Viirusepettusest on saanud Venemaal püsiv rahvatervise vahend

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. aprill 2022 kell 17:15Foto: diy13 / Adobe Stock

Kuigi vanameedia ja massid mõlemal pool kaitseliini teevad endiselt nägu, et sõda käib Ida ja Lääne vahel, ning mõned maalivad Putinit kui valgustöötajat, siis vabameedia ja sõltumatud ajakirjanikud avavad toimuvat ka teise nurga alt: sõda käib kuluaaride taga maailmavalitsejate ja rahva vahel, sõltumata rahvusest, soost, nahavärvist jne. Avaldame Moskvas elava kirjaniku ja endise RT “vanemtoimetaja” Riley Waggamani artikli “COVIDi Venemaa: uus normaalsus”, mis annab ülevaate sellest, kuidas Venemaal olematu pandeemia ja olematu viiruse ohuga rahvast terroriseeritakse. Sarnaselt Eestiga lõppes ka Venemaal päevapealt pandeemia ära ning hüpnoosi all olevad massid suunasid oma fookuse Ukrainasse.

 

Moskva on loobunud oma maskireeglitest; Venemaa piirkonnad on tühistanud kohustuslikud vaktsineerimismäärused ja isoleerimisrežiimid. Kas Venemaa on viirusepettusest lõpuks lahku löönud?

Üldsegi mitte – lihtsalt ööpäev läbi pähe peksev uudiste kajastus ja avalikud rituaalid on nüüd reserveeritud Ukraina “erioperatsioonile”. Kardetud viirusest on saanud kõikjal esinev, kuid normaliseeritud oht, mida saab maha suruda, kuid mida ei saa kunagi täielikult välja juurida, kasutades muljetavaldavat hulka tõestamata ravimeid. Tegelikult pumpab Venemaa valitsus välja igasuguseid uusi ravimeetodeid, et kaitsta elanikkonda positiivsete PCR-testide eest.

Putin kontrollib “väikese segava RNA sünteetilisi molekule”, mida Venemaa nüüd positiivse PCR-testiga haiglapatsientidele annab.

Ravimi töötas välja Bill Gatesiga seotud bürokraat.

 

Süstlatega laste kallale

Venemaa on laste süstimise osas teistest riikidest maha jäänud. Kuid isegi siis, kui COVID asub Ukraina konfliktis tagaplaanil, marsivad Venemaa rahvatervise ametivõimud noorte süstla otsa panemise plaanidega edasi. Mikrobioloog Aleksandr Gintsburg – Sputnik V väidetav ideejuht – hakkab peagi katsetama oma hüübimissüsti “lastesõbralikku” versiooni 6–11-aastaste laste peal. Samal ajal käsib Venemaa tervishoiuministeerium alla 18-aastastel end vaktsineerida, et tõrjuda “varajast omikroni”.

Venemaa “Sputnik-M” on vaevu testitud; arstid, kes on sõna võtnud selle mõttetu vaktsineerimisprogrammi vastu, hoiatavad, et Venemaa noorim põlvkond on allutatud potentsiaalselt katastroofilisele meditsiinilisele eksperimendile.

Pole raske ette kujutada, et mitte väga kauges tulevikus peavad Venemaa lapsed oma “COVIDi-vaba” staatust perioodiliselt tõestama. Jaanuaris teatasid Venemaa teadlased, et on välja töötanud koroonaviiruse “Mantouxi reaktsiooni” testi. Venemaal kasutatakse tavaliselt laste tuberkuloosi skriinimiseks Mantouxi teste. Tuberkuloositest on põhimõttelise

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt