Mõttemäng: stsenaariumid president Ilvesest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. detsember 2013 kell 16:59Hiljuti täitsid Eesti massimeediat president Ilvest ülistavad artiklid tema 60 aasta juubeli puhul. Nagu kuldsel nõukaajal leiti lõputult põhjusi Stalini, Brežnevi ja Lenini kiitmiseks, pälvis sarnase kiidukoori nüüd ka Toomas Hendrik Ilves. Ta on ju kõige cool’im president maailmas, kellel on isegi Twitteri konto ja talle meeldib käia Tallinn Music Weekil! See kõik on väga tore, aga mind ja paljusid teisi eestlasi huvitavad veidi tõsisemad teemad. Näiteks – kes on Ilves tegelikult?

 

Me elame väga põneval ajal. Aina rohkem tuleb uut informatsiooni välja meie päritolu ja meie reaalsuse kohta. Rahvast esindavate poliitikute jutt aga tundub iga päevaga üha jaburamaks minevat, samas kui kõige veidramad “vandenõuteooriad” muutuvad päev-päevalt üha loogilisemaks.

Kauplustes müüakse keemilisi kompotte söögi pähe ja puhas toit on haruldus. Riiklikud tervishoiuasutused propageerivad mürgiseid vaktsiine, kuid samal ajal lisatakse aastatuhandeid inimesi ravinud taimed keelatud ainete nimekirja. Küsimusi ja kahtlusi tekitavaid sündmusi on kui seeni pärast vihma ning keegi ei tea enam, mida uskuda. Kui minna tänavale ja küsida täiesti suvalise inimese käest, mida ta arvab tänasest olukorrast nii riigis kui ka maailmas tervikuna, siis enamik vastab, et rahvast lollitatakse. Mida me siis peaksime uskuma? Kas seda sama valitsust, keda me ei usu? Või seda sama presidenti, keda me ei usalda? Või iseennast?

Eesti riiki esindab praegu üks kikilipsuga tüüp, kes meenutab Miki-Hiirt. Kui ma peaksin valima, kas usaldada narkarit, kes soovib mult 10 eurot laenata, lubades see homme tagasi maksta või seda Miki-Hiirt, siis ei lubaks mu mõistus kumbagi usaldada. Ehk siis: usalduse mõttes on meie riigi president ja suvaline narkomaan tänavalt minu jaoks ühe ja sama pulga peal. Aga kui ma saan aru, mida narkomaan mõtleb ja teeb, siis sellest, millega tegeleb meie president, pole ma tänaseni päris hästi aru saanud. Kes ta tegelikult on? Kas ta on käpiknukk või mõtleb ka oma peaga? Lõppeval aastal sai ta kokku ka USA president Barack Obamaga. Käime siis läbi erinevad stsenaariumid sellest, mis seal kohtumisel juhtuda võis.

 

1. stsenaarium ehk ullike-Ilves

Tüüp (THI) usub täielikult massimeediat, sõjapropagandat ja muidugi ka ametlikku versiooni 9/11-st. Samuti usub ta, et Eesti valitsuses ja erakondades puudub korruptsioon.

 

Kohtudes Obamaga, leiab aset järgmine vestlus.

Obama: Tere, THI, nagu sa tead, me peame kohe hakkama ründama Süüriat, sealne diktaator tuleb maha võtta.

THI: Jah, me oleme selleks valmis, Eesti rahvas on selleks valmis, me oleme teiega 100%.

Obama: Väga hea, THI. Ma teadsin, et saan sind usaldada.

THI: Muidugi saad. Ja kui sul on küsimusi kübervalve osas, siis küsi julgelt – me oleme kübermaailmas esikohal. Kuule, Obama, mul on veel üks küsimus. Mis sa nendest vandenõuteoreetikutest arvad? Jahuvad, et 11. septembril kukkus kokku ka mingi saladuslik kolmas pilvelõhkuja ja muud taolist. Kas sinu riigis liiguvad ka sellised debiilsed jutud?

Obama: Jah, ikka olen kuulnud, neid teoreetikuid ei tasu üldse tähele panna. Nad on lihtsalt elu hammasrataste vahele jäänud totud, kellel on liiga palju vaba aega ning vohav fantaasia. Keskendume ikka olulistele teemadele.

THI: Teeme nii.

Obama: Kuule, ma siis helistan sulle, kui hakkame Süüriasse minema, see võib juhtuda iga hetk.

THI: Pole probleemi, ma teen vajalikud ettevalmistused.

Obama: OK, thanks, THI, küll kohtume veel, ma pean nüüd minema.

THI: Minu lugupidamine, tšau.

 

2. stsenaarium ehk käpiknukk-Ilves

Tüüp (THI) on varajasest noorusest saadik olnud illuminaatidega kambas, teda on koolitatud parimate proffide all erinevates salaorganisatsioonides nagu Trilateraalne komisjon, CFR, Rooma klubi, 300 klubi, Bilderbergi klubi jt. Lisaks on ta käinud perverssetel rituaalidel, nagu neid toimub näiteks Bohemian Grove’is ja on kokkuvõttes vägagi kursis sellega, mis maailmas toimub.

Telegramis ilmuvad artiklid ei ole tema jaoks üllatused, see on tema jaoks soft-core. Oma presidendi-ametit Eestis peab ta külma närviga, tal on täiesti suva, mis rahvas teeb ja arvab, sest kui revolutsioon algab, tõmbab tema koos teiste illuminaatidega varjule erasaartele ja maa-alustesse linnadesse. Ta töötab otseselt globaalsele eliidile ja saab käsklusi samast kohast, kust Obama, Cameron, Putin jm seltskond.

 

Kohtumine Obamaga.

Obama: Oo, THI, kuidas läheb? Rõõm sind näha, kas teeme ühed triibud ka kohe?

THI: Aga muidugi, Barry.

Tüübid tõmbavad end pilve ja tšillivad, paar minutit hiljem hakkavad rääkima:

Obama: Ilmselt oled kursis, et meie järgmine samm on siis III maailmasõda rahvale pähe määrida, ootan just ülaltkorrusel uusi juhiseid.

THI: Muide, ma just ülalt tulin, minu ülesanded on juba teada.

Obama: OK, väga hea, mul on endal kohtumine nendega poole tunni pärast.

THI: Cool, kus täna pidu on pärast?

Obama: Täna on väga rets pidu ühes maa-aluses linnas, kus minu teada sina pole käinud.

THI: Oo, võimas, ei suuda ära oodata.

Obama: Kuidas sul muidu läheb? Kas lambad on juba vihased või endiselt passiivsed?

THI: Üsna passiivsed, nagu sa tead, siis kõik skandaalid toimuvad ainult meedia tasemel. Meil Eestis on üks huvitav “uudiste sait” tekkinud, kus nad enda arust nagu paljastavad meie tegemisi, aga see on ka kõik.

Obama: Ähvardusi oled ka juba saanud?

THI: Eks neid ikka ole, aga me ei räägi sellest avalikult üldse. Üks tüüp tegi filmi, kus käsib mul valedetektori all vastata, kas 9/11 oli sisetöö või mitte.

Obama: Hehehee, lahe tüüp.

THI: Ta on mind mõnitanud päris mitu korda juba.

Obama: No ära muretse, kui vaja, siis kõrvaldame ta koos tema saidiga.

THI: Nojah, kuule, kas oled kursis, millal siis internet kinni pannakse?

Obama: Veel mitte nii pea, paar aastat ilmselt läheb veel, kuni mässuks läheb, siis lülitavad välja.

THI: Hea oleks, ma ei viitsi seda küberriski möga enam kaua suust välja ajada, keegi seda ei usu nagunii.

Obama: No aga makstakse hästi ju.

THI: Väga hästi.

Tüübid naeravad, teevad veel ühed triibud kokat ning suruvad kätt. Barry läheb “ülakorrusele” ülemuste jutule, THI laseb sekretäril panna oma Facebooki kontole pildi Obamaga, mida illustreerib kohustuslik demagoogiline tekst.

 

3. stsenaarium ehk üles-ärkamas-Ilves

Tüüpi (THI) on alati huvitanud kõik põnev, mis maailmas toimub ning ta õppis juba keskkoolis ainult viitele. Peale ülikooli, mille samuti lõpetas heade hinnetega, reisis nooruke Ilves mööda ilma ja huvitus poliitikast. Peagi sai ta jala ukse vehele erinevatesse poliitilistesse organisatsioonidesse. Oma agarusega jäi ta paljudele silma ning peagi värvati ta illuminaatide poolt. Tema kasuks rääkis asjaolu, et THI ei olnud kõige teravam pliiats, seega sai teda lihtsamini ära kasutada.

Täites aastaid kellegi nähtamatu jõu käske, sai temast täiesti juhuslikult Eesti välisminister ja peale seda ka president. Mõni aasta tagasi hakkas aga THI “üles ärkama”. Ta hakkas oma toitumist jälgima ja trenni tegema ning loobus ka enda ja oma pere vaktsineerimisest. Peagi jõudsid temani ka kõikvõimalikud vandenõuteooriad. Tänaseks on ta nende kõigiga kursis ning loeb põnevusega Telegram.ee-d.

Kõik on justkui tore, aga asja juures on üks suur konks. Nimelt ei saa THI nendest teemadest avalikult rääkida. Samuti ei saa ta ka nendest salaorganisatsioonidest, kuhu ta juhuse läbi sattunud on, välja astuda. Nendest organisatsioonidest saab välja astuda ainult surres. Seega, nüüd ongi THI olukorras, kus ta teeb oma tööd vastu tahtmist. Hingelt on ta hea inimene, kes armastab Eestimaad, kuid illuminaatide plaanid ei näe ette vaba ja iseseisvat Eestit. Nende plaanid näevad ette globaalset valitsust ehk New World Orderit, kus puuduvad riigid, rahvused, sõnavabadus jne.

 

Kohtumine Obamaga.

Obama: Härra Ilves, mul on au teiega kohtuda taaskord, palun võtke istet.

THI: Tere, härra Obama, rõõm on minu pool. (Samal ajal mõtleb Ilves, “huvitav, kui palju teab Obama…”)

Obama: Me läheme peagi Süüriasse, loodan, et saame Teid ja kogu Eestit oma liitlasteks pidada nagu varemgi.

THI: Nagu te teate, on Eesti USA auväärne liitlane kõigis teie plaanides, härra Obama. (Samal ajal THI väriseb ja üritab mitte higistada, ta mõtleb “Püha jumal, see Süüria gaasirünnak oli ju libaoperatsioon, pool Eestit ja pool maailma on sellega kursis. Vaesed süürlased, vaesed Eesti sõdurid, kes sinna saadetakse. Kuidas ma saaksin teada, kas Obama on sellega kursis või teeb ta oma tööd siiralt?”

Obama: Me peame oma julgeolekut kindlustama. Meil on andmeid, et Al Qaeda võib uuesti rünnata nii USA-d kui ta liitlasi.

THI: Me kindlustame pidevalt Eesti julgeolekut, kõik USA-st ja ÜRO-st saabuvad soovitused ja ettekirjutused oleme täitnud. (Samal ajal mõtleb Ilves: “9/11 – kõik teavad, et see oli sisetöö, mida kuradit ma siin teen ja mängin lolli?”)

Obama: Seda on hea kuulda, et Te olete meie soovitusi kuulda võtnud. Ma lasen Kerryl (USA välisminister – toim.) saata teile uued ettekirjutised ja soovitused. Loodan, et töötate need ASAP läbi ja rakendate ellu.

THI: Jah, härra Obama (Ilves mõtleb: “Issand, mis jama nad nüüd veel juurde nõuavad, kõigi eestlaste kirjavahetusi, telefonikõnesid jne juba jälgitakse ja kuulatakse pealt, pool Eestit on kaameraid täis topitud – kaua veel?”)

Obama: Tahtsin veel tänada Teid toetamast NSA-skandaali, aga nagu Te teate, siis ainult tänu NSA-le suutsime me hiljuti ära hoida uusi USA-vastaseid rünnakuid. Tänu NSA-le saime teada, et Assad Süürias ise kasutas keemiarelva oma rahva peal.

THI: Jah, NSA on äärmiselt vajalik. (Ilves mõtleb: “Jumal, kui sa oled olemas, siis palun sult vabandust juba täna.”)

Obama: Hea küll, THI. Ma pean nüüd minema, järgmise korrani, ole kõva.

THI: Oli meeldiv, härra Obama. (Ilves mõtleb: “Õnneks on see kohtumine nüüd läbi. Peaks nüüd Facebooki panema ühe pildi Obamaga.”)

 

4. stsenaarium ehk mõistusekontrolli all olev Ilves

Tüüp (THI) jõudis nooremas eas pooleldi ausalt, pooleli nihverdades (nagu poliitikas ikka) oma positsioonile. Kuid siis, kui oli vaja teha konkreetsemaid otsuseid ja Eesti riik n-ö maha müüa illuminaatidele, kasutati Ilvese peal mõistusekontrolli metoodikat. Sellist tehnoloogiat on USA salavalitsus kasutanud juba aastakümneid. Mitmed uurijad usuvad, et just mõistusekontrolli kaudu on suudetud praktiliselt terve maailma poliitikud panna räpast mängu mängima.

Seega, kui Ilves läheb kohtuma Obamaga (kes on samuti mõistusekontrolli ohver), siis nad räägivad omavahel teksti, mis söödetakse neile suunatud energiarelva tehnoloogiaga pähe. Nad kuulevad lauseid oma peas, mida nad järele kordavad. Pärast kohtumist nad ilmselt ei mäleta üldse, mida nad rääkisid. Sellise stsenaariumi puhul oleks loogiline järeldada, et enamik Ilvese (ja ka teiste mõistusekontrolli ohvrite) sõnavõtte on sama tehnoloogia abil peetud. Igaüks meist võib kohe praegu guugeldada ja lugeda näiteks Ilvese vabariigi aastapäeval peetud kõnet ja veenduda ise, et see jutt on kõike muud kui adekvaatse riigipea tekst.

 

5. stsenaarium ehk kloon-Ilves

On uurijaid, kes usuvad, et enamik tipp-poliitikuid on globaalse eliidi poolt välja töötatud kloonid. Selle stsenaariumi kohaselt on maailmas sadu tuhandeid kloone, kes on põhimõtteliselt robotid, kes lihtsalt täidavad maailma salavalitsuse käskusid. Seega kui esialgne originaal-Ilves hakkas ühel hetkel oma peaga liiga palju mõtlema, siis ta lihtsalt kõrvaldati ära ja pandi asemele kloon, kes räägib edasi seda juttu, mida maailmavalitsus kuulda tahab.

Nendel kloonidel puudub empaatiavõime, sellepärast suudavad nad külma rahuga saata süütuid inimesi lavastatud sõdadesse. Kui hukkunud sõdurid kodumaale tagasi saadetakse, saadab kloon kohe uued sõdurid kahurilihaks. Sellistel kloonidel puudub ka kujutlusvõime ja neil pole võimalik n-ö üles ärgata. Neil puudub ka hing ja nad ei näe und.

 

6. stsenaarium ehk Ilvest ähvardatakse

On ka variant, et Ilves oli omal ajal aus poiss, kes saatuse tahtel jõudis illuminaatide palgale ja nüüd ei saa sellest organisatsioonist enam välja. Ta teab väga hästi, mis maailmas toimub ning põhimõtteliselt ootab oma saatust. Obamaga kohtumine on tema jaoks pelgalt rutiin, sest ta teab, et nagu temagi, ei otsusta ka Obama ise mitte midagi. Kõik käsud ja otsused tulevad kõrgemalt poolt. Sellepärast pole mõtet siin välja mõelda, milline võis olla Ilvese ja Obama vestlus asjakohases stsenaariumis, vaid milline oli Ilvese ja tema ülemuste vestlus.

 

Ilves saab kokku oma ülemustega vahetult enne Obamaga kohtumist.

Bossid: No tere, THI, oled kuidagi liimist lahti, kas mäng on liiga närvesööv?

THI: Tere, austatud komitee, no ega kerge pole. Ma saan klistiiri iga nurga pealt juba. Rahvas mõnitab mind, mitmed poliitikud on mängust läbi näinud ja ausalt öeldes ma ei tea, kui kaua suudan seda mängu kaasa mängida.

Bossid: No küll sa suudad ja väga hästi suudad. Sest kui sa ei suuda, siis võid ainult arvata, mis juhtub!

THI: Härrased, pole mõtet ähvardada. Me kõik oleme teinud vigu siin mängus, peame miskit välja mõtlema. Kõik teavad, et me valetame inimestele.

Bossid: Sina ei tule meile ütlema, kuidas meie mängu mängime!

THI: Ma ei mõelnudki nii end väljendada, vabandan. Lihtsalt ma soovin rohkem teada, mis on teie… meie… järgmine samm.

Bossid: Sina ei pea selle pärast muretsema, meil on alati variant B, C ja D juba pikalt ette mõeldud.

THI: No seda on tore kuulda.

Bossid: Jah, THI, sina teed edasi seda, mida me sind õpetasime tegema. Sest sa tead, kui sa sellega hakkama ei saa, siis leiame alati kellegi teise, kes saab.

THI: Jah, härrased.

Bossid: Oli meeldiv, võite lahkuda, palun saatke Barry järgmisena sisse.

THI: Jah, härrased, nägemist.

 

7. stsenaarium ehk reptiil-Ilves

Kurikuulsa reptiiliteooria kohaselt valitseb meie planeeti maaväline kujumuutjatest ja reptiilidest koosnev kosmiline rass. Tuhandeid aastaid tagasi aretasid nad välja tänase inimese – Homo sapiensi. Nad tegid seda, ristates neandertallase ja kosmilise olendi, et luua intelligentne inimolend, kes suudab ka tööd teha. Kuna need kosmilised olendid ise toituvad inimese hinge energiast, siis oleme meie nende jaoks kui loomakari. Me toodame neile reaalselt eluks vajalikku energiat iga päev. Nad elutsevad meist veidi teises sageduses, sellepärast pole meie võimelised neid palja silmaga nägema. Küll aga saame neid näha muutunud teadvuse seisundis.

Nad on meie reaalsusega manipuleerinud aastatuhandeid, nad on meile ette söötnud võltsjumalaid ja religioone, võlts-pangandussüsteeme ja ajuvabasid seadusi, seda kõike eesmärgiga inimesed omavahel tülli ajada. Sest mida suurem tüli, seda rohkem energiat neile. Lisaks on nad pannud üle maailma juhtivatele positsioonidele enda lähisugulased, kes nende käskusid täidavad. Kuuldavasti veedavad nad väga palju aega maa-alustes tunnelites, kus viiakse läbi massilisi ohverdusrituaale ja muid perverssusi, mida enamik inimesi ei suuda ette kujutadagi.

Siinkohal tasub ka ära mainida, et ei saa välistada varianti, et enamik reptiile ise ei teagi, et nad on reptiilid. Nad näevad välja nagu inimesed, kuid teatud seisundis hakkavad nad muutuma reptiilideks. Olen kuulnud mitmeid lugusid inimestelt, kes väidavad, et oma partneriga seksides hakkas viimane kuju muutma ja nende kehale tuleb sisaliku nahk, silmad muutuvad kas täiesti süsimustaks või maosilmaks.

 

Armas lugeja, milline stsenaarium tundub sulle kõige loogilisem? Või on siin veel mõni teooria, mille peale ma praegu ei tule?

 

PS! THI, kui sa nüüd õhtul lähed telekasse oma saadet tegema ja kohustuslikku aastalõpu-propagandat lugema, siis võiksid meile märku anda, milline siin artiklis väljatoodud versioonidest vastab kõige enam tõele.

Kui see on 1. stsenaarium (ehk ullike-Ilves), siis võiksid meile märku andmiseks panna oma kikilipsu kergelt viltu kaela.

2. stsenaariumi (käpiknukk-Ilves) puhul võiksid kanda lipsu, milles on ka sinist värvi.

3. stsenaariumi (üles-ärkamas-Ilves) puhul võiksid oma saates korraks puudutada oma nina või kõrva.

4. stsenaariumi (mõistusekontrolli all olev Ilves) puhul võiksid korra kergelt pudistada, kui oma teksti loed.

5. stsenaariumi (kloon-Ilves) puhul võiksid kanda ühevärvilist lipsu, mitte pudistada ja teha kõik 100% korrektselt.

6. stsenaariumi (Ilvest ähvardatakse) puhul võiksid oma kõne lõpetada sõnadega: “Head uut aastat, kallis Eesti rahvas!”

7. stsenaariumi (reptiil-Ilves) puhul võiksid teha oma kõnes ühe väikese nalja või vähemalt naeratada korraks.

Juhul, kui on olemas ka näiteks 8. stsenaarium, mille peale ma hetkel ei tule, siis võiksid öelda oma tekstis, et lugege Telegrami 😀

 

Head uut aastat, THI! Head uut aastat ka kõigile teistele käpiknukkudele, salajastele niiditõmbajatele, kõikidele reptiilidele ja muidugi ka kõigile tavainimestele – uus aasta tuleb veel põnevam!

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt