Dr Ericksoni koroona-pressikonverents nüüd eestikeelsete subtiitritega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. mai 2020 kell 11:1320-aastase kogemusega California doktor Daniel W. Erickson on endine erakorralise meditsiini osakonna arst, kes omab nüüd koos oma partneri dr. Artin Massihiga erapraksist. Aprillis andsid nad oma koroonaviiruse-kogemusi tutvustava pressikonverentsi, kus tõstatasid mitmeid õigustatud küsimusi ja kritiseerisid eriolukorda.

 

Videot on korduvalt Youtube´ist ja mujal kustutatud ning kui proovisime sellest tutvustavat lühikest lõiku Telegrami Youtube´i postitatada, kadus ka see… Nii oleme otsustanud, et video on kättesaadav vaid Minu Telegrami tellijatele. Eestikeelset kokkuvõtet pressikonverentsist saad lugeda siit.

Dr Erickson ütleb muuhulgas, et kui sul ei ole sümptomeid, siis sa peaksid tööle naasma. “Kas sa oled asümptomaatiline viirusekandja? Võib-olla, kuid me ei saa tervet inimkonda testida. Muidugi jääb meile kahe silma vahele koroonaviiruse juhtumeid, kuid samamoodi on gripiga. Oleks tore tuvastada iga koroonahaige, kuid kas see on realistlik? Kas me hoiame kaks aastat majandust kinni ning vaktsineerime kõiki? See on eb

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt