VIDEO! Horvaatia president: aitab vaktsineerimisest, mis on selle hulluse eesmärk?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. september 2021 kell 17:51Horvaatia president Zoran Milanović on tulnud välja julge sõnavõtuga ning teatanud kohalikele telekanalitele, et vaktsineerimine tuleb lõpetada, sest see mis toimub, on täielik hullus. Milanovići, kes on ka ise vaktsineeritud, hinnangul pole vaktsineerimisplaani eesmärgiks viiruse täielik hävitamine, vaid midagi muud. Riigipea tunnistab, et läks algul selle koroonajamaga kaasa, aga hetkel toimub paanika külvamine ja täielik nonsenss ning üle 50% vaktsineerimiskvooti tema juhtimise all ei tule.

 

Aitab vaktsineerimisest!

Horvaatia ei ole võrreldes EU keskmisega piisavalt vaktsineeritud, vaid 50%. Vahet pole. Kõik teavad, et meid on juba piisavalt vaktsineeritud. Me ei lähe üle 50%. Las tõmbavad meile aia ümber. Nad ei tee seda.

Me oleme piisavalt vaktsineeritud, sest nemad on piisavalt vaktsineeritud. Nende vaatenurgast oleme seega juba piisavalt vaktsineeritud. Pole lihtsalt võimalik, et me neid inimesi ohtu seame.

 

Me peame teadma, mis on selle hulluse eesmärk?

Kui eesmärk on viirus täielikult hävitada, oleme eesmärgi saavutanud. Ma pole kuulnud, et see on eesmärk. Kui keegi ütleb, et see on eesmärk, vastan, et ta on peast soe. See on võimatu.

“Vaktsineeri end ja siis vaktsineeri veel kord. Tahame Covid-19-t välja juurida.” – see on võimatu! Ilmselgelt on see võimatu.

Alustan igat hommikut CNN-i ja nende paari kanaliga. Ja imestan, kas ma olen normaalne või on nemad segased. Nad külvavad paanikat. Teevad seda algusest peale. Inimesed haigestuvad tuhandel muul, palju tõsisemal põhjusel. Ja samas, kui see juhtub, räägime ikka juba poolteist aastat vaid Covid-19-st.

Õigluse mõttes, alguses pooldasin seda. Uuest aastast alates kuulen aga ainult nonsenssi.

 

Originaalvideo: Youtube

Foto: Robert Anić/Pixsell

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt