Miljardäride meditsiinimängud: kas Bill Gatesi GMO-sääskede projektist sünnib passiivse vaktsineerimise strateegia?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. aprill 2022 kell 10:23Alates “pandeemia” algusest õhus olnud plaan – kogu maailma elanikkonna täielik vaktsineerimine uut tüüpi kunstlikult loodud ja vajadustele kohandatud geenivaktsiinidega, mis hoolimata kõigist pingutustest ei ole realiseerunud isegi pärast kaheaastast kunstlikult tekitatud koroonahüsteeriat ja vaktsineerimisnõudeid – on osutunud jõustamatuks. Farmaatsiaettevõtete kartell, transhumanistlikud teadlased, äraostetavad viroloogid ja ebaeetilised globalistlikud lobipoliitikud soovivad nüüd võtta kasutusele uued strateegiad. Need järgivad erinevaid lähenemisviise, millel on üks ühine joon: “passiivse vaktsineerimise” põhimõte kontrollimatult levivate vaktsiinide kaudu.

 

Mitmed rahvusvahelised uurimisrühmad püüavad praegu väärata sellise vaktsiini väljatöötamist, mis ei vaja aktiivset manustamist, vaidlevib vältimatu nakkuse või looduslike vektorite kaudu. Ametlikult on eesmärk “karjaimmuunsuse teket massiliselt kiirendada”. Aga seda, kui kaugeleulatuv ja eksitav see eesmärk tegelikult on, näitavad Covidi vaktsiinid, mis olid esimesed massilise kasutamisega näited uue massivaktsineerimise vormist. Tegelikult võimaldaks selline tehnoloogia, mis on kõige amoraalsem biotehnoloogiline relv ja põhimõtteliselt potentsiaalse bioloogilise sõja esimene etapp, mil miljardeid inimesi küsimata immunoloogiliselt või isegi geneetiliselt manipuleeritakse.

 

Kui selline tehnoloogia saaks reaalsuseks, siis ei pääse enam keegi vaktsineerimisest

Ühes mudelis, mis on väga nakkavaid viirusi kasutavate vaktsiinide manustamine, kasutavad Frankensteini laadsed teadlased täpselt neid samu mehhanisme, mille vastu klassikalised vaktsineerimised tegelikult võitlevad: patogeenide edasine levik. Esimeste elus- või nõrgestatud viirustega vaktsiinidega oli see võimalik, kuigi päris pädevaid tõendeid selle kohta siiski veel pole.

Hüpoteetiliselt kuuluvad selliste viirusetüüpide hulka suukaudsed polioviiruse vaktsiinid (OPV), mis väidetavalt võivad levida inimeselt inimesele. Need muudetakse vaktsiinideks ja lastakse seejärel ringlusse. Varjatud motiiv selles tõestamata “teaduses” seisneb selles, et nõrgenenud viirus paljuneb kohe pärast suukaudset manustamist ja immuunsüsteem võib seega moodustada antikehi enne, kui vaktsiin koos vastloodud viirustega eritub ja järg

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt