Video: Mis ei sobi, tehakse sobivaks – kuidas Saksa telekanal RTL oma vaatajaid petab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2021 kell 13:35Saksamaa uudisteportaal Reitschuster paljastab, kuidas RTL oma vaatajaid petab ja neile koroonavaledega hirmutab. See on üks järjekordne lugu sellest, kuidas krematooriumid väidetavalt töösse upuvad. Tööd on rohkem kui teha jõutakse, kirste kuhjub. Peavoolumeedia levitab kogu riigis seda sünget pilti massisurmadest, mille põhjustajaks on väidetavalt koroonaviirus. Kuna selle kohta tõendid puuduvad, kasutatakse paanika säilitamiseks muid meetodeid, nimelt emotsionaalset manipuleerimist.

 

Igal juhul ei saa seda pidada eksituseks, mida üks Meisseni piirkonna matusetalitaja dokumenteeris. Paljastavas videos on näha, kuidas RTL-i intervjuus on matusetalitaja ütlustest osa välja jäetud, et kohandada seda väidetava pandeemia narratiiviga.

 

Võltsitud koroona statistika

“Ühel nädalal natuke rohkem koroonat, teisel veidi vähem,” selgitab matusetalitaja kaamerameeskonnale. Põhimõtteliselt ei ole üks kuni kaks kolmandikku surmajuhtumitest põhjustatud koroonast nagu ametlikult kirjas, vaid hoopis millestki muust ning ta lisab: “Kui ka surmatunnistusel on märgitud s

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt