Eesti põnevaimad kuulujutud ehk Telegram otsib vilepuhujaid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. veebruar 2014 kell 15:04vilepuhujaTelegrami esimese tegutsemisaasta jooksul on meieni jõudnud uskumatuid väiteid ja vihjeid, millele tahaks kinnitust saada – otsime vilepuhujaid! Mitut teemat neist oleme uurima hakanud ja jõudnud ummikusse, kuna keegi ei soovi kommentaari anda. Käesolevas artiklis toome välja valiku Eestit puudutavaid kõlakaid – nii neid, mille kohta oleme infot saanud, kui ka neid, mis on ajaloohämarustesse vajunud või linnalegendiks muutunud.

 

Kuulujutud

1. M/S Estoniaga seotud vandenõuteooriad

M/S Estonia pardal olnud kapten Piht pluss veel viis inimest, kes olid algselt pääsenute nimekirjas, on siiani elus (osa USA-s, osa Austraalias ja üks Aafrikas, Kaplinnas). Miks? Kuuldavasti päästis need inimesed üks salaorganisatsioon või -valitsus, kes nüüd pressib Eesti ja Rootsi valitsustelt midagi vastutasuks välja.

Miks laev üldse põhja läks, see on täiesti eraldi teema. Räägitakse, et “salajane relvaveo-versioon” on ettesöödetud vale, et teoreetikutel oleks millestki rääkida. Sest kui salajane relvavedu olekski toimunud, siis mis mõte oleks olnud laeva põhja lasta?

Teine levinud versioon Rootsi allveelaevast, mis väidetavalt Estoniale sisse sõitis, on palju loogilisem. See olnuks ju rahvusvaheline skandaal, kui allveelaeva tõttu reisilaev põhja oleks läinud. Sellise olukorra puhul tundub Estonia hukku ümbritsev varjamine palju loogilisem. Samas ei pruugi ka see tõde olla.

Ühe anonüümseks jääda sooviva praegu Eesti-Soome vahet sõitva laeva kapteni sõnul oli Estonia, nagu ka kõik teised tänapäeva reisilaevad nii ehitatud, et visiiri äratulemise tõttu ei ole võimalik mitte kuidagi sellist laeva põhja lasta. Ta lisas, et tema ei tunne mitte ühtegi professionaalset meremeest, kes usuks ametlikku teooriat Estonia katastroofist. Sest need laevad ei saa nii ära uppuda! Samas kahtles ta, kas keegi meremeestest julgeks sellest täna avalikult oma nime all rääkida.

Linke lisalugemiseks leiab siit.

 

2. Laulev revolutsioon ei pruukinud taasiseseisvumisel väga suurt rolli mängida

Eesti taasiseseisvumine ei olnud laulva revolutsiooni tulemus, vaid võimukoridorides kokku lepitud stsenaarium.

Samuti on erinevad rahvusvahelised uurijad veendunud, et näiteks II maailmasõja üks eesmärke oli luua Euroopa Liit ja selle planeerimine algas juba sadakond aastat tagasi.

 

3. Konstantin Päts müüs Eesti Venemaale

Kuigi ametlikes ajalooraamatutes ja kooliõpikutes on kunagine Eesti president endiselt au sees kui suur rahvamees ja Eesti eest võitleja, on mitmed ajaloolased seisukohal, et tegelikult see päris nii ei olnud. Alternatiivne teooria, mida kinnitavad ka paljud dokumendid, ajaleheartiklid ja tol ajal elanud inimeste mälestused, ütleb, et Päts oli diktaator, kes võttis rahvalt seaduste abil mitmeid vabadusi ja koos kindral Johan Laidoneriga parseldas Eesti Nõukogude Liidule.

Telegram avaldas samal teemal järjejutuna katkendeid ka William Tomingase raamatust “Vaikiv ajastu Eestis”.

 

4. Eesti ookeanilaevastiku RAS Ookeani sajad miljonid dollarid kanditi kõrvale

1997. aastal kirjutati Õhtulehes:

“Eesti ookeanilaevastiku põhikapital on 600 miljonit dollarit ja see peaks andma riigile 40 miljonit dollarit kasumit aastas. Seda kinnitas 1992. aasta kevadel maailmakuulus kalandusspetsialist, Ameerika eestlane professor Taivo Laevastu, kes töötab USA majandusministeeriumi ookeanikalanduse talituses ja on Norra, Jaapani ning Kanada valitsuse kalandusnõunik.

Nüüd on Ookeanil 500 miljonit krooni võlgu. Uttu on haihtunud 57 laeva, töökojad ja administratiivhooned. Kadunud on ka umbes 100 miljonit dollarit Venemaa pankades olnud RAS Ookeani raha. Omal ajal tundis selle vastu huvi Ookeani asedirektor Arved Pruul. Kuid tema on surnud – ametlikult tegi ta enesetapu.

1995. aasta 30. oktoobril kuulutas Tallinna linnakohus välja RAS Ookeani pankroti.”

 

5. Vabadussamba eelarvest läks pool ehitajate ja erakondade vahel jagamiseks

Vabaduse väljakul asuva Vabadussamba ehitamise käigus kanditi kõrvale vähemalt pool eelarves olnud rahast, kusjuures kõik erakonnad said sellest oma osa, seetõttu hoitakse suu kinni. Üks tšehh on suud paotanud ja öelnud, et nende juurest telliti ainult sammast kattev klaasikiht, sisu kohta tal andmed puuduvad. Üks pealtnägija väidab, et risti sisu on klaasi ja plastmassiprahi sulam, mis Eestis kokku valati. Kuigi teadjaid ja rääkijaid on, ei ole keegi siiani olnud nõus oma nime alt seda lugu avalikult kommenteerima.

 

6. Siim Kallas ei varastanudki 10 miljonit dollarit, aga…

Siim Kallas ei varastanud seda kuulsat 10 miljonit dollarit, kuid ta teab, kuhu ja kellele see raha läks. Kallas aitas mahhinatsiooni läbi viia ning sai sellest summast suu kinni pidamise eest väikese boonuse, kuulu järgi 3–4 protsenti.

 

7. ERR-i uude hoonesse panustati miljoneid, kuid projekt lõpetati

ERR plaanis aastaid tagasi uue hoone ehitamist Tuisu tänavale, projekti panustati juba u 3,5 miljonit eurot, kuid seejärel otsustati, et ei ole ikkagi nii palju raha, et plaani lõpuni viia. Kellelegi etteheiteid ei esitatud ja nii see asi jäigi.

 

8. Kumu ehituse eelarvest kanditi kõrvale ligi 70%

Kuigi ajakirjanduses spekuleeriti selle üle, et kunstimuuseumi ehitusele kulunud üle 700 miljonist kroonist jagati kartellikokkulepete tulemusena ära umbes 100 miljonit, on mitmed asjaga seotud olnud inimesed avaldanud arvamust, et kuna ehituses püüti hakkama saada võimalikult odavate vahenditega, siis tegelikult pandi Kumu eelarvest kõrvale kuni 70%.

 

9. Muinsuskaitseamet aitab riigi raha luhvtitada

Konkreetse näite võib tuua Tallinnast, kus Oleviste kiriku Maarja kabeli kolme akna ette pandi kabelis olevate kunstiteoste kaitseks “spetsiaalsest” kilest katted, mille eest muinsuskaitseamet maksis hanke võitjale u 600 000 krooni, kuid mis ehitusekspertide arvates võinuks maksma minna maksimaalselt 10 000 krooni. Kelle taskusse see raha läks? Kirikutöötajate sõnul kirikut asjasse ei pühendatud ja raha andis muinsuskaitse amet otse töö läbiviijale.

IMG_3985

IMG_3986

IMG_3987

 

10. Riigieelarvest läheb pool taskutesse

Riigieelarvest jookseb vähemalt pool erinevate lepingute, hangete ja muu kaudu “kõrvale”. Taas üks teooria, millest paljud räägivad, aga keegi kommenteerida ei taha.

 

11. Vabamüürlased on Estonian Airiga seotud otsuste taga

Tallinnas Tatari tänaval asuvas vabamüürlaste loožis olid suured koosolekud just 2013. aasta kevad-talvel, kui tehti suuri otsuseid seoses Estonian Airiga. Igale hommikul ilmunud uudisele eelnes kokkusattumusena just eelmisel õhtul Tatari tänaval vabamüürlaste looži koosolek.

 

12. Eestis on oma võimu- ja seksimängude salaklubi, millest kõik liikmed vaikivad

Toomas Hendrik Ilves on Rotary klubist välja kasvanud salaharu üks pealikke. Klubisse kuuluvad näiteks valitsuse ja mereväe kõrged ametnikud ja seal sõlmitakse kokkuleppeid, mille tegelikest tagamaadest uudistes ei räägita. Lisaks korraldavad nad salajasi pidusid, mis näevad välja nagu orgiad Kubricku filmis “Eyes wide shut”, kuhu kaasatakse “elukutselisi” ilusaid tüdrukuid.

 

13. Gorbatšov sai Tallinna kesklinna kinnisvara vastutasuks Eesti poliitikute rahastamise eest

Kadunud maffiapealik Mihhail Gorbatšov sai enda omandisse suure kinnisvara Tallinna südalinnas ja selle krundi saamine oli loomulikult seotud ka kohalike ärimeeste pettustega – loomulikult kaasnesid sellega ka väljapressimised ja võimumängud poliitikas. Kuigi selle kohta on Eesti Ekspressi veergudel ilmunud ka ühe poliitiku tunnistus, ei ole seda teemat ajakirjanduses edasi uuritud. Kui Telegrami peatoimetaja kunagi ühelt peavooluväljaande esindajalt küsis, miks nad selles artiklis ilmunut edasi ei uuri, sai ta vastuseks: “Me tohime Eesti Ekspressi artiklit tsiteerida vaid ühe lause ulatuses.”

 

14. Herman Simm on vaid üks sadadest riigireeturitest

Nn riigireetur Herman Simm on poisike teiste tegelaste kõrval, kes on riiki palju rängemalt petnud, kuid on erinevate kokkulepete kohaselt vabaduses või hoopis salajasemal viisil kõrvaldatud. Simm ja teised temasugused on väikesed tegelased, kes lihtsalt pandi häbiposti.

 

15. Pronksiöö mäss oli libaoperatsioon

Selle abil suruti läbi pronksiöö seaduste pakett, mis sarnaselt 9/11-le järgnenud seadustele USA-s on hakanud piirama kodanikeõigusi Eestis. Olgem ausad, ega eestlaste ühtekuuluvustunne või heaolu pole peale pronkssõduri kõrvaldamist kasvanud.

Loe lähemalt siit või vaata Peeter Proosi dokumentaalfilmi “Eesti Uus Kord”.

 

16. Eesti riik valmistub rahva massiliseks ülestõusuks

Riik on juba aastaid valmistunud inimeste massiliseks ülestõusuks, kusjuures selle mahasurumiseks plaanitakse kasutada ka sõjaväge, kaitseliitu ning mitmed laod on selleks puhuks täis ostetud kumminuiasid, kilpe, tasereid jne.

Ka teised riigid valmistuvad ülestõusudeks – revolutsiooniks, millest on juba ammu juttu kõikjal. Näiteks USA politseis ja sõjaväes viidi juba paar aastat tagasi läbi küsitlus, kus uuriti, kas nad oleksid valmis mässu ajal tulistama tavakodanikke.

 

17. Riigiametnikel keelati “Ulmefilmist” rääkida või seda kommenteerida

Kui vandenõudest rääkiv 13-osaline eestikeelne doksari “Ulmefilm” välja tuli, siis saadeti see ka 360 riigiametnikule, kuid selle kommenteerimine keelati paari tunni jooksul kõigile. Meile teadaolevatel andmetel oli Eesti valitsus teadlik juba enne “Ulmefilmi” ilmumist, et selline film tuleb. “Ulmefilmi” tegijateni jõudis ka info, et kapo uuris interneti teel filmitegijate arvutite sisu, kuna kardeti, et filmi pannakse ka üks Eesti valitsusega seotud saladokument. Mis dokument see olla võiks, seda ei tea filmi tegijad siiani.

PS. Peale “Ulmefilmi” ilmumist olevat mitu tuntud Eesti ärimeest avaldanud arvamust, et “Ulmefilmi” tegijad tuleks vangi panna.

 

19. Silver Meikari ülestunnistus oli poliitikamängu plaanis kirjas

Reformierakonna rahastamisskandaali paljastanud Silver Meikar oli peibutuspart ja liikumise Aitab Valelikust Poliitikast suunamine Harta 12 kaudu Rahvakoguks oli ette planeeritud, et jahutada riigiga rahulolematu rahva kirgi.

 

20. Kapo on segatud narkootikumide müüki

Telegrami toimetuses käis eelmisel kevadel külas mees, kes rääkis meile, et kapos olid laua peal kokaiinihunnikud. Kas see tundub uskumatu? Kuidas tegeleda narkokaubandusega nii, et keegi sind kinni võtta ei saaks? Omada politseid – vähemalt nii tegi legendaarne maffiapealik Al Capone. On juba ammu teada fakt, et CIA tegeleb ulatusliku kokaiinimüügiga. Oleme sellest kirjutanud ka Telegramis.

 

21. President Ilves on USA luureagent

President Toomas Hendrik Ilves on USA merejalaväe luureagent (kuigi on spekuleeritud ka CIA üle), kes viimased 20+ aastat edendab Eestis USA “asja”. Loe ka Eesti Ekspressi vana lugu “CIA jälg presidendivalimistel”.

 

22. Poliitikute eraelu segab poliitika tegemist

Üks Eesti tipp-poliitik käis oma saatjaskonnaga maksumaksja raha eest Ameerikas geiparaadil. Fakt on oluline seetõttu, et pärast selle siseringis avalikuks tulekut ja etteheidete tegemist toimusid nii mõnedki võimumängud.

 

23. Savisaar ei lähe ilma arstikohvrita mitte kuskile

Tallinna linnapea Edgar Savisaare tervis pidavat olema nii halvas seisus, et ta ei lähe mitte kuskile ilma isikliku assistent-medõeta, kellel on kaasas n-ö paanikakohver.

 

Ja mõned ulmelisemad kuulujutud:

24. Salavangla Tartu linna all

Tartu linna all pidavat olema salajane vangla, kus hoiti teiste seas kinni ka Nõukogude Liidu kosmonaut Juri Gagarinit.

 

25. Salakäigud Tallinna linna ja haiglate all

Tallinna linna all on tohutud muistsed salakäigud, mis on endiselt kasutuses ning juurde on ehitatud ka uuemaid tunneleid.

Näiteks asuvat üks Rahvusraamatukogu ja kapo majade vahel ning teine Viru hotelli ja Linnahalli vahel.

 

 Foto Linnahalli katuselt näitab, et Linnahall ja Viru hotell asuvad täpselt ühel joonel.

linnahall

 

Muistse tunnelitevõrgustiku nn peatunnel on Tallinna-Helsingi vaheline (Toompea katedraal – hotell Viru – Linnahall – hotell Katajanokka). Väidetavalt viivad tunnelites rituaale läbi ka vabamüürlased. Tunneli vanus võib olla ligi 5000 aastat, hiljem on tehtud juurde hulganisti väiksemaid lisaharusid nii Soome kui Eesti alla.

Samuti on eranditult kõik haiglad tunnelite “koobaste” peale ehitatud ja koopad olevat varustatud tulnukate tehnikaga, et manipuleerida haiglates olevate inimestega. Vanasti olevat võrgustik olnud ka koolide ja kirikute all, mis vihjab sellele, et haridus, meditsiin ja religioon on süsteemi erinevad harud eesmärgiga kontrollida/juhtida inimeste “arengut”.

 

26. Tallinnas Harjumäe all on tulnukate baas

Möödunud aastal avaldasime artikli geomeetrilistest kujunditest linnaplaneeringus, kus tõime välja, et kolm südalinna kirikut – Aleksander Nevski katedraal, Kaarli kirik ja Jaani kirik – moodustavad omavahel kummalise kolmnurga, mille keskpunkt on Harjumäe purskkaev. Kuuldavasti on asum mäe all tulnukate baas, umbes 100 meetri sügavuses.

Tulnukate maa-aluseid baase pidavat olema Eestis väga palju. Näiteks olevat kõik haiglad, kirikud, koolid ja muud riiklikud ja strateegilise tähtsusega punktid nende kohale ehitatud.

 

27. Toomas Hendrik Ilves hakkas süsteemile vastu

Toomas Hendrik Ilves olevat mõned aastad tagasi “üles ärganud” ja süsteemile vastu hakanud, sest talle ei meeldinud eliidi Uue Maailmakorra plaan. Selle peale olevat teda tahetud hävitada. Kas ta hävitati ja asendati klooniga või programmeeriti Ilvese mõistus ümber või jõuti niisama kokkuleppele räpase mängu jätkamisega või ei vasta see kuulujutt üldse tõele, seda me ei tea.

 

28. Mõned Eesti tipp-poliitikud on kloonid

Põhjus, miks maailma salavalitsus on lasknud oma käpiknukkudest kloonid teha, peitub selles, et originaalinimene on ammu kõrvaldatud. Nii mõnigi tegelane on NWO salaplaanidele vastu hakanud ja seega pole neid enam n-ö vaja. Aga kuna mõned näod on rahva seas rohkem armastatud kui teised, siis on kasulik mõned tüübid ära kloonida, et rahval oleks, keda armastada. Kuna kloonid on imbetsillid, kes midagi ei tea, siis ei saa nad selle tõttu ka midagi olulist välja lobiseda.

 

29. Eesti eliit ei pruugi olla puhastverd inimesed (vähemalt vaimselt)

Meiega on võtnud ühendust mitu inimest, kes väidavad, et elasid koos Eesti avaliku elu tegelasega, kes muutus aeg-ajalt reptiiliks. Nii mõnedki ministrid ja kultuuritegelased on reptiilsete omadustega, aga nad ise ei pruugi oma olemusest teadlikud olla.

Sellised inimesed on ääretult külmaverelised ja rahaahned. Sellel põhjusel on neid palju just ärimaailmas ja muudel kõrgetel positsioonidel. Neid nimetatakse rahva seas energiavampiirideks – me kõik oleme selliste inimestega kohtunud, kuid me ei oska aimatagi, et tegu võib olla reptiiliga.

Nende jaoks on seks üks suuremaid energia ammutamise vahendeid. Nad ei seksi nagu armunud inimesed, vaid ääretult jõuliselt, samuti ei väsi nad pärast akti ära, vaid saavad hoopis energiat, et näiteks tööd tegema või sportima hakata. Mitmed inimesed nii Eestist kui ka mujalt maailmast on tunnistanud, et nägid oma partnerit reptiiliks muutumas just seksimise ajal.

 

30. Liivimaa hävitati, kuna tegu oli iidse targa tsivilisatsiooniga, kes ohustas Rooma impeeriumi

Te võite küll arvata, et reptiiltulnukad on midagi väga eriskummalist, kuid tegu on lihtsalt ühe tulnukate liigiga, kelle olemasolu üle spekuleeritakse samavõrd nagu hallide või roheliste mehikeste üle – lihtsalt Eesti meedia ei ole neist enne Telegrami kirjutanud.

Meie enda jaoks aga on kõige ulmelisem ja uskumatum teooria hoopis see, et Liivimaa hävitati Rooma impeeriumi palvel, sest siin elasid iidsest tsivilisatsioonist pärit inimesed, kes valdasid mitmeid universumi saladusi, elasid loodusega kooskõlas, olid osavad insenerid ja suhtlesid maaväliste rassidega.

Telegram ei kinnita ega lükka ümber mitte ühtegi siin artiklis avaldatud väidet. Palju siin avaldatut on meieni jõudnud anonüümseks soovida jäävate inimeste poolt. Seetõttu kutsumegi üles inimesi, kes julgeksid siin avaldatut oma nime alt kommenteerida, kinnitada või ümber lükata. Loodame, et Eestis leidub veel julgeid inimesi!

Ootame ka uusi põnevaid vihjeid telgitagustes toimuvast 24/7 aadressile vihje@telegram.ee.

 

 

Fotod: kool1017.com, Telegram

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt