Galerii ja videod: (kümned) tuhanded inimesed avaldasid Viinis meelt meditsiinitürannia vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. veebruar 2021 kell 20:54Fotod: MPI

Eile, 31. jaanuaril toimus Austria pealinnas Viinis hiiglaslik rahva meeleavaldus koroonadiktatuuri ja meditsiinitürannia vastu. Kuigi mitmed Austria parlamendisaadikud on selgelt välja öelnud, et koroona on pettus ja igasuguste meetmetega on üle pingutatud (link 1, link 2, link 3), on võimud siiski rakendanud karmimaid piiranguid, kui näiteks Eestis. Ilmselt seetõttu ongi Austria rahval rohkem villand sellest jamast ning julgevad sõna võtta ja meelt avaldada.

 

Pühapäeval marssisidki erinevate allikate kohaselt kümned tuhanded (Reutersi andmetel ainult kuni 5000 inimest) rõõmsalt läbi Viini tänavate, edastades valitsusele ja maailmale väga konkreetset sõnumit: Meie oleme vaba rahvas, lõpp koroonadiktatuurile! Mis mõte on elada, kui puudub vabadus elada, mõelda, rääkida…

Kuigi meeleavaldusel kasutas politsei ka vägivalda, ei suutnud see inimvoolu peatada, vaid ainult tugevdas osalejate tunnet, et on aeg seista vastu globalistlikule türanniale, mis toimub Covid-19 epideemia vastaste tervisemeetmete varjus.

Austrias kehtestati koroonaviiruse “pandeemia” kolmas lockdown 26. detsembril, mil suleti paljud kauplused ja teised ärid, jättes nõnda arvestatava osa rahvast tööta. 31. jaanuariks oli registreeritud Viinis minu erinevat meeleavaldust, mõned neist ka poliitiliste organisatsioonide poolt, ent enamus sündmustest ametivõimude poolt keelustati. See aga ei takistanud rahvast tänavale tulemast.

Lisaks Viinile toimusid Covid-19 piirangute vastased meetmed veel mitmes Euroopa linnas, näiteks Brüsselis, Budapestis ja Amsterdamis (vaata teiste meeleavalduste fotosid näiteks: Aljazeera).

 

Allikad: Unser Mitteleuropa, Medias Presse, Reuters

 

Fotod: MPI

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt