Ajatu: Sudaani president: Terroriorganisatsiooni ISIS taga seisavad CIA ja Mossad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2017 kell 10:34SUDAN-SSUDAN-ECONOMY-OIL-SUMMITTänaseks “Ajatuks” pakume lugeda rohkete linkidega varustatud artiklit ISIS-e võimalike tagamaade kohta. Lugu ilmus algselt 27. veebruaril 2015.

Aafrika riigi Sudaani president Omar al-Bashir  on astunud vastuolulise sammu ning öelnud avalikult, et äärmusrühmitused ISIS ja Boko Haram on USA salaluure CIA ja Iisraeli salaluure Mossadi poolt loodud terroriorganisatsioonid. Euronewsile antud intervjuus räägib Omar al-Bashir, et sidemed CIA, Mossadi ning ISIS-e ja Boko Harami vahel on ilmselged.

 

Selliste avaldustega tuli Sudaani riigipea välja peale seda, kui ISIS avaldas video, kus väidetavalt 21 kristlasel võetakse Liibüas pead maha. Al-Bashir ütleb intervjuus, et ükski moslem ei teeks midagi sellist, vaid selle taga on CIA ja Mossad.

Äärmusrühmitus Boko Haram röövis möödunud aastal 300 tüdrukut Nigeerias ning avaldas video, milles võetakse vastutus hiljutiste massimõrvade eest Nigeeria linnas Bagas ja lisatakse, et “see on alles jäämäe tipp”.

Omar al-Bashir hoiatab mitte andmast vägivaldseid vastulööke äärmusrühmitustele, sest see võib vallandada veel ekstreemsemad sündmused ja aktsioonid. “Oleme olnud väga edukad oma vaoshoituma poliitikaga ning arreteerinud mitmeid noori äärmusrühmituse liikmeid. Peale seda oleme mängu toonud enda noored haritlased ja astunud dialoogi ning oleme olnud edukad, suutes nii mõnegi panna loobuma oma radikaalsetest uskumustest,” ütleb al-Bashir.

Jaanuaris ütles Melih Gokcek, Ankara linnapea Türgis, et Mossadi käsi oli mängus ka hiljutises Charlie Hebdo tulistamises Prantsusmaal, et külvata vaenu islami usu vastu, kirjutab Financial Times.

Maailmale öeldakse, et ISIS on võtnud oma kontrolli alla suured alad Lähis-Idas, aga sellest ei räägita, et kust ISIS üldse alguse sai. Kuhu kadusid meie eelmised vaenlased Taliban ja Al Qaeda? Kust saab ISIS endale tohutul hulgal sõjavarustust? Kust sai ISIS endale tuttuued maasturid?

ISIS-toyota-680x365

Miks ütlevad videotöötluseksperdid, et nii mõnigi ISIS-e video on lavastatud stuudios (Fox News)? Miks ei ole need inimesed videotes üldse hirmul, kellel väidetavalt ISIS kohe pead maha võtab? Ja kustkohast need videod üldse pärit on? Kes need saatis?

get-attachment-5442

 

Kuidas on võimalik, et ISIS tegeleb mustal turul naftamüügiga (ABC News)? Miks ei ole ISIS-e pangakontosid arestitud? Kas CIA huvid ISIS-e toetamisel võivad olla seotud naftamaardlatega Lähis-Idas? Ja kõige olulisem küsimus: miks ei istuta ISIS-e vägedega laua taha ning ei hakata läbirääkimisi pidama konflikti lõpetamiseks? Selle asemel varustavad koalitsiooniväed pidevalt ISIS-e võitlejaid sõjavarustusega.

Viimane uudis ISIS-sest näitab, kuidas rühmituse liikmed rüüstavad ajaloolisi Assüüria kujusid ja skulptuure Iraagis, Mosuli linnas asuvas muuseumis (International Business Times). Nagu kõik eelmised ISIS-e videod, on ka see saadetud ISIS-e enda poolt maailma juhtivatele uudisteagentuuridele, et uudis kulutulena üle maailma laiali läheks. Ilma mingeid küsimusi esitamata tembeldab läänemaailm selle kultuurikonfliktiks ja viha moslemite vastu saab üha hoogu juurde. Siin pole mitte mingit seost kultuuriga vaid tuleb taaskord küsida, kes sellest kõigest kasu lõikab? Kuidas saab ISIS nii võimsalt Iraagis opereerida, kui liitlasväed on Iraaki hävitanud ja Iraagis “rahu valvanud” stabiilselt juba üle 10 aasta?

Sellest kõigest on palju kirjutatud ja mitmed rahvusvaheliselt tunnustatud uurijad ning arvamusliidrid on sellest korduvalt avalikult rääkinud. Toome siin välja ülevaate rahvusvahelises peavoolu- ja alternatiivmeedias ilmunud uudistest ISIS-e kohta:

–          Suurbritannial pole plaanis ISIS-e vastu võidelda, keegi ei tea, kes juhib ISIS-st, meie osalus sõjas ISIS-e vastu on täielik paroodia (Independent)

–          Filosoof ja teadlane Noam Chomsky: Ameerika sillutas teed ISIS-ele (Salon)

–          Kõikide nähes: koalitsiooniväed varustavad regulaarselt ISIS-e võitlejaid sõjavarustusega Süürias (21st Century Wire)

–          ÜRO raporti kohaselt on ISIS-e ja Iisraeli kaitsejõudude vahel usaldusväärsed sidemed (Jerusalem Post)

–          Iraani kindral: USA saatkond Bagdadis juhib ISIS-e operatsioone (Fars News Agency)

–          Endine CIA töövõtja Steven D Kelley: meie valmistasime ISIS-e (PressTV)

–          Jahmatavad paljastused: ISIS-e liige tunnistab, et USA toetab neid (Express Tribune)

–          Professor Michel Chossudovsky: “Meie olemegi terroristid – ISIS on tohutu vale” (Global Research)

–          Konservatiiv: Jumal tänatud ISIS-e eest, USA jääb Lähis-Idasse igavesti (Horowitz Freedom Center TV)

–          ISIS-e video on lavastatud stuudios (Fox News)

–          Tõendid kinnitavad senaator McCaini osalust ISIS-e loomisel (Shoebat)

–          USA poolt alla visatud sõjatehnika läheb ISIS-ele… jälle (Veterans News Now)

–          ISIS-e video on lavastatud stuudios? (New York Post)

–          Kindral Wesley Clark: “Meie sõbrad ja liitlased rahastasid ISIS-st, et hävitada Hezbollah” (CNN)

–          ISIS-e territoorium Süürias on suurenenud kolmekordseks pärast USA õhurünnakute algust (Wall Street Journal)

P1-BS494_USSYRI_9U_20150114174228

–          Iisrael ja ISIS teevad koostööd? Tel Aviv pommitab Süüriat kuuendat korda viimase 18 kuu jooksul (21st Century Wire)

–          Iraagi parlamendi liige: USA lennukid viskavad relvasid ISIS-ele (Iraqi News)

–          ISIS kasutab USA toodetud relvasid Süüria vastu (Activist Post)

–          Militaareksperdid järeldavad, et Obama toetab Al Qaedat vähemalt alates 2011. aastast (World Net Daily)

–          USA sõjaväe jahmatav vandenõuteooria tuleb taas ilmsiks: ISIS-el pole liidrit (Zero Hedge)

–          Raport: Türgi peaminister (USA liitlane) jäi vahele relvade tarnega Al Qaedale ja ISIS-ele (Prison Planet)

–          Iraagi salaluure raport: USA lennukid varustavad ISIS-st relvade ja toidumoonaga (Fars News)

–          26 tõsiasja ISIS-e kohta, mida Obama ei taha, et sina teaksid (Global Research)

–          Analüütik: CIA ja Mossad treenivad ISIS-st, et kukutada Assad (PressTV)

–          Biden tunnistab: USA liitlased varustavad ISIS-st relvadega (World Socialist Web)

–          USA ei soovi peatada ISIS-st, vaid ekspluateerida neid muudel eesmärkidel (Global Research)

–          ISIS sõidab Texases toodetud USA eriväe modifikatsioonidega Toyota maasturitega (Infowars)

–          Max Igan: ISIS on Iisraeli loodud (The CrowHouse)

–          Iraagi armee tulistas alla kaks Briti lennukit, mis tarnisid ISIS-ele relvasid (Fars News)

–          Egiptuse president Abdel Fattah al-Sisi nimetab lääne sõda ISIS-e vastu blufiks (RT)

–          ISIS teenib iga päev 3 miljonit dollarit naftamüügiga (ABC News)

 

Vilepuhujast USA kindral Wesley Clark, kes rääkis välja, et Pentagon plaanis tänaseid sõdu juba üle 10 aasta tagasi, ütles CNN-ile antud intervjuus, et meie (USA) sõbrad ja liitlased aitasid rahastada ISIS-st, et hävitada Hezbollah.

Austraaliast pärit uurija Max Igan räägib Veritas Radiole antud intervjuus: “ISIS on lääne loodud ja sellel pole mitte mingit seost islamiga, mille eesmärk on keerata maailm moslemite vastu ja algatada III maailmasõda. Loomulikult sellega asi ei piirduks, peale moslemeid võetakse ette kristlased. ISIS ehk endise nimega Al Qaeda liikmed on need samad mässulised, keda kasutati Gaddafi kukutamisel Liibüas, siis viidi nad üle Süüriasse ja nüüd märatsevad nad Iraagis. USA ja Iisraeli huvideks on pikalt olnud nimetatud riigid teha maatasa, kuid selgelt on tajuda rahva vastuseisu. Sellepärast ongi täiesti sobivalt nüüd järsku ei kusagilt välja ilmunud ISIS või ISIL või Islamiriik, kes selle räpase töö USA ja Iisraeli heaks ära teeb. Öeldakse, et nad on islami äärmuslased, aga see pole tõsi, nad on lihtsalt äärmuslased, kes tapavad kõiki, kes ette jäävad. Nad ei esinda islamit, see on lihtsalt neile nimeks pandud. Nad tapavad islamiusulisi, moslemeid, juute, kristlasi – nad ei allu sellele, mis on kirjas koraanis.

Me peame vaatama, kelle huvisid teenib ISIS – kindlasti mitte moslemite ja islami huve. ISIS esindab täiesti selgelt lääne huve, sest terve läänemaailm on keeratud moslemite vastu. Me peame vaatama Iisraeli poole, sest ISIS on tõmmanud tähelepanu ära Iisraeli tapatöödest Gaza sektoris. Ja kummalisel kombel ründab ISIS kõiki, välja arvatud Iisraeli. Inimesed on justkui ära unustanud, et ISIS ei saaks mitte kunagi vastu maailma superjõududele nagu USA ja NATO, seega, seda rahva hirmutamist tehakse muudel põhjustel. Kui koalitsiooniväed tahaksid, siis nad pommitaksid kogu ISIS-e väed maatasa paari kuuga. ISIS-e eesmärk on tekitada Lähis-Idas võimalikult palju kaost, et siis saaks Lääs appi tulla. Tuletagem meelde, kui mitu korda on koalitsiooniväed käinud Lähis-Idas mingisuguste terroristide vastu võitlemas.

Huvitav küll, kustkohast neid terroriste kogu aeg juurde tuleb? USA ja Iisrael ise toodavad neid. Kes soovib näha lõppu moslemi maailmale? Iisrael. Kui te tahate sellest rohkem teada, siis uurige sellist asja nagu Greater Israel Project. Kuid ma arvan, et see plaan ei lähe neil läbi, sest inimesed üle maailma on hakanud üles ärkama, on hakatud taipama, et meie valitsused on kaaperdatud, kõikjal käib sõjapropaganda. Ja kuna võim on teadlik, et rahvas on ärkamas, siis on nad korralikult hirmul ja mõtlevad vägisi välja meetodeid, kuidas algatada III maailmasõda ja kuidas panna inimesed kõik üksteist vihkama. See on nende ainuke plaan.”

Fake-ISIS-war-2yk8bprc65bjsh211qv022

ISIS-ISRAEL-2yho3e3gjvuwi8icuvyn0q

Kahekordselt Emmyga pärjatud USA uuriv ajakirjanik Ben Swann rääkis Jesse Ventura veebisaates “We The People“: “Meie rahastame ISIS-st ja sõdime ISIS-ega samaaegselt. Seega, maksumaksjad maksavad selle kõik kinni. Tänu internetile on inimesed sellest kõigest teada saanud, me elame väga huvitaval ajastul. Üle maailma on sündinud uus alternatiivmeedia, mis suretab välja korporatsioonide huve teenivad sõjapropagandat külvavad massimeedia kanalid. USA endine kaitseminister Leon Panetta ütles, et sõda ISIS-ega kestab 30 aastat. See kõik on täiesti loogikavastane, kuni sa saad aru, mis mängu siin tegelikult mängitakse – vägisi käib sõjamasina toitmine.

Peale 11. septembri terrorirünnakuid oli rahvast globaalselt meelestatud terroristide püüdmisele, aga peale rohkem kui kümneaastast sõdimist ja igasuguste valede väljatulemist ei ole rahvas enam huvitatud sõjatööstuse teenimisest. Sellepärast on vägisi vaja leida uus koll, keda kõik kartma peavad. Kui koalitsiooniväed ei oleks 2000-ndate alguses vallutanud Iraaki ja Afganistani, siis ei oleks ISIS mitte kunagi sündinud. ISIS-st kasutatakse ära ka Süüria valitsuse kukutamiseks, sest ameeriklased ei poolda Süüria pommitamist, kuid ISIS on selleks hea ettekääne. Ja kogu see info on täiesti avalik. Kui võrrelda mõnekümne aasta taguse ajaga, siis üritas valitsus oma patte ja sahkerdamisi varjata, aga täna enam mitte, sest peavoolumeedia ei esita neile küsimusi. Seda kõike väga lihtsal põhjusel, et meedia omanikud on tihtipeale samad, kes omavad ärihuvisid sõjatööstuses või muudes korporatsioonides. Ning inimesed, kes töötavad peavoolumeedias, kardavad jääda töötuks, kui nad liiga palju küsimusi esitavad.”

23. jaanuaril USA raadiosaatele “Coast To Coast AM” antud intervjuus ütles uurija ja kirjanik Douglas Hagmann, et ISIS-e taga on salaühingud, globalistid, illuminaadid, kes tegelikult kontrollivad maailmas toimuvat. Hagmann küsib, et kas Iraagis on Toyota keskused, kust ISIS endale kolonnide viisi uusi maastureid ostab. Kes varustab ISIS-st nende autodega? Kust saab ISIS endale tulirelvasid? ISIS on uudisteveergude esikaanel kõikjal üle maailma, kes on selle hiiglasliku turunduse taga? Miks ei suudeta ISIS-ele lõppu peale teha? Tänapäeva satelliittehnoloogiaga suudetakse jälgida igat piirkonda üle maailma ja nemad ei leia ISIS-st üles? Kust on saanud ISIS endale telestuudiod, et monteerida ja lavastada “hukkamiskaadreid”?. Miks ei ole ISIS-e pangakontosid arestitud ja neil lastakse vabalt tegutseda naftaturul? “Need valed, mis meile pähe määritakse, on mitu korda suuremad, kui inimesed tahavad uskuda. Nemad (globalistid) on seda kõike koordineerinud juba aastakümneid,” sõnas Hagmann.

 

Allikad: Lingid artikli sees

Lisalugemist/vaatamist: AMTV, SCG News, Global Research, Ben Swann

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.