Ülioluline telesaade nii vaktsineeritutele kui ka süstimata inimestele – “Suur pettumus” täna eetris

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. oktoober 2021 kell 15:01Tarvo Alev kirjutab oma blogis, et tal oli võimalus näha saadet juba enne, kui see TV3 eetrisse jõuab. “Seega saan kirjutada ja juba soovitada seda väga tasakaalukalt ja arukalt kokku pandud saadet kõikidele – olgu inimesel olemas Covid pass või mitte,” kirjutab ta täna kell 20.00 TV3 eetris oleva saate kohta.

 

Saates saavad sõna väga paljud inimesed ja juttu on erinevatel teemadel – vaktsiinid, Covid pass, testimised, erinevad antud lubadused, suur hirmufoon, Covid haigusekulg jpm. Oma seisukohti jagavad mitmed tuntud teadlased ja arstid, vaktsineeritud inimesed, ka vaktsiinikahjustusega inimesed ja nende lähedased, Covid haiguse läbi põdenud inimesed – nii noored kui ka vanad.

Saate traileriga saat tutvuda siit › https://www.facebook.com/tv3eesti/videos/3114898735432935

Saade võtab väga hästi kokku kogu selle temaatika, mille üle tuhanded inimesed igapäevaselt vaidlevad ja vastused saavad ka mitmed seni vastuseta küsimused, mille üle arutletakse ja kohati lausa kakeldakse. Seetõttu julgengi soovitada saadet kõikidele, kellele see temaatika korda läheb ja isegi ka nendele, kes on seni olnud pigem kõrvaltvaataja rollis. Tuntud perearst toob välja oma kogemuse Covid haiguse kulgemisest enda patsientide näitel. Teadusnõukoja esinaine räägib samuti väga arukalt vaktsiinide toimest, mida algselt loodeti ja mis on tegelikkus.

 

Ega see ometi pole mingi lamemaalaste saade?

Mu kindel veendumus on see, et see ei ole kohe kindlasti mingi lamemaalaste või vandenõuteoreetikute saade, vaid just vastupidi – see on väga teaduspõhise infoga, väga rahulikult ja suuri hirme maandav vaatamine. Kuna läbi meedia on seni paisatud välja rohkelt vastakat infot, siis see saade võtab kõik kenasti kokku ja pigem selgitab väga kenasti ära seni segaseks jäänud punktid.

Jah, saates on rohkelt juttu vaktsiinist ja vaktsineerimisest, sellest räägivad mitmed tuntud Eesti teadusinimesed, perearst, aga ka vaktsineeritud inimesed jagavad enda vahetuid kogemusi.

Ma ei saa väga detailselt rääkida saate sisust, sest muidu poleks ju üldse põnevust seda vaadata. Seega jäängi siin oma kirjelduses pigem üldiseks. Küll aga ütlen nii, et see on just selline saade, mida oli nii hädasti juba ammu vaja, mis tooks niivõrd hästi välja kogu temaatika ja vastaks mitmetele küsimustele. Ehk just tänu sellele saatele saavad mitmed tulised vaidlused lõppakordi ja suur inimeste vastandumine pöördub. Suurt hirmu tundvad inimesed saavad ehk tagasi oma hingerahu ja lõpuks ometi hakkab see hullunud maailm tagasi pöörduma normaalsusesse.

Ootan ka oma blogi Facebooki lehele rohkelt arvamusi ja kommentaare, kes ja mis moel saatest aru sai ja millised mõtted tekkisid.

PALUN JAGA FACEBOOKIS seda artiklit, et saate vaatajaskond oleks võimalikult suur ja info saatest jõuaks võimalikult paljudeni. 

 

Allikas: Tarvo Alevi blogiKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt