Tulnukakütt: kõik tulnukad ei ole nii intelligentsed, kui usutakse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. detsember 2013 kell 20:3419. oktoobril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ lühikese intervjuu endine sõjaväepolitseinik Derrel Sims, kes töötab Texase osariigis eradetektiivina ning uurib inimeste väidetavaid kohtumisi tulnukatega. Sims on ka nõustaja Itaalias tegutsevas maavälist elu uurivas organisatsioonis P.A.R.S.E.C., mille meditsiiniteadlastest meeskonnaliikmed on avastanud tulnukate poolt röövitutel kehasse sisestatud implantaate.

 

Milliste tulnukatega inimesed kõige rohkem kokku puutuvad?

Tulnukad, kes võtavad meiega kontakti ja röövivad, on tööstuslikult valmistatud ning pärit meie planeedilt. Neil puuduvad naba ja genitaalid, sest nad on munast koorunud või kloonitud ning nende eesmärk on inimkonnaga suhelda. Hallid on meetripikkused tulnukad, kelle IQ on 80 ja nende ülemused on poolteist meetrit pikad ja nende IQ on 150. Siis on veel kahe meetri pikkused Mantis-tüüpi olendid, kelle IQ on 180 ja intelligentsed inimese moodi põhjalased. Mõned neist on meile ohutud ja mõned mitte. Usun, et kõikjal levinud loomade moonutamise juhtumid (cattle mutilation) on samuti UFO-dega seotud – isegi eelmisel nädalal siinsamas Texases toimunud lugu.

 

 

Kas sa oled mõne tulnuka kinni püüdnud?

Oleme peaaegu kolm korda ühe nendest kinni püüdnud. Nad ei ole pooltki nii intelligentsed, nagu mõned inimesed usuvad, ja nad teevad vigu. Vahel tagastavad nad röövituid teiste ohvrite riietega, näiteks ühel kuueaastasel tüdrukul oli sõjaväejakk seljas, ja juhtub ka seda, et sind tuuakse tagasi valesse voodisse või majja. Tuleb vaid muuta end ohvrist jälgijaks ja õppida nende käitumist tundma.

 

Kes on nende ohvrid?

Mind rööviti ühel talvel, kui olin nelja-aastane. Mind pani imestama, et nii külmal ajal ei olnud mu heledanahalisel nabata röövijal riideid seljas. Kui ta nägi, et mul on silmad lahti, pööras ta end ümber ja hakkas seina poole liikuma, kuni haihtus. Viimati röövisid mind viis tulnukat 17-aastasena, sest harilikult teevad nad seda korduvalt. Ka minu poeg langes röövimise ohvriks ja sellest ajast saadik olen tegelenud nende “küttimisega”.

Nelikümmend viis protsenti röövituid on põlisameeriklased või Iiri päritolu, kuid peamiselt lapsed, sest neid on kergem programmeerida. Röövituid on igalt poolt, isegi Auschwitzi laagrist, tean insenere ja vange, keda on koos valvuriga ära viidud. Kui aga peaks mingisugune probleem tekkima või tahetakse tagantjärele muudatusi teha, siis saadetakse kohale mehed mustas. Neid on kahte tüüpi: ühed on maavälise päritoluga, teised valitsuse töötajad – mõlemad kannavad pikka musta mantlit ja kaabut, tekitades ohvris halvavat hirmu.

 

 

Mis on need implantaadid, mida inimestest on leitud ja kuhu neid pannakse?

Olen teinud implantaatide kohta pikaajalist uurimistööd, põhjustades sellega isegi sündmuse, mida ma kunagi ei unusta. Nimelt avastasin ükskord abikaasaga koju tulles poja šokis elukaaslase, kõrva juurest veri jooksmas. Paraku ei leidnud ma ühtegi sisselõiget, kuid tema kirjelduste järgi oli see ese, mis talle sisse pandi,  lausa 12 sentimeetri pikkune.

Implantaate on igasuguseid ja neid pannakse inimese käe ja kõrva sisse ning ninaõõne kaudu ajju. Olen teinud 24 kirurgilist operatsiooni, et eemaldada neid füüsilisi asitõendeid ohvritelt. Osa on nagu väikesed kuldsed kuulikesed, teised aga mikroplaadid. Ühel naisel oli implantaat ajus, mis kahe aasta jooksul liikus ühelt poolt teisele ning lõpuks kadus hämmastaval kombel täielikult.

 

Millised on tulnukatelt võetud DNA-uuringute tulemused?

Üks ohver pani tulnukate röövimise pärast voodi kõrvale samurai mõõga ja kui öösel teda külastati, torkas ta mõõga ühest tulnukast läbi. Saime sellelt DNA-proovid ja hiljuti meie hulgast lahkunud tulnukate uurija teatas, et leidis seose karja moonutamise juhtumi sündmuskohalt võetud prooviga. Tegemist oli taimset päritolu ensüümiga, kuid millega täpselt tegu, selles saame selgusele mõne aja pärast. Praegu nende analüüsidega veel tegeletakse.

 

Kuula Simsi intervjuud saatele “Coast to Coast AM“ siit.

Derrel Simsi veebilehekülg 

 

Fotod: i.imgur.com, photos1.blogger.com, ninmah.com, conceptart.org, burlingtonnews.net

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt