Rahvusvahelise õiguse ekspert geopoliitilisest võitlusest Lähis-Ida pärast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. märts 2014 kell 18:006. septembril 2013 andis Alex Jones Showle intervjuu Illinoisi ülikooli rahvusvahelise õiguse professor Francis Boyle, et arutleda Lähis-Ida lammutamise ja Barack Obama välispoliitika üle. Boyle on olnud õigusnõunik mitmetel rahuläbirääkimistel, näiteks Palestiina konflikti lõpetamisel 1991–93, ning olnud Bosnia ja Hertsegoviina õiguslik esindaja 1992–95. Boyle osales ka 1989. aastal terrorismivastase seaduse bioloogilisi relvi puudutava osa koostamisel.

 

Geopoliitiline võitlus võib areneda kolmandaks maailmasõjaks

Boyle ütles selles intervjuus, et praegune olukord (2013 sügis – toim.) meenutab Kuuba raketikriisi, kuna Iisrael testis Pentagoni nõusolekul ballistilist raketti, sundides Venemaad seadma oma tuumaarsenali kõrgendatud valmisolekusse. “Vahemerel on veel viis venelaste sõjalaeva ja tundub, et nad on tõmmanud Süüriasse punase joone, mida ei tohi ületada; nad ohverdasid Liibüa, kuid seekord ei taganeta. President Obama ei jõudnud Vladimir Putiniga läbirääkimistel mitte kuhugi ja võime näha regionaalset sõda, mis võib areneda kolmandaks maailmasõjaks. Obama resolutsioonist on selgelt näha, et ta soovib kasutada sõjalist jõudu kõikide vastu, kes toetavad Süüriat,“ lausus Boyle.

“Näeme väga täpse Pentagoni ja CIA loodud sõjaplaani kasutuselevõttu, kus on iga käik juba ette planeeritud. Alustuseks rünnatakse Süüriat, siis Liibanoni ja see kulmineerub Iraaniga. Venemaa peab USA rünnaku puhul otsustama, kas ta astub sõtta või mitte, kuid Putin juba teab, et see olukord võib tekitada kolmanda maailmasõja. Ameeriklased loodavad, et Putin taganeb ja loovutab Süüria ning vajadusel Iraani, sest Obama on lubanud sõja puhul kasutada strateegiliselt tuumarelvi Venemaa ja Hiina vastu,“ ütles Boyle.

 

Seitsme Lähis-Ida riigi vallutamine

Boyle jätkas intervjuud, öeldes, et reaalsus on see, et president Obama valitsus, kellel on voli kasutada tuumarelvi, on ohtlik inimkonnale ja tema ning tema nõunike üle tuleks kohut mõista. “Kindral Wesley Clark avalikustas plaani vallutada viie aastaga seitse Lähis-Ida riiki, kes ei ole veel USA liitlased (Iraak, Süüria, Liibanon, Liibüa, Somaalia, Sudaan ja Iraan) ja leian, et tuleks läbi viia samasugune kohtuprotsess nagu Nürnbergis, kus süüdistati natse sõjakuritegudes,“ ütles Bolyle.

Ta tuletas meelde, et selle seitsme riigi vallutamise idee käis välja kümme päeva pärast ohvriterikast 9/11 false flag operatsiooni neokonservatiiv ja USA kaitseministeeriumi asesekretär Paul Wolfowitz. Neokonservatismile pani aluse saksa õigusteadlane ja politoloog, konservatiivse revolutsiooni mõttevoolu toetaja ja arendaja Carl Schmitt, kes kuulus natsionaalsotsialistlikku parteisse ja õigustas Hitleri iga kohutavat tegu – isegi juutide tapmist. Tema õpilane Leo Strauss algatas 1960. aastatel Chicagos neokonservatiivide liikumise ja tuleb mõista, et tegu on neonatsidega. Nende hulka kuulub ka Obama nõunik ja endine informatsiooni ja regulatsioonide teenistuse juht Cass R. Sunstein, kes tegeles interneti infiltratsioonipoliitikaga.

Boyle Jonesile: “Seoses sinu väitega, et tuumarelvad, mida transporditi mitteametlikult Lõuna-Carolinasse, olid mõeldud false flag operatsiooni jaoks, meenub mulle USA endise asepresidendi Dick Cheney sõnavõtt, milles ta ütles, et järgmises terroriaktis süüdistatakse Iraani, et seda rünnata. Ehk siis on täiesti võimalik, et korraldatakse false flag operatsioon, sest Obama valitsus on ettearvamatu ja eirab Ühendriikide põhiseadust. Selle ärahoidmiseks tuleb Obama kohe oma ametikohalt eemaldada, nii nagu tehti Bill Clintoniga, ja saata ta senatisse kohtuprotsessile. Usun, et süüdistusi saaks esitada siis, kui seda tehakse avalikult ja tõestatakse, et valitsus on ebaseaduslikult kõrvaldanud USA kodanikke ning rikkunud viiendat seadusemuudatust.“

 

Vaata intervjuud siit (algab 1:46.00).

Alex Jones Show koduleht.

Fotod: countercurrents.org, i.telegraph.co.uk, static.squarespace.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt