Peaminister Ratas osaleb juba teist korda Bilderbergi kohtumisel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2019 kell 13:3667. Bilderbergi kohtumisel, mis toimub 30. maist – 2. juunini 2019 Šveitsis Montreux Palace hotellis, osaleb taaskord ka Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas, kes osales ka eelmisel aastal Itaalias toimunud sündmusel.

 

Valitsusvälise mõjuorganisatsiooni kohtumisel osaleb 130 tähtsat tegelast 23 riigist, nende hulgas pankurid, suurärimehed, poliitikud, rahvusvaheliste haridusasutuste juhid jt.

Teemad mida selleaastasel kohtumisel arutatakse on järgmised:

 1. Stabiilne strateegiline kord
 2. Euroopa tulevik
 3. Kliimamuutus ja jätkusuutlikkus
 4. Hiina
 5. Venemaa
 6. Kapitalismi tulevik
 7. Brexit
 8. Tehisintellekti eetika
 9. Sotsiaalmeedia relvana kasutamine
 10. Kosmose tähtsus
 11. Küberohud

Nagu ikka toimub Bilderbergi kohtumine suletud uste taga, ajakirjanike sinna ei lubata ning avalikkusele mingisugust infot ei jagata. Ka osalejatel on palutud kohtumisele tulla ilma abilisteta.

Hoolimata sellest on teada, et bilderberglaste plaanide kohaselt on loodud nt EL ja selle ühisraha EURO.

Bilderbergi grupi näol on tegemist globaalse finants- ja võimueliidi ühe mõjuvõimsama organisatsiooniga, mille kõik liikmed ei pruugigi täpselt mõista, millega antud organisatsioon tegeleb, ning milline on nende roll seal – kompartmentalisatsioon. Bilderberglaste seast valivad tipp-globalistid välja sobivad tööriistad, keda on võimalik enda huvides ära kasutada, et saavutada oma lõplik eesmärk – uus maailmakord.

Esimene Bilderbergi kohtumine toimus aastal 1954 Hollandis Oosterbeekis De Bilderbergi hotellis. Kuna tegemist oli salajase kohtumisega ja ametliku nime grupil ei olnud, teatakse neid just selle hotelli nime järgi.

 

Allikad: Vanglaplaneet, Bilderbergi grupi ametlik koduleht

Pilt: Vanglaplaneet

 

Toimetas Peeter ProosKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt