Dr Malhotra BBC-s: mRNA-süstid kujutavad endast kardiovaskulaarset riski 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. jaanuar 2023 kell 11:1213. jaanuaril 2023 väitis Ühendkuningriigi rahvusringhäälingu (BBC) otseülekande ajal kardioloog dr Aseem Malhotra, et Pfizer-BioNTechi ja Moderna COVID-19 vaktsiinid kujutavad endast kardiovaskulaarset riski. Dr Malhotra oli varasemalt avalik koroonavaktsiinide propageerija, kuid ta muutis oma juttu, kui tema isa suri koroonasüsti tagajärjel.

 

Muidugi järgnesid sellele sotsiaalmeedias üleskutsed doktor tühistada, nagu see juhtus ka 2022. aasta septembris, kui Washington Times teatas, et Malhotra nõuab avalikult COVID-19 süstide lõpetamist

Malhotra isa dr Kailash Chand – silmapaistev üldarst, kes oli varem Briti Arstide Liidu aseesimees – suri 2021. aasta juulis. 

 

2022. aasta oktoobris antud intervjuus Robert F. Kennedy juunioriga, Laste Tervisekaitse organisatsiooni (CHD) esimehe ja kohtuvaidluste peanõunikuga, rõhutas Malhotra, kuidas ta oli üks esimesi, kes sai Pfizeri vaktsiini ja kuidas ta vaktsiine avalikult televisioonis reklaamis. Kuid see oli enne, kui ta uuris põhjalikult teaduslikke ohutusandmed, mis veensid teda, et vaktsiinid võivad põhjustada enneolematut kahju.

Malhotra rääkis Kennedyle, et teda ajendas uurima COVID-19 vaktsiini ohutusandmeid, kui tema isa – “Ühendkuningriigi väga silmapaistev arst, keda peetakse üheks kõige viljakamaks riikliku tervishoiuteenistuse eestkõnelejaks” – kannatas seletamatu ootamatu südamehaiguse käes juulis pärast mRNA COVID-19 vaktsiini saamist ning seejärel suri. 

Malhotra on sellest ajast alates avalikult väitnud, et mRNA vaktsiinid olid tema surma soodustavaks teguriks. 

 

Malhotra BBC-s: mRNA-süstid kujutavad endast kardiovaskulaarset riski

Malhotra esines 13. jaanuaril 2023 BBC-s, et kommenteerida Ühendkuningriigi riikliku tervishoiuteenistuse (NHS) hiljutist poliitikamuudatust, mis leevendas statiinide – vere kolesteroolisisaldust vähendavate ravimite – väljakirjutamise piiranguid, võimaldades üldarstidel neid välja kirjutada kõigile, kes neid soovivad. 

Paar minutit pärast esinemise algust vahetas ta teemat ning avaldas arvamust mRNA vaktsiinide kohta. Ta ütles: “Minu arvates on äärmiselt tõenäoline, et COVID-i mRNA vaktsiinid soodustavad kardiovaskulaarset riski. Ja ma olen tegelikult nõudnud selle peatamist kuni uurimiseni, sest praegu on palju ebakindlust selles osas, mis põhjustab liigseid surmajuhtumeid. 

 

Üha rohkem uuringuid, mis näitavad seost mRNA vaktsiinide ja südameprobleemide vahel 

New Orleansi erakorralise meditsiini arst dr Joseph Fraiman kutsus hiljutises videos üles viivitamatult peatama mRNA vaktsiinide manustamist. 

Fraiman on kaasautor eelretsenseeritud artiklile “Tõsised kõrvalnähud pärast mRNA COVID-19 vaktsineerimist täiskasvanutel tehtud randomiseeritud uuringutes,” mis avaldati 2022. aasta augustis ajakirjas Vaccine. 

Fraiman ütles oma videos: “Olin eelretsenseeritud uuringu juhtiv autor, milles analüüsiti uuesti Pfizeri ja Moderna kliinilisi uuringuid mRNA COVID-19 vaktsiinide osas. Leidsime, et vaktsiin suurendas tõsiste kõrvaltoimete esinemissagedust üks 800-st. Avaldamise ajal ei uskunud minu kaasautorid ja mina, et meie üksainus uuring õigustaks mRNA vaktsiinide turult eemaldamist. Kuid alates selle avaldamisest on päevavalgele tulnud mitmeid uusi tõendeid ja see on pannud mind oma seisukohta ümber hindama.” 

“Ajakirjas BMJ avaldatud artikkel FDA (Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiameti) enda vaatlusandmete kohta näitas, et mRNA-d olid seotud mitmete täpselt samade tõsiste kõrvaltoimetega, mis tuvastati meie esialgses uuringus. Kuid FDA ei suutnud avalikkust nendest leidudest teavitada.” 

“Lisaks on meil nüüd mitu lahkamisuuringut, mis näitavad veenvaid tõendeid selle kohta, et vaktsiinid kutsuvad esile südame äkkseiskumist. Kuid nende vaktsiinist põhjustatud surmajuhtumite määr on teadmata.” 

“Usun, et saadud teavet arvesse võttes tuleb mRNA vaktsiinid turult kõrvaldada, kuni uued randomiseeritud kontrollitud uuringud suudavad selgelt näidata, et vaktsiini eelised kaaluvad üles tõsise kahju, mida me teame, et vaktsiinid põhjustavad.” 

Malhotra säutsus Fraimani videot kommenteerides: “See on tohutu.” 

 

Allikad: https://childrenshealthdefense.org, lingid artikli sees

 

Toimetasid Revo Jaansoo ja Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt