Filmitegija ja poliitik Aaron Russo korruptsioonist ja Uuest Maailmakorrast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. aprill 2013 kell 16:20Aaron_russo

Auhinnatud filmitegija, muusikaärimees ja poliitaktivist Aaron Russo andis Alex Jonesile ajaloolise intervjuu 2006. aastal vahetult enne oma surma. Russo elutöö Ameerika Ühendriikide valitsemise varjukülgede paljastajana on andnud oma panuse tõe eest võitlemisse. Teda austatakse kui tõelist kodumaa patriooti ja väsimatut vabadusvõitlejat.

 

Aaron Russo oli mitmekülgne inimene, kes oli tuntud muusikalide korraldaja ja filmiprodutsendina – tema käe all on valminud näiteks komöödia “Trading Places” (Kohavahetus, 1983), “Wise Guys” (Kavalpead, 1986) ja lauljatar Janis Joplini elust inspireeritud “The Rose” (1979). 1990ndate alguses valmis tal dokumentaalfilm “Mad as Hell”, milles ta kritiseeris Põhja-Ameerika vabakaubanduslepingut (NAFTA), föderaalvalitsuse sõda narkootikumide vastu ja valitsuse määrusi alternatiivmeditsiini kohta.

1998 kandideeris Russo Nevada kuberneriks ja aastal 2004 liberaalina USA presidendiks. 2007. aastal andis ta oma täieliku toetuse vabariiklaste presidendikandidaadile Ron Paulile. 2006. aastal valminud dokfilm “America: Freedom to Fascism” põhineb ühe väidetava Rockefellerite pereliikme, Nick Rockefelleri avaldatud infol: too rääkis Russole eravestlustes valitsuse plaanidest lavastada terrorirünnakuid, et tungida välisriikidesse ning kõrgtehnoloogilise politseiriigi loomise algusest, kus jälgitakse iga elaniku sammu kehasse siirdatud mikrokiipide abil. Nick Rockefelleri olemasolu on korduvalt internetis kahtluse alla seatud. Russo ise suri 24. augustil 2007 pärast kolm ja pool aastat kestnud võitlust vähiga 64-aastaselt.

 

Aaron Russo ja Nicholas Rockefeller

nick 

Bostoni politsei “katuse” all

“Ma arvan, et oluline on iseendale meeldida. Kui sa ei meeldi endale ega austa ennast, siis su elu ei tähenda midagi,” ütleb Russo. „Sul võib olla kogu maailma raha, aga kui sa vaatad peeglisse ja sulle ei meeldi see, mida sa seal näed, siis pole elul mõtet,” rõhutas ta, lisades, et kõige tähtsam on proovida olla aus, lojaalne, korralik ja tugeva iseloomuga inimene.

Russo esimene isiklik kokkupuude korruptsiooniga oli 1968. aastal: samal päeval, kui Martin Luther King mõrvati, avas Aaron Chicagos ööklubi Electric Theater. Pärast demokraatliku partei konventsiooni oli klubist saanud vabameelsete hipide ajaveetmiskoht. Ühel õhtul korraldas ta klubis kontserdi rahakogumiseks, kuid ootamatult tungisid sisse politseinikud.

Russo oli tollal 24-aastane ning nähtu šokeeris teda, sest ürituse meeleolu oli olnud igati rahulik. Ta läks lavale, teatamaks, et nad soovivad olukorra koos politseiga rahumeelselt lahendada, aga ta löödi ilma pikema jututa põrandale pikali ja tiriti politseiautosse, kus teda mõnitati, togiti ja kumminuiaga pähe löödi. Samal ajal pildusid kohalekutsutud tuletõrjujad klubi juures prügikastide sisu laiali.

Järgmisel päeval kirjutati ajalehes, et klubile reidi korraldamise põhjuseks oli see, et tuletõrje saabudes oli klubi koristamata ja prügi täis ning pidulised käitusid vägivaldselt, rünnates politseid. Ent kaks nädalat hiljem vabandasid politseiametnikud Russo ees, et olid talle haiget teinud, teatades samas, et kui ta soovib klubi lahti hoida, peab ta iga kuu kaks tuhat dollarit maksma – siis ei tulda haarangut enam ette teatamata tegema, vaid helistatakse ette. Russo nõustus politseiga koostööd tegema.

Ta arvas tollal, et korruptsioon korrakaitseametites ja valitsuses oli vaid Chicago probleem, ent peagi sai Russo aru, et see valitseb kogu riigis. Ühel päeval ütlesid politseinikud, et linnavalitsus on tema klubi lahtioleku vastu ja ka maksmine ei aita enam. Selle peale pöördus Russo kohtusse, aga vastuseks põletati ta klubi maha. Nii lõppes Russo esimene kokkupuude korruptsiooniga.

 

klubi tulekahju

 

Demokraatiast ja vabadusest

Russo on alati seisnud inimese põhiõiguste eest. Ta ütleb, et kõige jultunum inimõiguste ignoreerimine toimub täiesti avalikult kõigi silme all. “Kui küsida sajalt inimeselt tänaval, milline peaks Ameerika valitsus olema, siis 99 protsenti vastab, et demokraatlik,” ütleb Russo, sedastades, et samas ei esine sõna “demokraatia” põhiseaduses mitte üksi kord – ei põhiõiguste juures ega ka iseseisvuse deklaratsioonis. “USA rajajad taunisid demokraatiat, pidades seda halvaks valitsemisvormiks,” lausub ta.

Ameerika asutati põhiseadusliku, mitte demokraatliku vabariigina, sest muidu saaks 51% inimesi kontrollida 49% inimesi, ja kui sa kuulud vähemuse hulka, siis ei ole sul valikuvabadust. “Kelleltki ei tohi inimõigusi ja vabadusi ära võtta, nagu demokraatia seda teeb,” sõnab Russo.

Paraku aga meedia sisendab meile, et demokraatia on aus ja õiglane valitsemisvorm. George Bush ütles kunagi: “Demokraatia tähendab vabadust.” Paraku tähendab see vastupidist ja me näeme, kuidas seda viiakse ka Lähis-Idasse, et nad saaksid osa Uuest Maailmakorrast. Tegelikult on see aga täielik ajupesu, sest demokraatia võrdub Uue Maailmakorra ja orjusega. Sõna “demokraatia” ei ole vabaduse sünonüüm, vaid vastupidi,” ütleb Russo.

 

9/11 planeerimisest

Kui Russo hakkas Nevada kuberneriks kandideerimiseks ettevalmistusi tegema, helistas talle ühe Rockefelleri perekonna liikme advokaat. Talle öeldi, et Nick Rockefeller soovib lähemalt tutvuda võimaliku tulevase kuberneriga, kes on teinud dokumentaalfilmi “Mad as Hell”. Neile korraldati kohtumine, mille põhjal Russole jäi esmamulje Nickist kui targast inimesest, kuigi nad seisid maailmavaateliselt erinevatel pooltel.

“Me vestlesime mitmel teemal ja siis ütles Nick, et varsti leiab aset sündmus, tänu millele me tungime Afganistani, et saada oma valdusesse Kaspia mere naftajuhtmed. Seejärel tungitakse Iraaki, et üle võtta naftaväljad ja rajada sõjaväebaas Lähis-Itta ning see kõik on osa Uuest Maailmakorra teostamisest. Viimasena mainis Nick Chavezi kukutamist Venezuelas,” meenutab Russo.

Nick oli talle rääkinud, et tuleb “terrorismivastane sõda”, kus ei ole reaalset vaenlast ja kogu asi on hiiglaslik pettus selleks, et hirmutada ameeriklasi, saamaks nad valitsuse ja pankade kontrolli alla. Aasta hiljem rammisid lennukid USA-s kaksiktornidesse. Seni, kui ei ole suudetud leida tõendeid, miks varises rünnaku ajal kokku hoone number seitse kaksiktornide kõrval, ei suudeta tõendada, et 9/11 oli sisetöö ning terrorismivastane sõda on pettus, ütleb Russo.

 

9-11

wtc 7

 

Uue Maailmakorra eesmärk

Nick Rockefeller rääkis Russoga ka pangandusest ja Rockefellerite eesmärgist. Kõige aluseks on föderaalreservi süsteem (FED), mis loodi 1913. aastal koos New Yorgi föderaalreservi osakonnaga ja mis on enamjaolt erasektori kontrolli all. FED trükib raha Ameerika valitsusele ning mõjutab enda huvides dollarit inflatsiooni kaudu. Samuti on selle panga eesmärk kanda Ameerikas elavatelt vähemjõukatelt inimestelt, eriti keskklassilt, raha rahvusvahelistele pankadele, mille juhid töötavad Uue Maailmakorra huvides.

Selle süsteemiga on seotud ka privaatpangad Saksamaal, Inglismaal, Itaalias ja mujal maailmas, et luua ühtne maailmavalitsus, mida juhivad pangandussektor ja pankurid. Inimestesse plaanitakse siirdada raadiolainetel töötavad kiibid, millel on ka info inimese raha kohta ning kui me võlgu oleme või maksa makse, siis nad saavad selle raha kiibilt kohe endale võtta. Kui sa seaduse vastu eksid, saab kiibi välja lülitada. Seega on pankadel su üle täielik kontroll ning sa muutud nende orjaks, kirjeldab Russo süsteemi toimimist.

 

kiip

 

Rahvastiku vähendamine

Russol tekkis pärast pikki jutuajamisi Nickiga küsimus, miks eliit tahab rahvale halba, tekitades hirmu ja võlgu ning põhjustades surma. Nick Rockefeller ütles, et küsimus on kontrolli saavutamises inimeste üle, et võim endale võtta. Eliit ei tee seda raha pärast, sest nende käes on masin, millega raha juurde trükkida, vaid visiooni pärast, kuidas nad maailma näevad – selleks aga kasutatakse meetmeid, mis ei ole tavainimestele arusaadavad, ütleb Russo.

Mitmete kohtumiste ja vestluse käigus jõuti ka rahvastiku vähendamise teemani. Nick ütles, et on vaja vähendada maailma rahvastikku ja Russo oli sellega põhimõtteliselt nõus, aga avaldas arvamust, et kellelgi ei ole õigust öelda, kes elab ja kes sureb. Nicki sõnul olevat vaja vähendada rahvastikku poole võrra, et kõiki saaks kontrolli alla võtta ja Uus Maailmakord luua.

 

Iisraeli-Palestiina konflikt ja feminismi idee

Nick mainis Russole, et üks pakilisemaid probleeme maailma poliitikas, mis lahendamist vajab, on Iisraeli-Palestiina konflikt, sest Uue Maailmakorra loomisel on vaja, et kõik riigid ja inimesed oleks eliidi kontrolli all. Rockefellerid olid naljatades pakkunud välja idee tuua Iisraeli riik Arizonasesse ja anda igale inimesele miljon dollarit. Nali naljaks…

Ühel õhtul küsinud Nick Russo käest: “Aaron, mis sa arvad, miks algatati 1960.–1970. aastatel naiste vabastusliikumine?” Russo vastas selle peale, et naistel on samasugune õigus saada palka nagu meestel. Nick aga selgitas, et asja idee on hoopis maksustada võimalikult palju inimesi, saades nad raha kaudu kontrolli alla. Ühtlasi pannakse lapsed varakult kooli, suunates haridusega nende mõtlemist, et maailmas on ainult üks kindel suund ja kord, mida ei saa muuta.

Nii Aaron kui ka Nick olid ühel meelel individualismi suhtes: kõige tähtsam on inimene. Tänapäeval elame me aga maailmas, kus domineerivad korporatsioonid, mitte inimesed. “Inimesed on muutunud teisejärgulisteks ja suurkorporatsioonid esmaseks,” selgitas Nick, lisades, et ekslik on arvata, et Google, Walmart või mingi muu ettevõtte on suurim ettevõte maailmas, sest tegelikult on see Föderaalreserv ja teised ettevõtted toidavad end selle rahadest. See on ka üks põhjustest, miks peab erasektori pangad raha loomisest eemal hoidma – see tähendaks korporatokraatia lõppu.

 

chicago protest

 

Mida teha selleks, et lõpeks inimeste kannatused ja orjastamine?

Ameeriklased peaksid end mobiliseerima ning ütlema valitsusele, et neil on mõõt täis saanud ja nad ei soovi enam valitsusega koostööd teha. “Tuleb teha kõik, mis on meie võimuses, et taastada vabadus ja individuaalsus – ning seda mitte ainult Ameerikas, vaid ka mujal maailmas,” ütleb Russo.

Peatage riik, mida valitsevad korporatsioonid, kes teevad kõike teiste korporatsioonide jaoks. Tuleb minna tagasi aega, kus tehti asju inimeste poolt ning inimeste jaoks. Seisame selle eest, et saada tagasi meie individuaalsed õigused, mis teevad meid igaüht eriliseks siin ilmas, ütleb Russo lõpetuseks.

 

Vaata intervjuud Aaron Russoga:

 

Aaron Russot mälestav lehekülg.

Fotod: celebs4truth.com, kingsacademy.com, nonymousartofrevolution.com, agoracosmopolitan.com, babyloniansquirrel.blogspot.com, meritummedia, twynkle.com, nydailynews.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt