Evolutsiooniõpetuse pettus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. aprill 2017 kell 17:42T9 - 0Fakt: Evolutsiooni pole kunagi tõestatud, see oli algselt evolutsiooniteooria aga täna on sõna „teooria” kõnekeelest mugavalt ära kadunud ja alles jäänud ainult „evolutsioon”.

 

Meile öeldakse, et me oleme füüsilised inimesed ja meile on varajasest east õpetatud, et me arenesime välja ahvidest või ahvinimestest ja enne ahve olid kalad ja dinosaurused, enne kalasid olid rakud. Aga kuidas rakud muutusid elusorganismideks? Pikselöögist. Selline on ametlik evolutsiooni jutt.

Dinosauruse luid hakati „avastama” peatselt peale seda, kui Darwini evolutsiooniteooria vajas tõestusmaterjale. Tuhandete aastate jooksul polnud inimtsivilisatsioon avastanud ühtegi dinosauruse luud, aga siis järsku hakkasid valitsuse rahastatud arheoloogid ja paleontoloogid lausa koperdama dinosauruste luude ja fossiilide otsa. Täna hoitakse neid luusid kuskil peidus ja näitustel on väljas kipsist valmistatud koopiad. Uskumatu, et me sellist jama usume.

Lisaks räägitakse, et meie pärineme ahvidest aga kui seda teooriat uurima hakata, siis avastame ka sealt rohkem auke, kui Šveitsi juustust. Kui uurida muinasajainimeste fossiile, siis me näeme, et need on kas täpselt samasugused nagu tänapäeva inimeste skeletid või täpselt samasugused nagu tänapäeva ahvide skeletid. Põhjus on väga lihtne, need ongi kas inimeste või ahvide skeletid, mitte aga ahvinimeste skeletid.

Mitte kunagi pole dokumenteeritud, et ükski liik muutuks või areneks teiseks liigiks, nagu näiteks lind muutuks kassiks ja koer muutuks hobuseks või kala sisalikuks. Seda ei juhtu, sellepärast ei muutu ka ahv mitte kunagi inimeseks. Oluline on mõista, et evolutsiooni ei ole võimalik pealt vaadata, me saame ainult uurida säilmeid. Mõned väidavad, et kui linnu nokk muutub, siis see ongi evolutsioon. Seda võib nimetada liigisiseseks evolutsiooniks aga kunagi pole ükski liik läinud üle teiseks.

Australopiteekus

Australopiteekus

 

„Ahvinimeste” fossiile hakati avastama samal ajal kui dinosauruste fossiileEvolutsionistid räägivad, et inimene arenes välja ahvisarnasest olendist. Kokku on registreeritud ca 6500 erinevat ahviliiki ja enamus neist on välja surnud. Nende välja surnud ahvide pealuud on andnud evolutsionääridele suured abivahendid oma kujutlusvõimete praktiseerimiseks. Reastades need pealuud väiksematest suuremaks ja lisades nende vahele kadunud inimrasside koljusid, on evolutsionäärid välja käinud stsenaariumi inimevolutsioonist.

Selle stsenaariumi kõige tähtsam roll on antud välja surnud ahviliigile nimega Australopiteekus (tõlkes „lõunaahv”), mille esimene fossiil avastati aastal 1925 paleontoloog Raymond Darti poolt. Sellest ajast peale väidavad evolutsionäärid, et too ahviliik oli inimese sarnane. Kui aga võrrelda australopiteekuse ja šimpansi skelette, siis ei ole nende vahel märgata mitte mingisugust erinevust. Maailmakuulsad anatoomid lord Solly Zuckerman ja professor Charles Oxnard on seda kinnitanud, olles uurinud Australopiteekuse fossiile 15 aastat ja jõudnud järeldusele, et tegemist oli tavalise šimpansi ja orangutangi fossiilidega, kes kindlasti ei käinud kahel jalal.

T9 - 2

Kuigi mitmed teadlased on tunnistanud, et Australopiteekus ei ole kohe kindlasti inimese esivanem ning sellest on avaldatud uurmistöid ka teadusajakirjades (sh prantsuse perioodikaväljaandes Science & Vie, kes pani selle 1999. aastal lausa oma esikaane looks, pealkirjaga „Adieu Lucy” (Hüvasti Lucy)), väidavad enamus evolutsionäärid tänase päevani, et australopiteekus on puuduv lüli evolutsiooniteoorias ning ta kõndis erinevalt ahvidest sirge seljaga ja kahel jalal. Tegelikkuses peaksime me leidma tuhandeid nn puuduva lüli fossiile kõikjalt üle maailma, kui evolutsiooniteooria vastaks tõele.

Fossiilid, mille evolutsionäärid on liigitanud väljamõeldud nimede alla nagu Homo erectus, Homo ergaster ja neandertallane, kuuluvad tegelikult erinevatele inimrassidele. Nende skelettide uuringud viitavad, et tegemist on täpselt samasuguste skelettidega nagu inimestel on tänapäeval. Kuulus evolutsionäär ja paleontoloog Richard Leakey on tunnistanud, et Homo erectuse ja kaasaegse inimese pealuu erinevus tuleb ainult erinevast rassist.

 

T9 - 3

Evolutsionääride ainukeseks kaitseks kõigi nende teaduslikke faktide vastu on propaganda. Inimevolutsiooni alusetu stsenaarium surutakse rahvale peale läbi joonistuste, mis ilmuvad evolutsionääride väljaannetes. Nendelt joonistustelt me näeme karvaseid olendeid, kus ahvi tunnusjooned on lihtsalt üle värvitud inimlikumaks, mille eesmärgiks on jätta mulje, et need poolahv/poolinimesed tõepoolest kunagi eksisteerisid.

Tuleb mõista, et kõikvõimalikud ahvinimeste rekonstruktsioonid on ainuüksi juba sellepärast väärkujutised, et pealuudest ei ole võimalik aru saada, millised olid olendi juuksed, nahk, silmad, nina, kõrvad, huuled ja teised näotunnusjooned. Harwardi ülikooli professor ja antropoloog Ernest Hooton ütles, et nendel joonistel ja rekonstruktsioonidel pole mittemingisugust teaduslikku väärtust.

Piltodown inimese rekonstruktsioon (1913)

Piltodown inimese rekonstruktsioon (1913)

 Veel enam, sarnaselt dinosauruste fossiilide pettusele on ka evolutsionäärid jäänud korduvalt vahele ilmselge pettusega, neist kuulsaim on aastal 1912 arheoloog Charles Dawsoni poolt esitletud Piltdown inimese fossiil, mida esitleti kui kõige olulisemat lüli evolutsiooniteoorias. Seda fossiili näidati muuseumites üle 35 aasta ning alles 1940ndate aastate lõpus tehtud uuring tõestas, et tegemist on pettusega, kui avastati, et see leid koosnes inimese koljust koos orangutangi lõualuuga. Kuni 1953. aastani peeti Piltdowni inimest ajalooliseks faktiks ja teda kasutati argumendina evolutsiooniteooria tõestamisel. Piltdowni inimese kolju pilt avaldati ka Eesti Entsüklopeedias.

Nebraska inimene

Nebraska inimene

Teine kuulus evolutsionääride võltsing on Nebraska inimene, mis loodi aastal 1922 ühe leitud fossiilhamba põhjal, mis hiljem osutus metssea hambaks. Tegelikkuses pole olemas mitte ühtegi tõendit, mis viitaks evolutsioonile, kõik nn evolutsionääride asitõendid on osutunud pettusteks, iroonilisel kombel tunnistavad seda pettust ka mitmed evolutsionäärid ise. Sellegipoolest õpetatakse seda jama tänase päevani riigi koolides, muuseumites on väljas ilmselgeks pettuseks osutunud „tõendid” evolutsioonist ja evoltsionäärid kirjutavad sellest raamatuid ning peavad loenguid. Selle ajupesu tulemusena usuvad enamus inimesed, et evolutsioon on tõestatud fakt. Teadus põhineb vaatlustel ja katsetustel aga evolutsiooni pole mitte keegi kunagi dokumenteerinud ega näinud. Paljude hinnangul on Loojasse uskumine religioon aga olles ateist ja uskudes evolutsiooni, millel pole mitte ühtegi tõestust, järgid sa samuti lihtsalt üht religiooni.

T9 - 5a

T9 - 5b

Richard Dawkins, author of “The God Delusion?, poses in this undated portrait. Source: Houghton Mifflin Company via Bloomberg News.

Richard Dawkins – Ma kordan sõna „Teadus” nii kaua, kuni sina usud inimahvidesse.

 

 

Teoreetilise lolluse kõrgpreester Lawrence Krauss valetab evolutsiooni osas:

Lawrence Krauss on maailmakuulus teoreetiline füüsik, kosmoloog ja ateist ehk teadusismi eestvedaja, kes räägib oma enda sõnadele vastu: „Et teaduses uusi avastusi teha, tuleb tõestada, et senine teadus on eksinud. Kui sa oma tõekspidamisi ei testi, siis sa ei õpi kunagi. Teaduses pole miski absoluutne tõde,” aga ühes teises loengus ütleb Krauss, et inimesed kes arvavad, et Maa on kõigest 10 000 aasta vanune, on rumalad, sest see on fakt, et ta on vanem: „See on lihtsalt nonsenss”. Krauss on samuti üks nendest meestest, kes on korduvalt öelnud: „Evolutsioon on fakt, selle üle ei vaielda”.

 Lawrence Krauss

Lawrence Krauss

 

Ükski tõde pole absoluutne, välja arvatud Maa kuju ja evolutsioon 

Evolutsiooniteeoria sünnist 150 aastat tagasi kuni tänaseni pole mitte ühtegi evolutsiooni mitte keegi täheldanud, st et evolutsiooniteooria kasuks ei ole mitte ühtegi tõestust. Teadus on kinnitanud, et me pole näinud ühtegi liiki muutumas teiseks, me pole näinud bakterit muutumas mitte bakteriks. Aga teaduse preester Krauss ütleb, et evolutsioon on fakt.

Tänapäeval saab teaduslikke fakte osta enampakkumisel. Kui järgmine kord keegi tuleb välja teadusliku faktiga, siis palu näha uurimustööd, mitte lõpptulemust vaid reaalset uurimiskäiku.

Kus saab näha skelettide seeriat ühest loomast teise? On fakt, et evolutsiooni õpetatakse kui fakti, millel pole tõestusi, seega tegemist on religiooni või dogmaga. Auhinnad saavad need, kes seda usuvad ja noomida need, kes seda ei usu, seega tegemist on religiooniga.

Krauss: ”Evolutsioon lükkab ümber idee intelligentsest disainerist, miks on üldse inimesed selle idee vastu?” Äkki sellepärast, et see on jama? Tema arvates kõik sündis mitte millestki. Peavooluteadus väidab, et enne suurt pauku oli tühjus ja mitte midagi, siis aga selle „mitte millegagi” juhtus midagi! Mis see oli, mis plahvatas? Kust on kõik see elu, mateeria ja energia pärit? Evolutsiooni on vaja ainult teadusistidele ja nendele, kelle töö ja palk sõltub sellest, et evolutsioon eksisteeriks.

Krauss: „Kui tumeenergia domineerib meie universumis, siis meie elame kõige halvemas võimalikus universumis. Me poleks saanud valida veel hullemat keskkonda enda eluks”. Sa ise elad siin, kuidas saab see universum olla kõige halvem? Sest teoreetilise füüsika eesmärk on maalida rahvale illusioon, et meie elame lõputus universumis ning meie endi kodu on suvaline pall miljardite pallide vahel ning meie eludel pole mõtet, sest Loojat pole olemas ja kõik on lambist ise tekkinud.

 T9 - 7

Väga lihtne on ümber lükata evolutsiooniteooria, dinosaurused ja pöörlev pall. Kõik nende väidetavad tõestused põhinevad jaburatel oletustel ja korduvalt tõestatud pettustel. Väga lihtne on mõista, et meie koolides õpetatakse lauslollust, seega on meil põhjust kahelda absoluutselt kõiges, mis koolides õpetatakse ja uudistes räägitakse.

Evolutsiooni pettusega võetakse inimestelt ära eesmärk ja moraalitunne ning sihtmärk elus. Meile öeldakse, et elu on juhuslikult tekkinud ja peale surma pole enam midagi. Sa oled kosmiline prügi miljardite aastate vanuses universumis, Päike kustub ühel hetkel ära, aga meie elu ajal veel mitte. Põhimõtteliselt antakse meile märku, et meie elud on mõttetud. Kui sa suudad inimesi veenda, et nemad on tühised tolmukübemed miljardite seas, kes elavad kõik ühe ümmarguse palli peal, mis on omakorda universumi mõistes täiesti suvaline tolmukübeke, sest selles universumis on veel miljardeid palle ja me oleme selle palli peal olnud juba miljardeid aastaid, siis nõnda saame luua inimestele maailmapildi, kus nende eludel pole erilist mõtet. Ja kui need inimesed on kaotanud usu iseendasse ja arvavadki, et nad on suvalised ja mõttetud tolmukübemed, siis saab neid kontrollida ja nende üle valitseda nagu karjane lammaste üle. Süsteem ei soovi, et Sina mõtiskleksid järgnevast: „Kes me oleme? Miks me oleme? Mis on meie potentsiaal?”.

„Miks need ahvid inimesteks pole arenenud, kas neil on midagi viga?”

„Miks need ahvid inimesteks pole arenenud, kas neil on midagi viga?”

Kui sina usud, et sina arenesid ahvist, siis küsi iseendalt, et kelleks me sinu arvates järgmisena areneme? Meid ümbritsev loodus ja elu on niivõrd palju mitmekesisem, kui kõige uuem iPhone, mille on teinud teadus, seega on loogiline, et olemas peab olema intelligentne disainer ehk Looja.

Kuna me oleme võimelised esile kutsuma muutunud teadvuse seisundit ja lahkuma oma kehast, siis on ilmselge, et fundamentaalsel tasemel me ei ole meie füüsilised kehad vaid igavene teadvus, mis kasutab meie füüsilist keha siin füüsilises ruumis funktsioneerimiseks. See tähendab, et kogu universum põhineb teadvusel, mitte mateerial, seega surm ei saa olla kõige lõpp, sest me ei saa surres minna mitte millessegi. Inimesed, kõik loomad ja muud olendid ning eluvormid on loodud kellegi poolt.

Maailma- ja elu-uurija Eric Dubay: „On ilmselge, et me elame süsteemis, mille on rajanud intelligente disainer, mitte maailmas, kus kõik, mida me siin näeme, tekkis mitte millestki. Vaadakem päikeseloojangut, lille ja tunnetage oma emotsioone – kuidas saab keegi üldse arvata, et see kõik juhtus ja tekkis mitte millestki, täiesti lambist? Me oleme intelligentsed olendid, kuidas saanuks meie tekkida ilma, et keegi meist veel intelligentsem meid loonud poleks? On ilmselge, et see koht on loodud. Sa võid seda nimetada teadvuseks, jumalaks, kõiksuseks…”

 

 

Hando Tõnumaa

 

Artikkel ilmus algselt Telegrami 5. paberajakirjas, osana artiklite seeriast “Teaduse vandenõu ehk 21. sajandi suurim religioon – TEADUSISM”.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt