Telegrami uudised (nädal 12): 2 aastat ja 2 nädalat hetkest, mil maailm 2 nädalaks lukku pandi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. märts 2022 kell 13:29Foto: kollaaž / Canva.com

Teretulemast düstoopiasse! On möödunud 2 aastat ja 2 nädalat hetkest, mil maailm 2 nädalaks lukku pandi, et kõverat lamendada. Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 21. kuni 27. märts.

 

Vaktsineerimisega seotud teemad on juba kuu aega olnud kalevi alla lükatud. Seetõttu ei tehtud laupäeval suuremat kära ka sellest, et kõik 7 koroonaga surnud inimest olid koroona vastu vaktsineeritud. Puhas kokkusattumus?

 

1

Vaktsineerimine oli tähelepanu all ka Riigikogus.

https://www.telegram.ee/eesti/video-kas-vaktsiinipassi-noue-kaotati-ka-tootajatele-kaja-kallas-hiilib-vastutusest-korvale

Kas vaktsiinipassi nõue kaotati ka töötajatele? Aasta idiokraadi tiitli pälvinud Kaja Kallas hiilib vastu(tu)sest kõrvale

23. märtsil käis peaminister Kaja Kallas Riigikogu infotunnis saadikute küsimustele vastamas. Kert Kingo tõstatas koroonapassi nõude teema, mille 14. märtsil kaotamise juures jäi selgusetuks, kas passinõue kadus ka töötajatele, kelle tööandjad seda nõudsid.

Kaja Kallas vastas, et see on seaduse järgi tööandjate otsustada ja nii jäi küsimus sisulise vastuseta. Vaktsiinipassi seega tegelikult kõikidele ei kaotatudki? Kliendid pääsevad asutusse ilma passita, aga töötajad mitte? Kes vastutab?

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/kollane-riskitase-on-saavutatud-toivo-maimets-on-aeg-loobuda-maskinoudest

Kollane riskitase on saavutatud – Toivo Maimets, on aeg loobuda maskinõudest!

Valitsuse pseudoteadusnõukoja juht Toivo Maimets ütles 21. märtsil usutluses ERR-ile, et “Eesti ühiskonnas võiks avalikes kohtades maski kandmise kohustus kaduda siis, kui Eesti on koroonaviiruse riskimaatriksis jõudnud punaselt tasemelt kollasele”.

Telegram juhtis oma palju lugemisi saanud uudises tähelepanu sellele, et kriis.ee lehe kriteeriumite kohaselt me tegelikult juba olemegi kollasel tasemel.

Nimelt on Kriis.ee lehel selgitatud, et riskitaseme määravad hospitaliseerimiste ja positiivsete testide arv, mis jäävad ametlikel andmetel juba praegu kollase tsooni piiridesse.

On ka veel lisanäitaja – üle 60-aastaste nakatumise tase, mis Terviseameti andmetel on samuti kollases.

Seega. MIKS EI OLE VEEL VÄLJA KUULUTATUD KOLLAST RISKITASET?

Tundub, et Toivo Maimets ei ole ise riigi ametliku statistikaga kursis, aga tundub, et pseudoteadlastel asjad niimoodi käivadki.

https://www.telegram.ee/eesti/tanel-kiik-maskikohustuse-kaotamine-on-lahinadalate-kusimus

Valitsuse liikmed reageerisid probleemile juba päev peale eelmise uudise Telegramis ilmumust, öeldes, et „Maskikohustuse kaotamine on lähinädalate küsimus“

Vabariigi valitsuse liikmed kinnitasid, et koroonanumbrite paranemise tõttu arutatakse uuel nädalal, kas asendada avalikes kohtades näomähkmete ehk orjamaski kandmise kohustus soovitusega.

Me ei väsi kordamast. Rootsi valitsust nõustavad teadlased ei ole soovitanud viimase 2 aasta jooksul kordagi maske kohustuslikuks teha. Maskid olid soovituslikud paar kuud talvel vaid täiskasvanutele ja ainult ühistranspordis, tipptundide ajal. See soovitus lõppes käesoleval aastal juba veebruari alguses.

 

3

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/saksa-molekulaarbioloog-kui-jatkate-vaktsineerimist-voib-see-pohjustada-immuunsusteemi-haireid

Saksa molekulaarbioloog: Kui jätkate vaktsineerimist, võib see põhjustada immuunsüsteemi häireid

Münsteri molekulaarbioloog Paul Cullen on sattunud terava kriitika alla seoses kohustusliku vaktsineerimise ohtlikkuse osas tehtud kommentaaridega. Sellest hoolimata on Saksamaa peavooluajaleht Die Welt teinud teadlasega kallutamata intervjuu, milles Münsteri meditsiinilabori juht selgitab, et tema üheks olulisemaks murekohaks on mRNA vaktsiinide kõrvalmõjud.

“Paul Ehrlichi instituudi (PEI) andmetel on fikseeritud 2255 surmajuhtumit. Neist 85 juhul hindas PEI seost vaktsineerimisega võimalikuks või tõenäoliseks. See on märkimisväärne tõus,” ütlec Cullen Die Weltile antud intervjuus.

Koos teiste teadlaste, epidemioloogide, statistikute ja matemaatikutega soovib ta rakendada uurimismeetodit, mis registreeriks võimalikult täielikult vaktsiini kõrvalmõjude profiili. “Me vajame COVID-19 vaktsiinide kõrvalmõjude süstemaatilist registreerimist,” nõuab ülikooli õppejõud.

 

4

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/pfizeri-avalikustatud-dokumendid-naitavad-sokeerivat-liigsuremust

Pfizeri avalikustatud dokumendid näitavad šokeerivat liigsuremust

Sel kuul alustas USA toidu- ja ravimiamet (FDA) kohtu nõudmisel BioNTech/Pfizeri koroonavaktsiini heakskiitmisega seotud dokumentide avaldamist.

Üks šokeerivamaid avastusi, mis dokumentide esialgsest analüüsist selgus, oli 22–44-aastaste suremuse jahmatav 84-protsendiline tõus pärast vaktsineerimise algust. Samuti on tohutult suurenenud fertiilses eas naiste arv, kes on sattunud haiglasse aju hematoomi tõttu.

Raportid näitavad ka üle 350 USA sportlase juhtumeid, kes olid vaktsineerimise tõttu kannatanud südameprobleemide käes.

Nagu näha, ei ole lisaks peavoolumeediale nende oluliste dokumentidega aega tutvuda ka kõigil nendel teadlastel ja “ekspertidel”, kes on viimased kaks aastat lootusetult eksinud vaktsiinide turvalisuse ja vajalikkuse osas. Ilmekas näide on dr Karmen Jolleri Facebooki sein, mis on täis Ukraina sõja teemalisi postitusi. Seega on Ukraina sõda koroonaterroristidele ideaalne viis ebameeldivatelt koroonateemadelt tähelepanu kõrvale juhtimiseks.

 

5

https://www.telegram.ee/nwo/ukrainale-anti-juurdepaas-clearview-ai-vastuolulisele-naotuvastustehnoloogiale

Ukrainale anti juurdepääs Clearview AI vastuolulisele näotuvastustehnoloogiale

Infosõja müras ja sõja kaoses on Ukrainast saanud ideaalne riik uue kontrollühiskonna näotuvastussüsteemi kasutuselevõtuks. Clearview AI on võimaldanud Ukraina kaitseministeeriumile tasuta juurdepääsu oma näotuvastustehnoloogiale. Ettevõte kinnitas, et näotuvastustarkvara kasutatakse Vene sõdurite äratundmiseks, desinformatsiooniga võitlemiseks ja hukkunute tuvastamiseks – kuna muud identifitseerimisviisid, sealhulgas sõrmejälgede skannimine, muutuvad tugeva pommitamise tõttu üha keerulisemaks.

Lisaks sellele saadakse enda valdusse ka kogu skanneeritavate biomeetriline teave. Just selle eest on Orwell ja teised vandenõuteoreetikud ning lamemaalased püüdnud üldsust aastakümneid hoiatada. Või kas keegi arvab, et peale sõja lõppu Ukrainas selle tehnoloogia kasutamisest loobutakse? Pigem hakatakse seda tooma eeskujuks ka teistele riikidele…

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/vaktsineerimist-surutakse-peale-digi-id-rakendamiseks-ja-keskse-elektroonilise-valuuta-kasutuselevotuks

Näotuvastustehnoloogia rakendamine sobib ideaalselt kokku ka järgmise uudisega

Vaktsineerimist surutakse peale digi-ID rakendamiseks ja keskse elektroonilise valuuta kasutuselevõtuks

Viimastel aastatel toimunud muudatuste märksõnadeks on riiklik järelevalve, digitaalse rahasüsteemi loomine ning kasvav inflatsioon ja sellega kaasnev sundvõõrandamine.

G7 riikides on väljatöötamisel sinu pangaarvega seotud digitaalne ID-kaart, mida olenevalt sinu sotsiaalsest käitumisest, sh suhtumisest vaktsineerimisse, võid kulutada raha toidule, reisimisele, eluasemele, luksuskaupadele või siis sul see võimalus puudub.

Ka WHO on tellinud Saksa Telekomi tütarettevõttelt T-Systems sellise süsteemi kasutuselevõtu keskse lahenduse.

Veel pole liiga hilja sellele vastu seista. Kas suudame üheskoos öelda ei kontrollühiskonnale?

Aga kui soovid sotsiaalset krediiti, siis muidugi tee süsti ja loe Postimeest.

 

7

https://www.telegram.ee/nwo/juhusel-pole-poliitikas-kohta-10-marki-et-soda-ukrainas-on-osa-wef-i-suure-lahtestamise-plaanist

Juhusel pole poliitikas kohta: 10 märki, et sõda Ukrainas on osa WEF-i Suure Lähtestamise plaanist

Möödunud nädala ühes olulisemas artiklis vahendasime teravapilgulise poliitvaatleja Paul Cudeneci analüüsi, kuidas praegune Venemaa ja Ukraina vaheline konflikt on Maailma Majandusfoorumi (World Economic Forum – WEF) Suure Lähtestamise (Great Reset) tegevuskava järgmine katalüsaator, mida toetavad ülemaailmsete sidusrühmade omavahel seotud võrgustik ning avaliku ja erasektori partnerluste hajus võrgustik.

Soovitame kindlasti kõigil seda artiklit lugeda!

10 märki, et sõda Ukrainas on osa WEF-i Suure Lähtestamise plaanist

 

8

https://www.telegram.ee/eesti/oiguskantslerile-tehtud-avaldus-vaidlustab-alates-2020-aastast-eestis-kehtestatud-erakorralise-olukorra-oigusparasuse

Õiguskantslerile tehtud avaldus vaidlustab alates 2020. aastast Eestis kehtestatud erakorralise olukorra õiguspärasuse

19. märtsil 2022 õiguskantslerile tehtud avaldus vaidlustab 2020. aastal WHO pandeemia väljakuulutamise ja selle alusel Eestis kehtestatud erakorralise olukorra õiguspärasuse.

Avaldaja leiab, toetudes meditsiiniteadlaste ja arstide ekspertarvamustele, et kõik hiljemalt alates 11. märtsist 2020. aastast väljakuulutatud administratiivsed koroonameetmed ei ole täitnud oma väidetavat eesmärki ning neid ei saa seega objektiivselt õigustada.

Õiguskantsler, kas aitad koroonapettuse pähe määrijad vastutusele võtta?

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad teksti sees

Foto: Canva

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt