USA valitsuselt nõutakse kohtus Osama bin Ladeni tapmise tõestamist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. august 2013 kell 11:45Väidetavalt tabas USA valitsus 1. mail 2011. aastal Al Qaeda arvatava juhi Osama bin Ladeni. Kohe pärast mehe tabamist lubas USA president avalikkusele pilte Bin Ladeni surnukehast, mida pole aga tänaseni avalikustatud. Nüüd on valitsusele saadetud petitsioon, mis nõuab kohtus Osama Bin Ladeni tapmise tõestamist.

 

Petitsiooni autoriks on organisatsioon nimega Judicial Watch, mis on pühendunud korruptsiooni vastu võitlemisele ning kontrollib kohtusüsteemi, seadusandlikku kogu ja föderaalset bürokraatia toimimist.

Organisatsiooni juht Tom Fitton teavitas, et kohtuasja tähtsust ei tohiks alahinnata. See määrab, kas president Barack Obama on võimeline ümber kirjutama infovabaduse seadust ning rakendama infosulgu valitsuse sõjaoperatsioonide kohta.

1. mail 2011. aastal tungis Ameerika sõjaväe eriüksus SEAL Team Six Osama bin Ladeni varjupaika Pakistanis ning väidetavalt tappis ta. Rünnaku kohta on laialdaselt video- ja pildimaterjali, kuid mitte ühtegi tõendit surnukeha kohta. Kolm kuud pärast operatsiooni said mitmed samas üksuses teeninud sõdurid Afganistanis kopteriõnnetuse läbi surma. Arvatakse, et tegemist võis olla CIA poolt lavastatud rünnakuga SEAL Team Sixi vastu tõe varjamiseks.

 

 

Allikad: VabaMeedia, Humans Are Free

Pilt: www.wakeupamericans-spree.blogspot.com

 

Toimetas Meeli Seermaa

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt