Hispaania tervishoiuministeerium tunnistab, et neil ei ole isoleeritud Covid-19 viirust ega analüüsi teostavate laborite registrit 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. oktoober 2021 kell 16:56Foto: purehealth.ae, El Diestro

Pärast Hispaanias inimõiguste ja vabaduste eest võitleva ühenduse Liberum ja “Õiguse eest seisvate bioloogide” rühmituse pöördumist riigi tervishoiuministeeriumi poole palvega esitada faktilist teavet Covid-19 viiruse kohta, mis on riigile peale surunud tervisediktatuuri ja eksperimentaalsed koroonavaktsiinid, oli ministeerium kohtu nõudmisel sunnitud kirjalikus dokumendis tunnistama, et nende valduses ei ole isoleeritud Covid-viirust ega sellest eraldatud kultuure ja neil puudub ka vastavate laborite register, kirjutab veebileht El Diestro.

 

“Tervishoiuministeeriumil puudub igasugune SARS-CoV-2 uuringuteks vajalik kultuur ning külvi võimalustega ja testide isoleerimise võimalustega laborite register.

SARS COV-2 diagnostiliste testidega ja üleüldse kõikide SARS-Cov-2 pandeemiaga seotud küsimustes töötab tervishoiuministeerium epidemioloogilisest vajadusest lähtudes uuendatavate dokumentidega, et leida lahendusi pandeemia juhtimiseks ja sellega seotud info levitamiseks kolmandatele isikutele, mida nad võiksid kasutada konkreetsetes tingimustes. See tähendab, et enamik kontseptuaalseid küsimusi ja viiruse määratlemisega seotud küsimusi jääb akadeemilisse- ja õppekeskkonda ning Tervishoiuministeerium mängib siin teisejärgulist rolli ja oma võimaluste piires nende probleemidega ei tegele.

Patsientide tervisliku seisundi hindamine – olgu selleks siis kas COVID-19, mingi muu haigus või patoloogia, on ikkagi spetsialistidest meedikute kohustus. Lihtsalt testist tavaliselt ei piisa haiguse määratlemiseks ja selleks vajatakse ekspertjäreldust testimise läbinud inimese kohta,“ seisab tervishoiuministeeriumi vastuses, milles antakse ka viide küsimustele vastuse saamiseks.

 

Vaata Hispaania Tervishoiuministeeriumi vastust (lingid tekstis praegu enam ei tööta):  RESPUESTA MINISTERIO DE SANIDAD

Faktiliselt tunnistab Tervishoiuministeerium, et tal „ei ole ei SARS-COV-2 kultuuri” ega “külvi võimalustega ja testide isoleerimise võimalustega laborite registrit“. Lisaks vastab ministeerium põiklevalt ja keeldub võtmast mistahes vastutust Covid-19 diagnoosimise ja ravi eest ning tunnistab, et „haiguse määratlemiseks tavaliselt testist ei piisa“.

Nii et need testid, mille põhjal nii Hispaanias kui ka meil Eestis tehakse otsuseid riigi sulgemise ja patsientide isoleerimise, ravimise, vaktsineerimise ning diktaatorlike koroonameetmete kohta, et võtta inimestelt nende vabadus, „ei ole tavaliselt piisavad haiguse määratlemiseks“ tunnistab Tervishoiuministeerium ise.

Väljaanne El Diestro pöördub kõikide vaktsineeritute poole: võtke see dokument ja minge oma jaoskonnaarsti vastuvõtule, meditsiinikeskusesse ja nõudke selgitusi, kuna teie organismi süstiti midagi sellist, mille kohta see, kes seda süstis, isegi ei tea, milleks see on mõeldud ja mis selles sisaldub.

Kas inimesed ärkavadki üldse enam või lasevad ennast igavesti koroonaunejutuga uinutada?

 

Allikas: El Diestro

Fotod: purehealth.ae, El Diestro

 

Tõlkis ATCG TõlkebürooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt