Koroonafenomen: COVID-19 võib olla mis tahes või üldse mitte midagi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. veebruar 2022 kell 8:30“COVID-19 võib olla mis tahes või üldse mitte midagi (asümptomaatiline), vastavalt individuaalsetele meditsiinilistele kapriisidele. See sai võimalikuks nii, et COVID-19-le omistati kõik võimalikud sümptomid, mis positiivse PCR-testiga inimestel esinesid,” kirjutab oma värskes artiklis Project Immanuel, mis uurib Saksa mikrobioloogi ja viroloogi dr Stefan Lanka juhtimisel kriitiliselt koroonakriisi teaduslikku tausta.

“Mis siis on COVID-19? Lühidalt: sümptomid on individuaalselt tõepoolest olemas, kuid “haigus” COVID-19, nagu ka viiruse mudel SARS-CoV-2, eksisteerib ainult teoreetiliselt,” leiab Project Immanueli meeskond, küsides veel intrigeerivalt juurde: “Kui SARS-CoV-2 ei ole olemas, siis mis on COVID-19 põhjus?“, vihjates näiteks viiruse isoleerimisega seotud probleemidele ja PCR-testidega seotud kontrollkatsete puudumisele

 

Niinimetatud koroonakriisi alguses defineeriti COVID-19 viirust “tüüpilise kopsupõletikuna“. Juba see määratlus oli enam kui problemaatiline, sest tüüpilise kopsupõletiku võimalike juurpõhjuste hulgas on terve rida selliseid, millel ei ole mingit pistmist ühegi patogeeni kui haigustekitajaga – alatest erinevatest füüsilistest protsessidest, sealhulgas komplekssest psühhosomaatikast tulenevatest, kuni füüsiliste ja keemiliste põhjusteni.

 

PCR-testid laiendasid sümptomite loetelu

Üks asi on see, et üldtunnustatud meditsiin ignoreerib haiguste psühhosomaatilisi põhjusi ja püüab haigusi seletada ainult oletatavate haigustekitajate abil, kuid füüsilised-keemilised põhjused, mille hulka kuuluvad ka mitmesugused toksilised ravimid, on nn õigeusklikule meditsiinile juba ammu hästi teada. Sellegipoolest on neid selle kriisi algusest peale järjekindlalt eiratud.

Kui ilmusid PCR-testid, laienes COVID-19 sümptomite loetelu kiiresti. Kliinilist pilti täiendati “mittespetsiifiliste sümptomite spektriga”, nagu RKI (Robert Kochi Instituut) kirjutab oma epidemioloogilises teabelehes. See tähendab, et COVID-19 võib nüüd olla mis tahes või üldse mitte midagi, vastavalt individuaalsetele meditsiinilistele kapriisidele.

See sai võimalikuks nii, et COVID-19-le omistati kõik võimalikud sümptomid, mis positiivse PCR-testiga inimestel esinesid. Sellest ajast alates lisati need juhuslikud sümptomid COVID-19 ametlikeks sümptomiteks. Ainus eeltingimus oli, et sümptom pidi kuidagi seostuma koroonaviiruse teooriaga, isegi kui seletus oli nõrk ja ilma tõenditeta. Kuigi luumurdu ei seostatud COVID-19-ga vaatamata positiivsele PCR-testi tulemusele, seostati koroonaga teisi põletikulisi sümptomeid nagu konjunktiviit, maksahäired, nahalööve, veremürgistus, neerupuudulikkus jpm.

Pange tähele, et me ei pisenda mingil juhul nende inimeste kannatusi, kes on intensiivravis raske kopsupõletiku või muude haigustega ning kes võitlevad haiglas oma elu eest. Tänapäeval on inimesed väga kiired teid just selles süüdistama, kui kritiseerite ametlikku koroonanarratiivi. Me kritiseerime siinkohal COVID-19 “meditsiiniteaduslikku” määratlust.

 

30 ametlikku sümptomit

2020. aasta juuliks oli laienenud kõikide tervishoiu- ja teadusasutuste poolt määratletud COVID-19 kliiniline pilt, hõlmates peaaegu 30 ametlikku sümptomit. Lisaks sellele oli arvukalt oletusi ja “võimalikke pikaajalisi tagajärgi” (nüüd ka “pikk COVID”), mille kohta öeldi, et need vajavad edasisi uuringuid – see olukord ei ole tänaseni muutunud.

Oli ka nn “asümpto

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt