Tony Robbins: inimesed elavad manipuleeritud hukkunute arvu tõttu pidevas hirmuseisundis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. veebruar 2021 kell 15:19Foto:  Astrid Stawiarz / Getty Images

Ameerika kirjanik, ettevõtja ja koolitaja Anthony Robbins juhtis hiljuti veebis live´i tehes tähelepanu COVID-19 surmajuhtumitega manipuleerimisele, vahendab Vanglaplaneet.ee

 

Robbins tõi välja, et nüüdseks kustutatud John Hopkinsi uuringus jõuti järeldusele, et Covidi surmajuhtumitest on valesti teavitatud ja see viis laiema avalikkuse seas hirmu puhkemiseni.

“See näitab, et aastal 2020 suri sama palju inimesi kui suri aastatel 2019, 2018, 2017, 2016 ja 2015,” ütles Robbins, selgitades, et uuringut saab endiselt vaadata Interneti-arhiivi Wayback Machine abil.

“Sama palju vanu inimesi suri 2020. aastal,” jätkab Robbins ja lisab: “Ainus erinevus on see, kui vaadata millesse nad surid. Südamehaigused on esimest korda viimase 30 aasta jooksul langenud. Vähk on langenud – aga Covid on tõusnud täpselt samades proportsioonides! Väga huvitav, kas pole? Täpselt sama palju inimesi suri.”

“Muide, kui te veel ei märganud, on gripp kadunud! See on taandunud!” nendib Robbins. “Millised on gripi sümptomid? Ja muide, gripp tapab inimesi ning eriti just vanemaid inimesi.”

Robbinsi sõnul, elavad inimesed manipuleeritud hukkunute arvu tõttu pidevas hirmu seisundis.

“Me elame maailmas, kus paljud inimesed võivad meie kaitsmisega üle reageerida. Kui suremus oleks 3% või 4%, siis oleks tegemist pandeemiaga. Kuid täna, olenevalt sellest kelle uuringust lähtuda, on suremus 0,1%, 0,2% või 0,3%, mis on sama palju kui grippi puhul. Ning kui olete alla 50-aastane, siis on see veelgi madalam.”

“Niisiis, me elame maailmas, kus laseme teistel oma fookust kontrollida, elame lihtsalt hirmus ega tee midagi ning oleme inimesed, kes lasevad oma elusid juhtida,” ütleb ta.

John Hopkinsi ülikool võttis eelpool nimetatud uuringu tagasi, kuna väidetavalt seda “kasutati pandeemia kohta valet ja ohtlikult ebatäpset infot sisaldavates materjalides”.

“Meil on kahju, et see artikkel võis kaasa aidata COVID-19 kohta valeteabe levitamisele,” kirjutas ülikool toona.

 

Allikad: Vanglaplaneet, Newswars, Twitter

Foto:  Astrid Stawiarz / Getty Images

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt