle eest, et keeldute ravist, mida selles riigis on lubatud osutada ainult ühel kolmest ettevõttest.”

Vaata videot:

 

Allikas: wmal.com

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt