Maalikunstnik: Kuu ei ole kerakujuline!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. märts 2018 kell 11:05“Rääkides Kuust, palun lubage mul jagada informatsiooni, mis kummutab igaveseks teooria sellest, et Kuu on kerakujuline,” juhatab sisse oma põneva video Kanadast pärit kunstnik Masta Peace. 

 

Edasijõudnud kunstiõpilastena jagatakse meile informatsiooni, mida üldiselt mõtlemisvõimelistele ja teistele valdavalt vasakut ajupoolkera kasutavale rahvale ei pakuta. Meid õpetatakse nägema ja veel enam taasesitama seda, mida me näeme. Et me oleksime võimelised peast maalima ja esile tooma pildi ka siis, kui meil seda füüsiliselt enam ees pole. Näiteks kunstiõpilastena peame vaatlema tükikest kokkumurtud lina või alasti figuuri, et me suudaks seda täpselt tulevikus reprodutseerida.

Juba väikese lapsena, õppides päikesesüsteemi, oli mul sarnaselt paljude teiste lastega väga palju küsimusi. Mulle tundub, et minu küsimused olid veidi teistsugused, kui teistel lastel ja võimalik, ka et suurema raskusastmega.

Kulus kõvasti ajupesu ja ideoloogiaga läbiimmutamist kooli, televisiooni, Hollywoodi, meedia jne abil, et panna mind unustama, et mul olid noorena sellised küsimused. Aga lameda Maa teave on need küsimused ja pildid uuesti minu mõtetesse toonud ja ma olen põnevil, et saan neid teiega jagada.

Enne, kui ma alustan, tahan teile teada anda, et kunst on üks kõige olulisemaid teadaolevaid õppimise valdkondi. Teadust, matemaatikat ja füüsikat saab õpetada läbi kunsti. Kui me õpime intellektuaalteadust, aritmeetikat, füüsikat, keemiat jne, siis me stimuleerima vasakut ajupoolkera.

Kui kaks inimest ütleksid sulle mis amet neil on, üks matemaatika õpetaja ja teine kunstiõpetaja, siis ilmselt peaksid sa matemaatikaõpetajat targemaks, teadlikum

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt