Videod! Dr Mercola: Pfizer tunnistab, et Iisrael on suurepärane riik Covid-19 vaktsiinikatseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. september 2021 kell 9:09Pfizer tunnistab, et käsitleb Iisraeli ainulaadse “laborina”, et hinnata koroonavaktsiinide mõju, analüüsib dr Mercola. “Ükskõik, mis Iisraelis juhtub, võib eeldada, et sama juhtub hiljem ka mujal maailmas. Pfizer on sõlminud Iisraeli tervishoiuministeeriumiga ainuõigusliku lepingu, mille kohaselt on ainus lubatud Covid-tõrje Pfizeri oma. Pfizeri vaktsiinid mõjuvad eriti ohtlikult noortele meestele, kelle seas on registreeritud erakordselt suur südamepõletiku risk võrreldes mõne teise Covid-vaktsiiniga, kuid Iisraeli noortel pole muud võimalust kui saada kõige ohtlikum vaktsiin,” kirjutab ta oma veebilehel. Avaldame allpool artikli tõlke. PS. See analüüs ilmus dr Mercola veebilehel 21. septembril ning pole praegu originaalallikast enam kättesaadav, kuna Google’i tsensuuri tõttu kustutab dr Mercola oma artiklid iga 48 tunni tagant, et tema leht ja sõnumid veebis alles jääks. 

 

Pfizeri vaktsiini efektiivsus langes 95%-lt detsembris 2020 39%-ni juuli 2021 lõpuks, kui delta tüvi sai Iisraelis domineerivaks. Vastuseks vaktsiini ilmsele läbikukkumisele hakkas Iisrael 2021. aasta juuli lõpus tegema kolmandaid süste. Vaktsiini ebaõnnestumine on ilmselge ka andmete põhjal, mis näitavad, et Iisraelis täielikult vaktsineeritud inimesed võivad SARS-CoV-2 või mõne selle variandi nakatumise korral suurema riskiga haigestuda kui vaktsineerimata inimesed ning moodustavad nüüd suurema osa Covidiga seotud haiglaravil olevatest patsientidest ja surmajuhtumitest.

Hiljutise Iisraeli uudise kohaselt tunnistab Pfizer, et käsitleb Iisraeli kui ainulaadset laboratooriumi Covid-vaktsiinide mõju hindamiseks. Teisisõnu, Iisraeli elanikkond on osa ühest suurimast meditsiinikatsest inimkonna ajaloos.

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot:

Originaaluudist vaata SIIT.

Pfizer sõlmis kohe alguses Iisraeli tervishoiuministeeriumiga ainuõigusliku lepingu nii, et ainus saadaolev Covid-tõrje on Pfizeri oma. Nagu uudisteankur märkis, on nüüd teada, et Pfizeri vaktsiini manustamisel on noorte meeste hulgas suurem südamepõletiku risk kui mõne teise Covid-vaktsiiniga, kuid Iisraeli noortel polegi ju muud võimalust kui saada just see, kõige ohtlikum vaktsiin.

 

Iisrael reklaamib kolmandat süsti

Iisrael oli üks esimesi riike, kes rakendas üliranget vaktsineerimiskohustust, kuigi Pfizeri vaktsiin oli täiesti eksperimentaalne. Iisraellastele öeldi, et nad ei pääse ilma vaktsineerimistõendita kohtadesse nagu restoranid, spordisaalid, basseinid ja hotellid.

Seetõttu on neil praegu üks kõrgemaid vaktsineerimisnäitajaid maailmas: 2021. aasta septembri keskpaiga seisuga oli manustatud ligi 14,6 miljonit annust. Kahe annuse korral oleks vaktsineerimise määr 80,5%. Seda on ilmselt natuke vähem, sest Iisrael hakkas 2021. aasta juuli lõpus tegema ka kolmandat süsti.

Esimene rühm, kes sai kolmanda süsti, olid 60+ aastased ja pensionärid. Vähem kui kolm nädalat hiljem laienes vaktsiinitõhustuse kõlblikkus üle 40-aastastele inimestele, samuti rasedatele, õpetajatele ja tervishoiutöötajatele, isegi kui nad on nooremad kui 40. 2021. aasta augusti lõpuks pakuti kolmandat süsti kõigile varem vaktsineeritud kuni 12-aastastele isikutele.

  1. aasta septembri teiseks nädalaks, kui hinnanguliselt 2,8 miljonit iisraellast olid saanud kolmanda annuse, hakati ette valmistama juba võimalikku neljandat annust.

Tervishoiuministeeriumi peadirektor Nachman Ash ütles raadiokanalile 103FM, et nad ei tea siiani, millal võib neljandat annust vaja minna, kuid ilmselgelt pole märke selle kohta, et neljandat süsti käiku ei lastaks. Ja iga kord, kui see juhtub, kaotavad inimesed oma vabadused uuesti, kuni nad saavad järgmise vaktsiini.

 

Iisraeli andmeid peetakse parimaks

Positiivne külg selle inimkatse juures on see, et Iisrael on vähemalt oma andmekogumises tunduvalt usinam ja läbipaistvam kui USA. Paljud peavad Iisraelist väljastatavaid andmeid oma läbipaistvuse poolest maailma parimateks, nagu kirjutab näiteks ajakiri Science.

Kahjuks ei saa aga tugineda USA andmetele, et saada selget ettekujutust sellest, kuidas COVID-vaktsiinid toimivad, kuna USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskus (CDC) on otsustanud mitte jälgida kõiki läbimurdejuhtumeid (need, kes on saanud kaks süsti, aga siiski haigestunud – toim.). Nagu teatas ProPublica, lõpetas CDC kõikide läbimurdejuhtumite jälgimise ja neist teatamise 1. mail 2021, otsustades pidada arvet ainult nende juhtumite üle, mis põhjustavad haiglaravi ja/või surma.

Nagu artiklis märgitud, on rahvas selle irratsionaalse otsust tõttu segaduses, milline on Covid-19 mõju vaktsineeritutele. Samuti takistab see mõistmast, kuidas eri tüved levivad ja kas neil, kes on saanud vaktsiinisüsti, võib ikkagi tekkida nn „pika Covidi sündroom”. Üksikud osariigid kehtestavad ka oma kriteeriumid, kuidas nad läbimurdejuhtumite kohta andmeid koguvad ja kogu see segane info ajab sogase vee veelgi sogasemaks.

 

ŠOKIVIDEO: Põhja-Carolina vanemarstid ja turundusdirektor arutasid Covid-19 juhtumite arvu suurendamist, lugedes paranenud patsiendid aktiivseteks Covid-patsientideks.

“Me peame olema … avalikkusele hirmutavamad … Kui te ei vaktsineeri, teate, et surete”.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt