Suurest Lähtestamisest: kuidas digi-ID kaudu sind ja kogu maailma rahvast kontrollida saab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. märts 2022 kell 13:42Foto: Digital Identity: The 2018 vision of the World Economic Forum

Suur Lähtestamine (The Great Reset) on globalistlik plaan, mis teostub valguskiirusel. COVID-19 pandeemia oli selle plaani lahutamatu osa, kuid tehnokraatide ambitsioonide täielikuks täitmiseks on järgmiseks faasiks vaja korraldada sõda. Nad vajavad kaost, massilisi ohvreid ja rahalist segadust, et tekitada inimestes meeleheidet, et nad loobuksid oma vabadustest ja alistuksid türanlikule kontrollile. Maailma Majandusfoorum (WEF) on aastaid edendanud digitaalse identiteedi rakendamist: selle tagamine, et kõigil inimestel kogu planeedil oleks seaduslik digitaalne identiteet, on osa ÜRO 2030. aasta säästva arengu eesmärkidest, kirjutab dr Mercola.

 

Identiteedil ja isikutuvastamisel (ingl identity & identification) vahel on suur erinevus. Identifitseerimine viitab dokumentidele, mis tõendavad, et olete see, kes te ütlete ennast olevat. Digitaalne identiteet EI OLE pelgalt identifitseerimisvorm. Teie “identiteet” on see, kes te tegelikult olete ja digitaalne identiteet hoiab teie valikute ja käitumise kohta püsivat arvestust ööpäev ringi. Neid andmeid saab seejärel teie vastu kasutada.

WEF on selgelt öelnud, et meie digitaalne identiteet määrab selle, “millistele toodetele, teenustele ja teabele me juurde pääseme – või vastupidi, mis on meile kättesaamatud, millele on ligipääs suletud”.

 

Pandeemia ja sõda kui Suure Lähtestamise osad

Olenemata sellest, kas inimesed mõistavad seda või mitte, on Suur Lähtestamine (The Great Reset) globalistlik plaan, mis areneb valguskiirusel edasi. COVID-19 pandeemia oli selle plaani lahutamatu osa, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud Klaus Schwabi raamatus “COVID-19: The Great Reset”, kuid tehnokraatide ambitsioonide täielikuks täitmiseks on tõenäoliselt vaja mingit sõda, nagu teatas dr Vernon Coleman The Exposés:

“Nüüd, kus enamik inimesi on võlts-COVID-ohu tõttu diivani taga või voodi all vagusi peidus, on nad menüüsse toonud kaks uut ohtu: sõda ja tormid.

Hiljutised tormid Ühendkuningriigis tõid kaasa koolide ja raudteede viivitamatu sulgemise (juhuks, kui puu kukub alla ja kedagi vigastab) ning supermarketite tarnete peatamise. Kõik see oli ilmselgelt liialdatud, et ühiskonnale ja majandusele rohkem kahju teha. Peame meeles pidama, et rahvastikukontroll on kõige toimuva üks eesmärke.

Tulemas on ka sõjad – nagu nad mõni aeg tagasi ähvardasid. Oleme selgelt teel järjekordse pika külma sõja poole, mille ühel pool on Venemaa ja Hiina ning teisel pool Ameerika ja Euroopa.

Pidage meeles, et maailmamajanduse hävitamine on oluline samm Suure Lähtestamise teel. Washingtonist ja Londonist tulev retoorika viitab kindlasti sellele, et nii Biden kui ka Johnson soovivad meeleheitlikult olukorda veelgi teravdada, tekitada rohkem terrorit, tõsta energiahindu ja hirmutada kõiki.

 Kui saate aru, mis nende plaan on, on lihtne mõista, mis järgmisena juhtub… Pidage meeles: COVID-pettus oli alles algus. Vandenõulased on alles alustanud oma kampaaniat täieliku kontrolli haaramiseks.”

 

Täielik kontroll digitaalsete ID-de kaudu

Kahjuks on tal õigus. Kahtlemata on katastroofilised ilmastikunähtused ja maailmasõda olnud plaani üks osa algusest peale. Nad vajavad kaost, massilisi inimohvreid ja rahalist segadust, et tekitada inimestes vajalikku meeleheidet oma vabadustest loobumiseks ja türanlikule kontrollile järeleandmiseks.

Näide: digitaalsed ID-d. Schwabi asutatud Maailma Majandusfoorum (WEF) on aastaid edendanud digi-ID kasutuselevõttu ja selle tagamine, et kõigil inimestel kogu planeedil oleks seaduslik digitaalne identiteet, on osa ÜRO 2030. aasta säästva arengu eesmärkidest.

“Mugavus” on digitaalsete ID-de peamine stiimul. Telefonis oleva kesk

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt