Jaapan lisas COVID-vaktsiinide infolehele hoiatuse tõsiste kõrvalmõjude eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2021 kell 18:33Dr Joseph Mercola on korduvalt oma kodulehel kirjutanud, et tõhustusdoosid mõjuvad immuunsüsteemile hävitavalt. Samal ajal kui enamik maailma riike ülistavad vaktsiinide toimet ja suruvad nüüd agressiivselt inimestele peale tõhustusdoose hoolimata sellest, et reaalne olukord näitab, et Covid levib jõudsalt ka ülikõrge vaktsineeritusega riikides, on Jaapanis astutud samme, et hoiatada oma kodanikke COVID-19 vaktsiinidega seotud tõsiste kõrvalmõjude eest (vt viide 1, 2 ja 3). Nimelt on Jaapanis asutud lisama vaktsiinide infolehtedele märgiseid, mis hoiatavad müokardiidi ehk südamelihase põletiku ohu eest.

 

Jaapanis on hakatud kasutusele võtma rangeid meetmeid, et jälgida kõiki kõrvalmõjusid ja teavitada neist ka inimesi. Haiglad peavad üksikasjalikult teatama kõigist kõrvaltoimetest, mis ilmnevad 28 päeva jooksul pärast COVID-19 vaktsiinisüsti saamist.

Jaapani tervishoiuministeerium on lisanud oma veebilehele jaotise “Nõusolek vaktsineerimiseks”, mis ütleb, et kohustuslikku vaktsineerimist ja nende inimeste diskrimineerimist, kes otsustavad ennast mitte vaktsineerida, ei soovitata – see soovitus hõlmab ka töökohti, kus sunduslik vaktsineerimine on keelatud.

Seega on Jaapanist saanud meditsiinilise vabaduse kaitsja ajal, mil paljud teised riigid on valinud totalitaarse kontrolli. Vaktsiinidele on lisatud silt, millel hoiatatakse müokardiidi ohu eest, öeldes, et vaktsiin võib põhjustada sellele haigusele omaseid sümptomeid nagu valu rinnus, õhupuudus, ebanormaalne südamerütm ja väsimus.

Tõsine südamehaiguste riski oht!

USA haiguste tõrje ja ennetamise keskus (CDC) märgib oma veebilehel: “Müokardiiti ja perikardiiti on teatatud harva, enamasti noorukitel ja noortel täiskasvanud meestel mitme päeva jooksul pärast COVID-19 vaktsineerimist.”

Ent erinevalt USA-st kehtestab Jaapan meetmeid, et jälgida kõiki k

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt