Telegrami uudised (nädal 52): piirangud kahtluse all, 5000 surnud vaktsineeritut ja nakatunud teadlased Antarktikas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. jaanuar 2022 kell 21:01Foto: kollaaž / Canva

Head uut aastat! Telegram on otsustanud veel vähemalt ühe aasta koroonapettust paljastada ning julgustame häält tegema ka teid. Esimene samm on alati kõige raskem, ent veel raskem on elada oma tõde alla surudes. Seega – alustagem uut aastat vabadusega, mida annab enda ausa arvamuse välja ütlemine.

 

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 27. detsember 2021 kuni 2. jaanuar 2022.

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/austraalia-taandub-valitsuse-raske-kae-poliitikast-vaatamata-omikroni-tuve-levikule

Austraalia peab loobuma valitsuse “raske käe” poliitikast ja võimud peavad lõpetama inimeste elude piiramise Covid-19 tõkestamise sildi all, ütles riigi peaminister Scott Morrison. Kuigi koroonajuhtumid on detsembris omikroni tüve tõttu rekordilised, rõhutas Morrison, et viiruse leviku piiramine peab taanduma inimeste isiklikule vastutusele, mitte riigipoolsele survestamisele.

Nüüd on Austraalia osariikide otsustada, kas nad peaministrit ka kuulavad või jätkatakse totalitaarse düstoopia elluviimist.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/inglismaa-aastat-uute-piirangutega-ei-alustanud-sest-koroonaga-tuleb-elama-oppida

Inglismaa aastat uute piirangutega ei alustanud, sest “koroonaga tuleb elama õppida”

Vaatamata rekordilisele nakatumiste tasemele ei kehtestata Inglismaal veel karme piiranguid, kuna Boris Johnsoni valitsus leiab, et koroonaga tuleb õppida elama.

“Olen seisukohal, et peame andma endast parima koos viirusega elamiseks,” ütles Briti terviseminister Sajid Javid, osutades tohututele kuludele, mida piirangud endaga kaasa toovad.

Peaminister Boris Johnson andis aga märku, et uute piirangute osas (mis puudutavad siseruumides toimuvate sündmuste osalejate arvu) annab valitsus oma otsustest teada uuel, aasta esimesel nädalal.

 

3

https://www.telegram.ee/eesti/martin-kadai-arvab-et-covidit-ei-saa-vaktsineerimise-voi-piirangutega-valja-juurida

Martin Kadai arvab, et COVIDit ei saa vaktsineerimise või piirangutega välja juurida

Õiguskantsleri koroonanõunik Martin Kadai, kes 2020. aastal oli terviseameti erakorralise meditsiini osakonna juhataja, ütles intervjuus Maalehele, et kehtivad piirangud on nende tingimusi ja eripärasid arvestades liiga jäigad.

Molekulaarse biomeditsiini teadusmagister Kadai peab kõige tõenäolisemaks hüpoteesi, et sellest viirusnakkusest kujuneb üks hooajaliselt leviv nakkus: “Näeme protsessi, kus on üha vähem raskeid tagajärgi, aga viiruse leviku ärakadumist ei pruugi näha. Sellega ei olegi mõistlik võidelda, sest COVIDil on kõik eeldused selleks, et me ei suuda seda vaktsineerimisega või muul viisil (nt piirangutega) välja juurida.”

 

4

https://www.telegram.ee/eesti/dr-edward-laane-koroonapass-ei-kaitse-enam-kedagi-lopetame-piirangud

Dr Edward Laane: koroonapass ei kaitse enam kedagi, lõpetame piirangud!

“Oleme reaalselt olukorras, kus inimesel on nohu ja köha või palavik ja me enam tegelikult ei tea, kas tal on koroonaviirus või on RS-viirus või mingid muud külmetusviirused,” ütles dr Laane aastalõpu intervjuus Saarte Häälele.

“Koroonapass enam ei kaitse. Ta ei kaitse ju teiste külmetusviiruste eest. Ma olen väga seda meelt, et piirangud tuleb esimesel võimalusel ära lõpetada,” lisas ta.

Vaktsineerimise osas kommenteeris Laane, et see peab olema inimese enda vabatahtlik otsus ning mis puutub alaealistesse, siis doktori arvates ei ole koroonaviirus lastele tegelikult meditsiiniline probleem.

 

5

https://www.telegram.ee/eesti/ule-5000-tanavu-eestis-surnud-inimese-olid-topeltvaktsineeritud

Üle 5000 aastal 2021 Eestis surnud inimese olid topeltvaktsineeritud

Telegramil õnnestus vandeadvokaadi Robert Sarve abiga saada Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuselt (TEHIK) kriitilist koroonastatistikat, mida Terviseameti ja Kriis.ee mitmetahulise interaktiivse vaktsineerimisinfo veebilehel ei avaldata. Nimelt soovisime teada, kui palju tänavu surnud inimestest olid vaktsineeritud.

Selgus, et 2021. aastal suri 5279 inimest, kelle vaktsineerimiskuur on olnud lõpetatud ja 909 inimest, kelle vaktsineerimiskuur on olnud pooleli.

Statistikaameti esialgsetele andmetele toetudes suri Eestis 2021. aastal ca 3000 inimest rohkem kui viimase kümne aasta keskmine.

Kui aastas sureb 3000 inimest enam kui tavaliselt, siis kas oleks normaalne, et valitsus/teadlased moodustaksid eraldi töörühma, kes seda fenomeni uurima hakkab?

 

6

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/dr-mercola-jaapan-lisas-covid-vaktsiinide-infolehele-hoiatuse-tosiste-korvalmojude-eest

Jaapan lisas COVID-vaktsiinide infolehele hoiatuse tõsiste kõrvalmõjude eest

Samal ajal kui enamik maailma riike ülistavad vaktsiinide toimet ja suruvad nüüd agressiivselt inimestele peale tõhustusdoose hoolimata sellest, et reaalne olukord näitab, et Covid levib jõudsalt ka ülikõrge vaktsineeritusega riikides, on Jaapanis astutud samme, et hoiatada oma kodanikke COVID-19 vaktsiinidega seotud tõsiste kõrvalmõjude eest.

Seega on Jaapanist saanud meditsiinilise vabaduse kaitsja ajal, mil paljud teised riigid on valinud totalitaarse kontrolli. Vaktsiinidele on lisatud silt, millel hoiatatakse müokardiidi ohu eest, öeldes, et vaktsiin võib põhjustada sellele haigusele omaseid sümptomeid nagu valu rinnus, õhupuudus, ebanormaalne südamerütm ja väsimus.

 

7

https://www.telegram.ee/maailm/antarktika-uksiku-uurimisjaama-100-vaktsineeritud-teadlastest-2-3-on-koroonapositiivsed

Antarktika üksiku uurimisjaama 100% vaktsineeritud teaduritest 2/3 on koroonapositiivsed

Antarktikas asuvas Belgia uurimisjaamas andsid 16 inimest SARS-CoV-2 suhtes positiivse testitulemuse, kuigi kõik 25 töötajat olid täielikult vaktsineeritud, enne saabumist karantiini pandud ja seejärel elasid ühes maailma kõige eraldatumas paigas. Täpselt sama on kogenud ka Tšiili ja Prantsuse teadlaste grupid, kes enda arust tegelevad päevast päeva teadusega.

Siit tekib küsimus: kui kaua kavatseb teadusmaailm vältida võimalikkust, et viiruse seljatab lõpuks tihe kokkupuude sellega? Et vaktsineerimine võib soodustada viiruse levikut? Et viirus ei levi inimeste vahel vaid tekib rakusiseselt? Või kui kaua jätkatakse koroonameetmetega, mis ilmselgelt levikut ei piira? Millal hakkame ka koos selle viirusega elama?

Millal on okei hakata avalikult ametlikus narratiivis kahtlevaid küsimusi esitama?

 

8

https://www.telegram.ee/maailm/cdc-tunnistab-et-pcr-test-voib-naidata-kolm-kuud-valepositiivseid-tulemusi

CDC tunnistab, et PCR test võib näidata kolm kuud valepositiivseid tulemusi

Pärast kaks aastat kestnud libapandeemiat tunnistas USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (CDC) direktor Rochelle Walensky “Good Morning America” otse-eetris, et peale karantiinis olekut ei ole enam vaja uuesti PCR-testi teha, sest see test võib näidata kuni kolm kuud valepositiivseid tulemusi.

Juba möödunud suvel teatas CDC, et 1. jaanuarist 2022 tuleb kasutusele uus PCR-test, mis on võimeline eristama grippi koroonast. Kas see selgitabki, miks kadus üllataval kombel lambist ära gripp ja asemele tuli koroona?

 

9

https://www.telegram.ee/eesti/eesti-koikidest-uutest-nakkusjuhtumitest-oli-vaktsineerituid-60

Eesti kõikidest uutest nakkusjuhtumitest moodustasid vaktsineeritud 60%

Nagu mujal maailmas, suureneb ka Eestis päev-päevalt vaktsineeritud nakatunute suhtarv. 2. jaanuaril teatati, et juba 60% uutest nakkusjuhtudest olid vaktsineeritud.

Millal muudetakse vaktsiinipass, mis ilmselgelt ei tõesta nakkusohutust, kehtetuks?

 

10

https://www.telegram.ee/eesti/terviseameti-arvates-aitab-koroonaga-voidelda-71-500-eurone-trahv-mem-cafele

Terviseameti arvates aitab koroonaga võidelda 71 500 eurone trahv MEM Caféle?

Kui keegi veel arvas, et Terviseamet on päriselt mures Elvis Braueri ja tema Kalamajas asuva MEM Café võimaliku nakkusohtlikkuse pärast, siis nüüd on Terviseamet ise näinud suurt vaeva, et see eksiarvamus ümber lükata.

Nimelt teatas ameti eeskujulik koroonavõitleja 2021. aasta viimsel päeval, et ameti ja turvameeste ennastsalgav töö muutus ligi 35 000 euro võrra kallimaks, ehk siis kohvikult püütakse senise 34 272 euro asemel sisse nõuda 71 472 eurot.

Näidispoomist kommenteerib Varro Vooglaid: „Kõik teavad väga hästi, et niisuguses mahus arveid ei ole MEM Cafél kõige vähematki võimalust tasuda. Seega on täiesti selge, et valitsuse tegevus on sihiteadlik ettevõtte pankrotistamine ehk ettevõtte hävitamine.“

 

11

https://www.telegram.ee/idiokraat2021

Veel selle nädala lõpuni on sul võimalus anda hääli oma „lemmik“-idiokraatidele!

Aasta idiokraadi 2021 edetabeli koostamisel saavad kõik meie lugejad kaasa lüüa. Kes on sinu hinnangul aasta suurim (koroona) idokraat ehk idiokraatia elluviija?

Esimese viie päevaga käis valimas juba 4000 inimest. Hääletada saad Telegrami veebilehel: www.telegram.ee/idiokraat2021

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid artikli sees

Foto: kollaaž / Canva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt