Endine Arizona politseiametnik: 9/11 oli USA sisetöö

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. veebruar 2013 kell 12:02 

Jack McLamb, endine Arizona osariigi politseiametnik ning ühenduse “Politsei ja sõjaväelased uue maailmakorra vastu” looja rääkis 2008. aastal avalikul ülesastumisel pärast Ron Pauli presidendikandidatuuri toetusmarssi, et  9/11 oli olnud sisetöö, ja FEMA laagritest.

 

McLamb rääkis, kuidas John Edgar Hoover oli öelnud juba 40 aastat tagasi, et üksikisik on täiesti võimetu, sattudes silmitsi nii suure konspiratsiooniga, et selle eksisteerimist on raske uskuda. Mees ütles, et see on nagu praegune olukord USA-s, kus inimesed on justkui halvatud, arvates, et selliseid asju ei saa Ameerikas juhtuda. Ometi on olemas suurel hulgal tõendeid, et 9/11 oli sisetöö.

Lisaks rääkis endine politseinik FEMA laagritest. FEMA (Federal Emergency Management Agency) ehk Eriolukordade Agentuur asutati 1978. aastal, hetkel tegutseb ta sisejulgeolekuministeeriumi (DHS) allasutusena. FEMA kanda on jäänud kohalike kriisisituatsioonide lahendamine, ka orkaan Katrina tagajärgedega tegelemine. Viimastel aastatel on meedias palju räägitud aga FEMA laagritest, mida on massiliselt ehitatud peagu kõikidesse osariikidesse. Laagrite eesmärgiks on inimeste majutamine juhul, kui tulevad suured katastroofid või inimeste kinnipidamine juhul, kui tulevad massirahutused.

McLamb rääkis seoses FEMA-ga “sinistest ja punastest“ nimekirjadest. Nimelt helistavad inimesed tema raadiosaatesse ja teatavad, et on oma postkasti pealt leidnud sinise või punase täpi ning on mures, mida see tähendada võiks.

Nii ulmelisena kui see ka ei tundu, tähistab see McLambi sõnul kuulumist nn sinistesse või punastesse nimekirjadesse, mis näitab, kuidas nende inimestega toimida peale järgmist terrorirünnakut või võõrvägede maale sisenemist. Punane täpp tähistab kohe hukkamisele mõeldud inimesi ja sinine neid, kes on määratud FEMA laagritesse viimisele. Lisaks on veel roosa täpp, mis tähistab, et inimene võib olla süsteemile vajalik.

Seoses nende arengutega soovitab ta oma kaasameeriklastel varuda relvi ning laskemoona, sest võib juhtuda, et kaua seda enam teha ei saa. Ta lõpetas oma avaliku esinemise tsitaadiga Samuel Adamsonilt, Austraalia päritolu kirjanikult: “Kui sa armastad rikkust rohkem kui vabadust, pead orjuse mugavust olulisemaks hingestatud vabadusepüüdlusest, siis mine rahus koju. Me ei soovi sinu nõuandeid ega sinu relvi. Tõmba ennast küüru ning laku seda kätt, mis sind toidab; olgu sinu ahelad sulle kerged ja unustagu sinu järeltulijad, et sa olid meie kaasmaalane.“

Jack McLambi kõnet kuula siit.

Kes on Jack McLamb, vaata siit, siit ja siit.

McLamb on võimudele pinnuks silmas, siit näed Southern Powerty Law Centeri koostatud profiili.

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt