Briti vaktsiiniekspert: Inimeste massilisest vaktsineerimisest tuleks loobuda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. jaanuar 2022 kell 18:11Briti endine vaktsineerimisjuht Clive Dix ütles, et praeguses olukorras tuleks loobuda inimeste massilisest koroona vastu vaktsineerimisest. Dix, kes juhtis Briti vaktsiiniagentuuri 2020. aasta detsembrist kuni eelmise aasta aprillini, ütles, et tuleks naasta “uude normaalsusse” ja suhtuda koroonasse nagu grippi, mille puhul vaktsineeritakse vaid ohustatud ühiskonnagruppe, vahendab eestinen.fi Daily Maili uudist.

 

Dix ütles, et praegused tõhustusdoosid peaks jääma viimaseks, mis kogu elanikkonnale antakse. Ühiskond peab tema sõnul õppima haigusega elama, selle asemel, et iga hinna eest vältida uusi nakatumisi. Praegused andmed näitavad, et koroona uus omikroni variant on isegi leebem kui gripp.

Ühendkuningriigis hakkas Omikroni variant levima novembri alguses ning nüüd, jaanuari esimestel nädalatel on hakanud nakatumiste arv langema. Koroonasurmade arv on hakanud aga kasvama.

 

Allikas: eestinen.fi

Vaata ka: The Guardian

 

Foto: Pexels / ThirdmanKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt