Omikron vs vaktsineerimine: see kõik on teie kõrvade vahel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. jaanuar 2022 kell 8:42Foto: Ansage!

Praegu üle maailma möllava omikronilaviini all peitub ka üks hea asi: see peaks avama arvestatava osa vaktsineeritute silmad tõsiasjale, et me ei ela mitte keset kõigi aegade halvimat pandeemiat, vaid keset kõigi aegade suurimat valehäiret ja oleme tunnistajaks inimeste koletule kuritarvitamisele, mida ajaloos on nähtud nõiahulluse aegadest saadik. Seda, mida delta tüvega sai kuidagigi tõlgendada hirmuäratavaks tervisekriisiks haiglaravi kõrgendatud teadlikkuse ja väidetavate ebatavaliste juhtumitega intensiivraviosakondades, omikroniga enam kindlasti teha ei saa.

 

Selle tüvega on koroonast lõpuks saanud kahjutu gripp, mille sümptomid on nagu kergel külmetushaigusel, mis mõjutab ühtviisi nii vaktsineerimata kui ka vaktsineerituid – ja viimaseid veelgi enam. Kanadas Ontarios tehtud värske uuring omikroni vastase Covidi vaktsineerimise kasulikkusest näitab, et vaktsineerimised ei paku mitte ainult vähest kaitset uue tüve vastu, vaid avaldavad 60 päeva pärast isegi negatiivset mõju. Selle uuringu kohaselt pakub tõhustusdoos pärast 7 päeva möödumist vähe kaitset, kuid selle “kestvus”, st korduva efekti kestus, on omalt poolt väga vastuoluline: kui see oli algselt üheksa kuud, siis nüüd on see kahanenud vaid kuue kuuni. Ja mõnedel andmetel kestab “tõhustus” vaid neli kuud.

 

 

Allikas: Jeff Kwong, Ontario CN

Vaktsineerimislobi varjab end oma taganemisvõitlustes eeskätt asendusargumendi taha – “kaitse raskete haiguste eest”. Inimesed, kes nakatuvad ja kogevad vaid kerget haiguse kulgu, ütlevad endale tänulikult, et see on vaktsineerimise tulemus, mis hoiab neid nüüd intensiivravi osakonnast eemal; ilma süstlata oleks neil omikroniga palju hullem.

Tegelikkuses ei räägi selle arvamuse kasuks ükski tõend, sest omikron on vaktsineerimata inimes

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt