Putin ja Zelenskõi mängivad kaasa 9/11 terrorirünnakute pettuses!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2022 kell 16:32Foto: Canva

Enne koroonat võis pidada 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakuid kaasaja suurimaks pettuseks. Lihtsustatult öeldes lasi USA ise oma tornid õhku (mitte ainult need kaks, vaid ka WTC7) ja pommitas Pentagoni ning siis lükkas süü endise CIA agendi, Afganistani koopas elava Osama bin Ladeni peale (keda nüüd enam ei mäletatagi ja peasüüdlaseks on keegi Khalid Sheikh Mohammed). Sellele järgnes 10-aastane “terrorismi vastane” sõda Lähis-Idas, Iraagis ja Afganistanis, kus hukkus erinevatel andmetel mitu miljonit inimest. Nende sõdade missioone nimetati rahuoperatsioonideks ning neis osalesid ka Eesti “rahuvalvajad”.

 

9/11 terrorirünnakutele kui sisetööle või vastuoludele selle ametlikus versioonis on avalikult juhtinud tähelepanu näiteks 2008 ja 2012 USA presidendiks kandideerinud Ron Paul, endine Kanada kaitseminister Paul Hellier, Itaalia parlamendiliige Paolo Bernini, Arizona politseiamentnik Jack McLamb, endine Minnesota kuberner Jesse Ventura, endine Belgia parlamendiliige Laurent Louis, Iraani president Mahmoud Ahmadinejad jpt, sh üle 3000 teadlasega ühing Arhitektid ja Insenerid 9/11 Tõe Nimel, lisaks mitmed Hollywoodi näitlejad nagu Charlie Sheen, William Hurt, Ed Asner, Ed Begley Jr ning muusikud nagu Aphex Twin, rokkbänd Muse jt. Eestis on 9/11 ametlikus versioonis kahtlenud EKRE liikmed Mart ja Martin Helme ning kaitseliitlane Henry Tombak, endine Riigikogu liige Juku-Kalle Raid, lisaks Hans H. Luik isiklikult Ekspressi veergudel, uudisteportaal Delfi jpt.

Kui sa pole kursis 9/11 terrorünnakute kui sisetööga, siis soovitan algatuseks vaadata eestikeelset dokumentaalfilmi “Ulmefilm”, mis selle teema lahti seletab.

Lühidalt on point selles, et kõige värskemate analüüside kohaselt on maailmale edastatud videokaadrid Maailma Kaubanduskeskuse (World Trade Center) kaksiktornidest lavastatud ja võltsitud, üheskoos WTC hoonega nr 7 kukkusid need tornid kokku vabalangemise kiirusel, mis on füüsiliselt võimalik ainult lõhkelaengutega. Kuid maailmale öeldi, et Ameerikat vihkavad araablased kaaperdasid reisilennukid ja korraldasid selle sündmuse, ning tornid kukkusid kokku kokkupõrkel tekkinud põlengu tõttu.

Väidetavalt lendas üks lennuk sisse ka Pentagoni, aga selle tõestuseks pole olemas mitte ühtegi videot ega fotot, kuigi tegemist on maailma ühe enim turvatud hoonega, mille ümber oli sadakond turvakaamerat.

Neljas lennuk kukkus väidetavalt Pennsylvanias alla ning tuhastus jäljetult – üles ei leitud isegi mitte lennukimootoreid, kuid kaaperdajate pearätt ja dokumendid elasid uskumatul kombel plahvatuse järel toimunud tuhastuse üle.

Kokkuvõttes on kogu 9/11 sündmus halenaljakas hiiglaslik elevant meie elutoas.

Erinevus koroonast oli see, et 9/11 korral said inimesed valida, kas nad on terroristid või mitte, aga koroona ajal olid kõik inimesed automaatselt süüdi ja ohtlikud.

 

Maailma suurim kaabakas Vladimir Putin mängib aga 9/11 pettust kaasa

Vladimir Putin, kes on väidetavalt USA suur vaenlane, on öelnud, et idee 9/11 sisetööst on “täielik jama”, sest see olnuks “võimatu”:

“Mõelda, et Ameerika salaluure tegi seda teadlikult iseendale, on täielik jama.”

(-)

“Aga isegi mina ei suuda ette kujutada, et mõned praegused või eelmised riigijuhid või salateenistus midagi nii hullumeelset võiksid korraldada omaenda rahva peal.”

 

Iroonia on aga selles, et koroonaga korraldas Putin midagi sama hullumeelset omaenda rahva peal.

Lisaks, kui isegi tädi Maali teab, et 9/11 on sisetöö, siis kuidas on võimalik, et Putin seda ei tea? Väga lihtne – Putin mängib kulisside taga läänega kokku – eesmärgiks on tavakodanike ja eriti keskklassi ära kaotamine vastavalt Klaus Schwabi Suure Lähtestamise plaanile.

Selleks on vaja esmalt maailmamajandus kokku kukutada. Faas nr 1 oli koroonapettus, faas nr 2 on Ida ja Lääne vaheline võltskonflikt.

Koroonapettuse üks peakorraldajaid Klaus Schwab on avalikult tunnistanud, et tema Maailma Majandusfoorum on üle võtnud riikide valitsused, sh on tema “kooli” poiss ka Vladimir Putin isiklikult.

Sellepärast ei tohiks tulla üllatusena, et ka Ukraina näitlejast riigipea Volodõmõr Zelenskõi on Maailma Majandusfoorumi käpa all.

 

Täna teatas USA etturist riigipea Joe Biden, et USA saadab Ukrainale kõrgtehnoloogilisi relvi 800 miljoni dollari eest. Põhjuseks Volodõmõr Zelenskõi video teel tehtud abipalve USA Kongressile, milles ta ütles:

“Venemaa on muutnud Ukraina taeva tuhandete inimeste surmaallikaks.”

“Venemaa vastu peavad igal nädalal kehtima uued sanktsioonid, samal ajal kui Ukraina vajab kiiresti rohkem relvi ja lennukeelutsooni.”

“Nüüd, meie riigi ja kogu Euroopa jaoks kõige pimedamal ajal, kutsun teid üles tegema rohkem.”

“Pidage meeles Pearl Harborit,” ütles ta, viidates Jaapani rünnakule 1941. aastal. “Pidage meeles 11. septembrit,” lisas ta, viidates terrorirünnakutele New Yorgis ja Washingtonis. Me vajame teid praegu.”

Jah, Zelenskõi, meil on 9/11 väga hästi meeles – USA ise korraldas need terrorirünnakud New Yorgis ja Washingtonis. Kusjuures iroonia on selles, et väga paljud ajaloolased kahtlevad täiesti avalikult ka Pearl Harbori ametlikus versioonis.

Küll aga teatas Zelenskõi oma 9/11 ütlustega, et ta on täielikult Uue Maailmakorra kontrolli all ning arendab seega oma näitlejakarjääri usinalt edasi.

 

Lõpetuseks

Kui USA (Lääs) ise korraldas 9/11 terrorirünnakud ning 20 aastat hiljem mängivad suurimad vaenlased Ida ja Lääs ning nende vahel olev pisike Zelenskõi kõik kolmekesi koos seda pettust edasi, siis kelle vahel tegelikult see sõda käib?

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad lingituna teksti seesKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt