Dr Mercola analüüsib dokfilmi “TrustWHO” põhjal koroonaepideemia “tekkepõhjusi”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. september 2021 kell 15:17Lilian Francki dokumentaalfilm “Trust WHO” paljastab Maailma Terviseorganisatsiooni salajase tegevuse rahvatervise mõjutamisel, mille siirded ulatuvad praeguse koroonakriisi levitamiseni. Pole enam ammu ju mingi saladus, et Bill Gates on WHO rahastaja nr 1, panustades terviseorganisatsiooni 4,84 miljardi dollari suurusesse kaheaastasesse eelarvesse rohkem kui ükski liikmesriigi valitsus ning farmaatsiaettevõtted, kes saavad kasu ka praegusest enneolematust ülemaailmsest pandeemiast, on juhtinud aastaid WHO tegevust kulisside tagant – alates tubakatööstusest kuni tuuma- ja muidugi ravimitööstuseni dikteerivad nad WHO tegevuskava, seades kasumi ja võimu rahvatervisest ettepoole. Dokfilm toob välja ka selle, kuidas WHO on Hiinale truu – kas ka uurimine Covid-19 päritolu kohta võis olla algusest peale võlts? Juba enne pandeemiat tegi WHO avalduse, mille kohaselt peeti muu hulgas Facebookiga arutelusid, et „tagada inimestele juurdepääs vaktsiinide kohta käivale usaldusväärsele teabele ja vähendada ebatäpsuste levikut”.

Allolev analüüs ilmus septembris dr Mercola veebilehel ning pole praegu originaalallikast enam kättesaadav, kuna Google’i tsensuuri tõttu kustutab dr Mercola oma artiklid iga 48 tunni tagant, et tema leht ja sõnumid veebis alles jääks. 

 

WHO asutati 1948. aastal 61 liikmesriigi poolt, kes organisatsiooni algselt rahastasid ja kiiresti leidsid suured tööstusharud oma viisid, kuidas terviseedendamise sildi all endale kasumit teenida.

 

Bill Gates on WHO rahastaja nr 1

Aprillis 2020 peatas USA president Donald Trump WHO riigipoolse rahastamise, samal ajal kui administratsioon korraldas uurimise „koroonaviiruse viletsa haldamise ja varjamise” suhtes. See käik ajendas Bill ja Melinda Gatesi fondi hakkama WHO nr 1 rahastajaks. Pärast valimisi muutis president Joe Biden Trumpi administratsiooni otsust, taastades USA rahastuse WHO-le.

Siiski on Bill Gates endiselt rahastaja nr 1, kes panustab WHO 4,84 miljardi dollari suurusesse kaheaastasesse eelarvesse rohkem kui ükski liikmesriigi valitsus. Lilian Franck nendib, et sai Robert F. Kennedy Jr. uuest raamatust „Vax-Unvax”, mis ilmub novembris 2021, kinnitust, et „Gates on kasutanud oma raha strateegiliselt, et nakatada rahvusvahelisi agentuure oma moonutatud omakasu prioriteetidega ja USA on ajalooliselt olnud WHO suurim otsene doonor”.

Bill Gates panustab WHO-sse mitmel viisil, nii oma fondi kui ka vaktsiiniliidu Gavi, The Vaccine Alliance (avaliku ja erasektori ülemaailmne tervishoiupartnerlus, mille eesmärk on parandada vaestes riikides juurdepääsu immuniseerimisele) kaudu, mille Gatesite fond asutas koostöös WHO, Maailmapanga ja erinevate vaktsiinitootjatega.

Alates 2018. aastast tegid Gatesi fondi ja Gavi üha suurenevad panused Gatesist WHO mitteametliku tippsponsori, isegi enne Trumpi administratsiooni 2020. aasta sammu vähendada kogu toetust organisatsioonile. The Politico kirjutas ülikriitilise artikli Gatesi põhjendamatust finantsmõjust WHO tegevusele 2017. aastal:

“Ebaproportsionaalselt palju ressursse projektidele, mille tulemused mõõdetakse vastavalt sellele, mida Gates eelistab. Vabaühendused ja akadeemikud on mures. Mõned tervisenõustajad kardavad, et kuna Gatesi fondi raha pärineb suurtesse äridesse tehtud investeeringutest, võib see olla korporatiivsete ettevõtete huvides Trooja hobune, mis õõnestab WHO rolli standardite kehtestamisel ja tervisepoliitika kujundamisel. ”

Lisaks suunab Gates rahastamist WHO-le ekspertide strateegilise nõuanderühma SAGE Bionetworks ning UNICEF-i ja Rotary Internationali kaudu, nii et tema koguosalus on üle miljardi dollari, nagu selgitab Kennedy enda raamatus, lisades, et need maksudest mahaarvatavad annetused annavad Gatesile võimenduse ja kontrolli rahvusvahelise tervishoiupoliitika üle, „mida ta suuresti suunab teenima oma farmaatsiapartnerite kasumit”.

Kui WHO loodi, võis ta ise otsustada, kuidas oma panuseid jagada. Nüüd on 70% eelarvest seotud konkreetsete projektide, riikide või piirkondadega, mille määravad rahastajad. Sellisena on Gatesi prioriteedid WHO selgroog ja see ei olnud juhus, kui ta ütles WHO kohta: “Meie prioriteedid on teie prioriteedid.”

“Gatesi vaktsiinide kinnisidee on kõrvale juhtinud WHO annetamised vaesuse leevendamiseks, toidu ja puhta vee tagamiseks, et muuta vaktsiin silmapaistvamaks rahvatervise näitajaks. Ja Gates ei karda oma kaalukaussi nihutada, ”märgib Kennedy oma raamatus. “Tema sihtasutuse rahalise panuse hiiglaslik suurus on teinud Bill Gatesist WHO mitteametliku juhi.”

Big Pharma ja WHO sularahakontroll eelmiste pandeemiate ajal

2009. aasta seagripi (H1N1) pandeemia ajal sõlmiti Saksamaa, Suurbritannia, Itaalia ja Prantsusmaa vahel enne H1N1 pandeemia algust farmaatsiatööstusega salajased lepingud, milles öeldi, et nad ostavad gripivaktsiine, kuid ainult siis, kui WHO kuulutab välja pandeemia 6. taseme.

Dokumentaalfilm „TrustWHO” näitab, kuidas kuus nädalat enne pandeemia väljakuulutamist poln

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt