Sitsiilia kohus otsustas, et kohustuslik vaktsineerimine on põhiseadusega vastuolus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. juuni 2022 kell 17:22Fotokollaaž: Artem Podrez / Pexels + Canva.com

Sitsiilia halduskohtus langetas 22. märtsil 2022 kohtuotsuse, mille 53-leheküljelises järeldustes rõhutati, et 1) kõikide Itaalias manustatud COVID-vaktsiinide puhul on teatanud kahjulikest mõjudest, millest mõned on põhjustanud ka surma ja 2) kohustusliku vaktsineerimise seaduslikkus tuleb välistada, kui kasutatakse tooteid, mille mõju vaktsineeritud patsiendi tervisele ületab normaalse talutavuse künnise ehk vaktsineerimisel ei tohi eirata tõsiste või surmaga lõppevate kahjulike mõjude riski, isegi kui need on vaktsineeritud elanikkonna üldarvuga võrreldes väikesed.

 

Kohtuotsusega saate tutvuda siin (vt ka PDF-i).

Kohtuotsus tõendab, et kohustuslik DNA/mRNA 3. faasi uurimisravimite/testravimite kohustus või mis tahes poliitika, mis viib selleni, ei saa olla seaduslik COVID-süstidest põhjustatud kahjulike mõjude tõttu.

Kuigi mõned eksperdid (sh Eestis ka prof Irja Lutsar, kelle väite kohta avaldas Telegram video/tsitaadi: Vaata siin värsket kolmedokki “Enam ei vaiki – koroonavaktsiin rikkus mu tervise” I osa – Telegram), avaldatud 4. mail) väidavad, et kahjulikud mõjud on “minimaalsed” ja väga “harvad”, ei kummuta seda väidet asjaolu, et üldist vaktsineerimist ei tohi kehtestada, sest on tuhandeid inimesi, kes võivad kogeda tõsiseid kõrvaltoimeid ja vaktsineerimise tagajärjel isegi surra.

Tegemist oli Euroopas esimese riikliku kohtuotsuse pretsedendiga, mis kaitseb meditsiinilist vabadust ja astub vastu vaktsineerimise sunduslikkusele.

Ka Tallinna Halduskohus mainis seoses 31. mai kohtulahendiga vaktsineerimisele kaudselt sundimise sobimatust, näiteks toodi otsuses välja, et:

  • Kuna koroonatõendi olemasolu oli seatud tingimuseks põhiõiguste realiseerimisele, kujutas koroonatõendi nõue endast kaudset vaktsineerimise kohustust.
  • Kaudne vaktsineerimiskohustus pole kooskõlas inimväärikuse ja õigusriigi põhimõtetega.
    Inimväärikuse põhimõttega pole kooskõlas inimese (keha) kasutamine vahendina ühiskondliku eesmärgi saavutamiseks.
  • PS § 16 ei võimalda kohustuslikku immuniseerimist, kuivõrd vaktsineerimisega võib kaasneda ka oht elule.

Tõlkis ja toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt