Analüüs: Kui WHO-le antaks täielik kontroll tervisevaldkonna üle, lõpetaks vaba teaduslik mõte eksisteerimise

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2022 kell 9:06WHO president Tedros Adhanom Ghebreyesus. Foto: YMCA / ekraanikuva

2021. aasta juunis ilmus ajalehes Time endise Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (CDC) direktori Julie Gerberdingi artikkel 1, milles ta kirjeldas rahvusvahelise pandeemiavalve võrgustiku värsket kontseptsiooni, mille eesmärk on ohu ennustamine ja ravimite eelisostuõiguse andmine. Gerberding oli CDC direktor aastatel 2002–2009. 2 Pärast CDC-st lahkumist sai temast Mercki vaktsiinide valdkonna asepresident ja hiljem strateegilise kommunikatsiooni juht – vaktsiinide kasutamist reguleeriva agentuuri juhist sai päevapealt ühe maailma suurima vaktsiinitootja tippjuht. Alljärgnev on dr Mercola mõtlemapanev analüüs (koos rohkete viidetega) WHO omakasupüüdlikust tegutsemisest ja tulevikuplaanidest pandeemia vastu võitlemise õilsa sildi all.

 

Gerberding ei maininud oma artiklis otseselt Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO), aga teadaolevalt on see organisatsioon maailmas otsustaja number üks, kui jutt käib pandeemiast. Igal juhul viitab Gerberdingu väljaöeldu sellele, et WHO soovib ülemaailmses tervishoiusüsteemis oma võimu kindlustada ja veelgi oma haaret laiendada.

Ameerika psühhiaater, Covid-19 vaktsiinide kriitik Peter Breggin hoiatas oma raamatus “COVID-19 and the Global Predators: We Are the Prey” (e. k “COVID-19 ja globaalsed kiskjad: me oleme saak”), et globaalse eliidi järgmine samm sõjas inimkonna vastu on kontrollida tervet maailma tervishoidu: 3

“Selline vaikne rünnak, mille plaanid on tehtud juba paljude riikide poolt, hakkab jõustuma aastaks 2024, kui selle olemust kiiresti ära ei tabata ja selle vastu võitlema ei hakata. Hiina kommunistidel on WHO üle olnud mõju rohkem kui kümme aastat ja järgmine koosseis sai upitada Tedros Ghebreyesuse (WHO president) võimule ilma ühegi konkurendita. 24. jaanuaril 2022 sõnastas Tedros oma globaalse tervishoiu plaani: “Viies prioriteet on kiiremas korras tugevdada WHO-d, et ta oleks juhtiv ja suunav autoriteet globaalses tervishoiusüsteemis ning globaalse tervishoiusüsteemi ülesehitamise keskpunktis.”

Rahvusvaheline pandeemialeping

Euroopa Nõukogu teatas 24. mail 2021, et ta toetab rahvusvahelist pandeemialepingut (Pandemic Treaty), mille järgi WHO omab võimu muuta riikide sisest põhiseadust, asendades need enda omaga, mis kannab nime “Pandeemia ennetamine, valmisolek ja reaktsioon”4. 3. märtsil alustas EN läbirääkim

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt