Peavoolumeedia teatab, et Pfizeri koroonavaktsiin võib põhjustada insulti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. jaanuar 2023 kell 16:03Fotokollaaž: Canva

Üle kogu maailma koroonapettust pähe määrida aidanud peavoolumeedia teatab nüüd, et olematut pandeemiat ravida aidanud Pfizeri koroonasüst võib põhjustada terviseprobleeme ja on seega eluohtlik. USA meditsiiniterrorismi organisatsioon CDC (haiguste kontrolli ja tõrje keskus) teatas reedel, et leidis võimaliku ohutusprobleemi, mis on seotud Pfizeri ja BioNTechi uuendatud või bivalentsete vaktsiinidega, kirjutab Medical Daily, mida vahendab uhkelt kodumaine uudistetööstuse lipulaev Postimees.

 

Uudisest selgub, et USA toidu- ja ravimiamet (FDA) on koostöös rahvatervise agentuuriga jälginud Covid-19 vaktsiinide teabe läbipaistvust ja ravimiohutust. Kuigi alternatiivmeedia on teemat kajastanud juba kaks aastat, on Vaccine Safety Datalink (VSD) tuvastanud alles nüüd teatud tüüpi insuldi võimaliku sagenemise 65-aastastel ja vanematel inimestel, kes on hiljuti saanud ühe doosi uut Pfizeri koroonakompotti.

 

Ohutu toode polegi ohutu

Tekib küsimus, kes on need inimesed, kes endiselt tarbivad peavoolumeediat ja miks nad seda teevad? Ilmselgelt on need inimesed olemas, sest muidu paneksid valeuudiste organisatsioonid oma uksed ammu kinni.

Kas pole irooniline, et pärast kolm aastat kestnud koroonapettust ja kaks aastat kestnud põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid hakkavad “terviseorganisatsioonid” ja peavoolumeedia nüüd “avastama”, et võlusüst võib olla ohtlik, kuigi juba ammu tuli ilmsiks, et Euroopa Ravimiametit survestati kiirustama Pfizeri vaktsiini heakskiiduga ohutuse arvelt?

Pfizeri vaktsiin tuli turule 2020. aastal ja seda reklaamiti kui täiesti ohutut toodet. Kuid juba 2021. aastal lekkis uurivasse meediasse kõikjalt maailmast uusimaid andmeid preparaadi ohtlikkuse kohta, mis seadis kahtluse alla “revolutsioonilise” mRNA vaktsiini ohutuse nii selle kõrvaltoimete kui ka surmajuhtumite tõttu.

Möödunud aastal tuli Austraalia teabevabaduse seaduse kaudu ilmsiks skandaal seoses sellega, et Austraalia terviseamet kiitis mRNA vaktsiinid heaks ilma regulatiivse kontrollita. Täpselt samad asjaolud tuvastati Ühendkuningriigi vastavaid dokumente analüüsides: kuigi eksperdid siin- ja sealpool lompi teatasid nagu ühest suust, et eksperimentaalsed mRNA vaktsiinid on ohutud, siis tegelikkuses ei kontrollinud selleks ette nähtud asutused ja ravimiregulaatorid nende preparaatide ohutust üldse.

Täpselt samad asjaolud tuvastati Ühendkuningriigi vastavaid dokumente analüüsides: vastavad asutused ja ravimiregulaatorid ei kontrollinud preparaatide ohutust, sealhulgas ei tehtud seda ka Eestis ega üldse kuskil mujal maailmas.

 

Kui palju inimesi veel peab surema koroonapettuse tagajärjel?

Eestis on teatavasti alates vaktsineerimiskampaania algusest viimase kahe aasta jooksul surnud kokku ca 5000 inimest üle keskmise. Värsked CDC andmed näitavad, et 65-aastastel ja vanematel inimestel, kes on saanud Pfizer-BioNTechi uusi vaktsiine, on isheemilise insuldi võimalik tekkerisk. VSD on tõstatanud küsimuse, kas eakaid tabab isheemiline insult 21 päeva pärast kahevalentse tõhustusdoosi saamist.

 

Sellegipoolest reklaamitakse nii maksumaksja kui ka Pfizeri rahadega endiselt seda eluohtlikku tervisekompotti ka Eestis. Täna (17.01.2023) ühest Tallinna ühistranspordi peatusest tehtud fotolt saame näha, et pärast 5000 inimese surma on Pfizer endiselt oma teenust pakkumas.

 

Tundub, et Pfizeri PR-meeskond on sama pädev kui nende terviseohutuse meeskond. Nimelt on plaastril kirjutatud sõna „vaktsineeri“ hoopis kujul VAKSTINEERI.

 

 Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt