Emmyga pärjatud ajakirjanik Del Bigtree kriitilise pilguga koroonaviiruse ravist ja statistikast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. aprill 2020 kell 13:37Foto: By Manuel Pompeia – https://www.youtube.com/watch?v=DKQzHMUu7Io&t=1514sThe Irrefutable Argument Against Vaccine Safety – with Author Del Bigtree, CC BY 2.5, Wikimedia Commons

Tundub, et oleme jõudnud aega, kus peavoolumeediaga manipuleeritakse ja eetrisse lastakse vaid ravimifirmadele sobivaid teemasid. Kelle huve teenib ajakirjandus? Emmyga pärjatud endine meditsiiniajakirjanik Del Bigtree küsib järgmistes videotes, kes keelab arstidel ravida koroonapatsiente toimivate medikamentidega ja sukeldub numbritemaailma – milline on seis tegelikult?

 

Miks ei ravita koroonaviirust põdevaid patsiente ravimitega, mille toime on kliiniliste uuringutega tõestatud ja mida on aastakümneid kasutatud, nagu malaariaravim ja C-vitamiin? Prantsuse nakkushaiguste tippspetsialist dr Didier Raoult on öelnud, et on ebaeetiline seda ravimit mitte kasutada. Me peame ise tegema nii ravimite kui vaktsiinide osas oma kodutöö ära, otsima infot, lugema erinevaid sõltumatuid teadusuuringuid. Ainult nii on võimalik langetada teadlik valik.

NB! Videotel saab sisse lülitada eestikeelsed subtiitrid.

 

PS. Del Bigtree otsesaadet “The Highwire” saab vaadata igal neljapäeval kell 21:00: https://thehighwire.com/watch/

https://www.facebook.com/HighWireTalk/

PPS. Del Bigtree ja Robert Kennedy Jr pidid osalema ka 21. märtsil koroonakarantiini tõttu toimumata jäänud meditsiinilise vabaduse eest seisval meeleavaldusel Münchenis, kus neil oli plaanis kohtuda ka seal osalevate eestlastega.

Allikas:  Ole Teadlik Youtube´i kanal

 

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt