Video: Kas Las Vegase tulistamises kasutati kriisinäitlejaid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. oktoober 2017 kell 10:42maxresdefault (1)1. oktoobril 2017 teatas USA peavoolumeedia, et Las Vegases peetud kantrimuusikafestivalil Route 91 toimus Jason Aldeani esinemise ajal USA ajaloo suurim massitulistamine, milles hukkus 58 ja vigastada sai üle poole tuhande inimese. Väidetavalt oli tulistajaks 64-aastane Nevada elanik Stephen Craig Paddock, kes avas tule inimeste pihta Las Vegas Stripi kõige lõunapoolsema kasiino Mandalay Bay hotelli 32. korruselt, mis asus umbes 500 meetri kaugusel festivalialast. Üha rohkem inimesi üle maailma on viimastel 10+ aastatel seadnud kahtluse alla peavoolumeedia kajastatavad “terrorirünnakud”, sest meile esitatud asitõendid viitavad võimalikule pettusele, kus kasutatakse kriisinäitlejaid.

 

Järgnevas videoklipis näeme Las Vegase tulistamist pealt näinud Mike Cronki, kes väidab, et tema sõpra tulistati kolm korda rinda. Mida arvad sina, kas Mike Cronk on inimene, kes nägi pealt, kuidas tema ümber inimesed hukkusid ja kuidas tema sõber tabas rinda kolm kuuli või on tegemist kriisinäitlejaga?

 

Allikad: USA uudistekanalid

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt