Üllatus! Valitsusel puudub vaktsineerimisplaan + Euroopa Liit planeerib igavest pandeemiat?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. september 2021 kell 14:16Oleme korduvalt juhtinud tähelepanu tõsiasjale, et vastutavate isikute (valitsus, terviseamet, ministrid) enda loogika kohaselt peaksid vaktsiinipassid muutuma pärast 6–12 kuud kehtetuks, sest vaktsiini enda mõju on ametlikel andmetel 6–12 kuud. Seega, mis juhtub pärast 12 kuud? Siis saabub null-päev. See tähendab, et kui sa kolmandat süsti peale ei tõmba, on sinu pass kehtetu. Helistasime nädala alguses terviseametisse ning pärisime aru: mis saab pärast 12 kuud? Selle peale kõlas pikem vaikus ning vastati, et nad pole selle peale mõelnudki. Eile Delfis ilmunud uudisest saab aga välja lugeda, et ka Sotsiaalministeeriumil pole mingit plaani.

 

Esmalt täname veel kord Delfit, et nad on hakanud Telegramiga sarnast “klassikalist ajakirjandust” tegema ning uurivad vahelduseks reaalselt olulisi küsimusi.

Vastuseks küsimusele, mis saab siis vaktsiinipassidest ja kas peab hakkama süstima kolmandat doosi, teatas Sotsiaalministeeriumi esindaja Eva Lehtla Delfile järgmist: „Meil Eestis ei ole praegu veel otsust kogu elanikkonnale tõhustusdooside (kolmas süst – toim.) pakkumise kohta, seetõttu on ka veel vara arutleda tõendite kehtivusaja muutmise üle.”

Ministeerium on igal juhul otsustanud, et kõiki vaktsineerimise tõendeid säilitatakse igaks juhuks patsiendiportaalis kaks aastat – olgu need siis kehtivad või kehtetud.

Aga kas see mängib mingit rahvusvahelist rolli? Mis saab siis, kui Eesti hoiab oma vaktsineerimisdokumente aktiivsed 12 kuud, kuid teised riigid aktsepteerivad ainult 6-kuulist perioodi, kas meie kodanikel on siis reisimine takistatud ja nad peavad tagasi pöörduma?

Kes neile küsimustele praegu vastab? Kas kasutusele võetakse süsteem tegelikke tagajärgi arvestamata? Millised inimesed on meil Eestis vastutavatel ametikohtadel? Sellised, kellel pole plaani, kuid kes ahistavad meid hommikust õhtuni koroonahirmuga, röövivad meilt põhiõigused ja takistavad meid ja meie lapsi elamast normaalset elu?

Sotsiaalministeeriumi esindaja Eva Lehtla kommentaarist saame teisisõnu välja lugeda, et Eesti otsustajate potis keeb “puder ja kapsas”.

 

Väike mäluvärskendus:

  • Mingit pandeemiat ega lisasuremust pole Eestis registreeritud koroona tulekuga aastal 2020.
  • PCR-testiga ei saa tuvastada, kas inimene on nakatunud või haige.
  • Vaktsiin ei paku kaitset nakatumise eest.
  • Ka teine vaktsiinidoos ei kaitse nakatumise eest.
  • Laialdaselt pealesurutav koroonapass tegelikult ei tõenda inimese nakkusohutust.
  • Eestis tõusis suremus rekordkõrgele ajaloo suurima vaktsiinipropaganda saatel (aastal 2021).
  • Eestis korraldatakse sundvaktsineerimist, mis peavooluteaduse kohaselt ei kaitse inimest ei teisi nakatamast ega ise haigestumast.
  • Sellegipoolest peavad kõik olema vaktsineeritud ja usutunnistusega oma staatust tõestama, et pääseda kohvikusse.
  • Ja kui usutunnistus aegub, siis puudub Sotsiaalministeeriumil plaan, mida teha järgmiseks.

Vahepeal on FDA ja WHO teatanud, et kolmandat süsti pole massidele vaja, see on risk tervisele.

Poolteist aastat pärast “pandeemia” algust on aga Norra järele jõudnud lamemaalastele ning teatanud, et koroonaviirust võib võrrelda “tavalise” gripi ja külmetusega.

 

“Kadunud tundmatusse kosmosesse”, mille tulemuseks on katastroof!

Valitsus ei tea, mida nad teevad ja neil on kokkuvõttes suva. Valitsusel puudub plaan, sest plaan on valitsusest kõrgemal. Pole vahet, mida teeb Eesti, sest plaan on rahvusvaheline ning me ei tea selle plaani üksikasju. Küll aga on meil näiteid, et inimest ei lastud reisile, sest ta oli teinud ainult ühe süsti. Kõik inimesed ja valitsused on justkui kosmosesse ära eksinud.

 

Euroopa Liit planeerib igavest pandeemiat? Nüüd ostetakse suures koguses gripivaktsiini

Nagu me teame, siis koroona tulekuga kadus gripiviirus ära ning terviseameti endise juhi Üllar Lanno sõnul põhjustas selle tõsiasi, et “inimestel läks gripp meelest ära”. Tundub, et gripp hakkab inimestele taas meelde tulema, sest Euroopa Liit panustab pandeemilisele gripile, mille vaktsiinile on Euroopa ravimiamet juba heakskiide andnud, vahendas Delfi.

Euroopa Komisjoni sõnul loodetakse jõuda peagi kokkuleppele Briti ravimifirmaga GlaxoSmithKline (GSK). Kokkuleppe kohaselt kohustuks GSK tarnima vaktsiinid 14 nädalat pärast pandeemia väljakuulutamist. See tähendab kolm ja pool kuud, kuigi vanasti kulus vaktsiinide arendamisele, katsetamisele ja ohutuse granateerimisele aastaid. Samahästi võiksid nad juba üks päev pärast pandeemia väljakuulutamist vaktsiinid laiali jagada. Ega koroonausklikud neist ära ju ei ütleks, sest nad ilmselt ei mäletagi enam aega enne koroonat. Kui nad seda mäletaks, siis nad ei läheks sellise nonsensiga kaasa.

Meeldetuletuseks, algselt öeldi, et kahe nädalaga saab nakatumiste näitaja kurvi alla viia. Järgmiseks öeldi, et näomähkmed aitavad nähtamatu vaenlase vastu. Ja siis öeldi, et “vaktsiin vähendab viiruse levikut 20 korda”. Kui see vastaks tõele, siis oleks Suurbritannia, Island ja Iisreal null-nakatumisega. Järelikult keegi valetas.

Praegu väidetakse, et vaktsiin vähendab raskelt haigestumise võimalust. Samas on enamik raskelt haigestujaid juba eelmiste koroonalainetega surnud. Kogu selle aja jooksul on terviseamet ja peavoolumeedia edastanud manipuleeritud statistikat, et pandeemiat vägisi elus hoida. Ja miks tahavad nad nüüd vaktsineerida alla 50-aastasi, kellel on raskelt haigestumise oht nullilähedane?

 

Nagu ettevalmistus tuumakatastroofiks

Euroopa komisjon avaldas 16. septembril pressiteate: Euroopa (tervise)hädaolukorraks valmisoleku ja reageerimise amet (HERA): valmistumine tulevasteks tervisehädaolukordadeks, millest saab muuseas välja lugeda, et “Hädaolukorra korral tagab HERA ravimite, vaktsiinide ja muude meditsiiniliste vastumeetmete (nt kindad ja maskid) väljatöötamise, tootmise ja levitamise.” Kõlab nagu ettevalmistus tuumakatastroofiks.

Kriisi arendatakse eesmärgipäraselt kunstlikult ja EL reageerib sellele maksumaksja rahaga. Suurepärane ärimudel ja lõputu lugu. Alati lendab miskit ringi, mida saab PCR-i abil testida.

Eks näis, kas nii süütu asjaga nagu gripp saab süsteem uue hüsteeria tekitada. Ega need praegused maskikandjad ka ei karda ju viirust, vaid pigem süsteemi, trahvi ja teiste orjamaskikandjate häbistavaid pilke.

Oma ametipostil vankuv terviseminster Tanel Kiik ja Co võivad rääkida oma muinasjuttu, et „pandeemia lõppeb siis, kui kõik on vaktsineeritud“, aga me kõik teame ju, et pandeemiat polegi ning isegi kui oleks, siis ei lõppeks see siis, kui kõik on vaktsineeritud, vaid siis, kui tekib karjaimmuunsus.

Põhiküsimus täna seisneb selles, kas rahvas kavatsebki hakata nüüd iga aasta olematu pandeemia nimel süstimas käima selleks, et pääseda restorani ja teatrisse? Ja kas genotsiidiplakatid jäävadki maksumaksja rahadega meie linnaruumi rõvetsema? Ja kui kaua kavatsevad äride omanikud selle jamaga kaasa minna?

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt