Vandenõude teemalised aruteluõhtud ning loengud täna ja järgmisel nädalal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. oktoober 2014 kell 10:52hiv-laboratory-431x300Lähipäevil toimub kaks põnevat aruteluõhtut/loengusarja, mis käsitlevad tervist, toitu, maailmapoliitikat jt päevakohaseid teemasid vandenõude aspektist. Täna, reedel, 31. oktoobril räägib arst Andres Lindmäe Tartus teemal “Vähk, AIDS, vaktsineerimine – mis neid ühendab?”, aruteluõhtul vaadatakse ka asjakohaseid lõike “Ulmefilmist”. Esmaspäevast kolmapäevani räägib aga kirjanik Jüri Lina Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatel loengutel maailmapoliitikas toimuvast.

 

Arst Andres Lindmäe ja meditsiinivandenõud

Reedel, 31. oktoobril kell 18.00 toimub Tartus Barclay hotelli konverentsisaalis (Ülikooli 8) aruteluõhtu teemal “Vähk, AIDS, vaktsineerimine – mis neid ühendab?”. Kohtumise alguses vaadatakse paari teemakohast lõiku “Ulmefilmist”, mida seejärel kommenteerib tuntud arst Andres Lindmäe. Juttu tuleb meditsiinisüsteemi ja ka teiste süsteemide telgitagustest.

Arutlusele tulevad näiteks järgmised küsimused:
– kas tõesti on vähk ravitav
– AIDS-i pole tegelikult olemas
– vaktsiinid on puhas mürk
– kuidas tervislikult elada ja vähki ennetada
– kuidas tugevdada oma immuunsust
– kuidas suhtuda vaktsiinidesse

Sissepääs 3 eurot. Oma tulekust palutakse teada anda siin, lisainfot jagab Triin Pisuke-Roos (tel 56 221 186).

 

Jüri Lina loengud maailmas toimuvast Tallinnas, Tartus ja Pärnus

Kirjaniku ja vandenõude uurija Jüri Lina loengusari “Üllatusteõhtu” toimub esmaspäeval, 3. novembril kell 19.00 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59); teisipäeval, 4. novembril kell 19.00 Tartus hotelli London konverentsikeskuses (Rüütli 9) ning kolmapäeval, 5. novembri kell 18.30 Pärnus hotelli Viiking konverentsisaalis.

Seekord räägib Lina kolm tundi asjadest, millel tal varem pole olnud mahti peatuda ja mis ajanappuse tõttu on kavast välja jäänud. Samuti on kuulajatel võimalik tavapärasest suuremas ulatuses küsimusi esitada. Lina avaldab enda sõnul üllatavaid andmeid, mis on seni varjatud olnud: näiteks tuleb juttu salajasest plaanist Krimmi kohta, mis töötati välja Moskvas ja kiideti heaks USA-s, ning avastustest, mis autor tegi septembri lõpus Serbias. Räägitakse ka sellest, miks varjatakse Saksa ja Rootsi roheliste parteide tausta, miks võimueliit soodustab massilist sisserännet Euroopa riikidesse, millised on olnud ajaloos selle tagajärjed jne. “Poliitiline vale on sünonüümne poliitilise korrektsusega,” ütleb Lina kokkuvõtteks.

Sissepääs Tallinnas 8, Tartus 7 ja Pärnus 6 eurot.

 

Kuula ka R2 saateid “Hallo, Kosmos!” kus külaliseks Andres Lindmäe (2.03.2014) ning Jüri Lina (13.10.2013 ja 12.09.2010).

 

Allikad: pressiteated

Vaata ka: “Ulmefilm”, “House of Numbers”, Andres Lindmäe Terviseportaal, Jüri Lina veebileht

Foto: virginmedia.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt