Presidendi usaldusväärsus on langenud rekordmadalale

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. mai 2013 kell 10:11 

Delfi kirjutas nädalavahetusel, et kaitseministeeriumi korraldatud uuringu kohaselt on presidendiinstitutsiooni usaldusväärsus langenud viimase 12 aasta rekordmadalale. Kõige kõrgem oli usaldusväärsus president Arnold Rüütli ajal ja kõige madalam Toomas Hendrik Ilvese viimastel aastatel.

 

Teema läks lugejatele väga korda, sest artikli alla on kahe päevaga kogunenud 500 kommentaari, millest populaarsemad on saanud üle tuhande poolthääle. Avaldame kolm kõige popimat lugeja sõnavõttu (muutmata kujul):

 

Avaldan umbusaldust
17.05.2013 17:28
Astu tagasi, Miki, sinu aeg on möödas! 20% rahvast usaldab – lubage naerda.

Kui tagasi ei astu, hakkab rahvas teid varsti munade ja sitaga pilduma.

Kui julgete suure raha eest rahvaesinduslik avalik umbusalduslik isik olla, siis vötke vastu ka avalik kriitika.

Eks hoidke silmad lahti, Hr. President ja teie idioodist blondiin

 

Oh õudust
17.05.2013 17:41
Kalamehel muinasjutus oli ka ahne naine, lõppu teame me kõik. Aga see president on ka esimene, kes rahva arvamusest midagi ei pea, vaid allub kartellipoliitikutele ja kandib rahva raha ikka rahuliku südamega igasuguste jokkidega oma tallu ja naisele. Ei jõua oma naist toita ega omale köögimööblit muretseda, maksab omas kodus ööbimise eest rahva rahaga. Võehh….

 

villi
17.05.2013 17:51
Peaminister ei ole usaldusväärne, president ei ole usaldusväärne . . . Ütleks otse välja, et Eesti Valitsus ei ole usaldusväärne.

 

Allikas: Delfi

Pilt: Wikipedia

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt