Antarktika üksiku uurimisjaama 100% vaktsineeritud teaduritest 2/3 on koroonapositiivsed

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. jaanuar 2022 kell 13:25Foto: Canva

Antarktikas asuvas Belgia uurimisjaamas andsid 16 inimest SARS-CoV-2 suhtes positiivse testitulemuse, kuigi kõik 25 töötajat olid täielikult vaktsineeritud, enne saabumist karantiini pandud ja seejärel elasid ühes maailma kõige eraldatumas paigas, vahendavad DNA India ja RT. Täpselt sama on kogenud ka Tšiili ja Prantsuse teadlaste grupid, kes enda arust tegelevad päevast päeva teadusega.

Siit tekib küsimus: kui kaua kavatseb teadusmaailm vältida võimalikkust, et viiruse seljatab lõpuks tihe kokkupuude sellega? Et vaktsineerimine võib soodustada viiruse levikut? Et viirus ei levi inimeste vahel vaid tekib rakusiseselt? Või kui kaua jätkatakse koroonameetmetega, mis ilmselgelt levikut ei piira? Millal hakkame ka koos selle viirusega elama?

Millal on okei hakata avalikult ametlikus narratiivis kahtlevaid küsimusi esitama?

 

Belgia teadlased…

Antarktikas andsid mitmed polaaruurijad positiivse SARS-CoV-2 testi, hoolimata sellest, et nad olid täielikult vaktsineeritud ja elasid tsivilisatsioonist kaugel. Ajaleht Le Soir teatab, et umbes kahel kolmandikul Belgia Princess Elisabethi polaarjaama 25 töötajast on viiruse test olnud positiivne, kuigi kõik nad olid mitu korda negatiivsed enne saabumist, olid karantiinis ja elasid maailma ühes kõige kaugemas kohas. Seni aga ei ilmnenud ühelgi positiivse testiga inimesel tõsiseid sümptomeid.

Kõik 25 teadlast olid täielikult vaktsineeritud, kellest üks oli juba saanud teise tõhustusdoosi. Enne Antarktikasse lendamist olid teadlased Lõuna-Aafrikas PCR-testi, kus nad said negatiivse testi ja lisaks pidid veetma 10 päeva karantiinis ning peale seda tegid veel ühe PCR-testi, mis osutus negatiivseks. Seitse päeva pärast Antarktikale jõudmist sai üks inimene negatiivse testi 14. detsembril. Kuigi see inimene oli isoleeritud, andsid kaks inimest p

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt