Põnev seminar: kloordioksiid – teadus, meditsiin ja kogemused + mis on sel ühist krüptorahaga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. august 2021 kell 15:1725. augustil toimub Harjumaal seminar “Kloordioksiid: universaalne tervendaja ehk MMS kui lahendus”, kus oma teadmisi jagavad Janika Veski (“Kloordioksiid ja teadus, kasutamine meditsiinis ning kogemused”) ja Asse Sauga (“Muutuv maailm: mis on ühist krüptorahal ja kloordioksiidil?”).

 

Seminari tutvustuses seisab:

Elame huvitaval ajal, kui poliitika ja äri on saanud teadusest olulisemaks; kui süvenemata, pimesi loovutatakse oma põhiõigusi ja kui on loodud väga tugev narratiiv, et maskid ja vaktsiinid päästavad maailma.

Tänaseks on selge, et ega ikka ei päästa, pigem vastupidi. Tänased meetmed on viinud lahenduse asemel kriisi süvenemiseni. Ja lõppu ei paista. Päris lahendustest, mis saavad lõpetada koroonapandeemia koos ebatõhusate meetmetega nagu maskid, piirangud, lukustused, isolatsioonid ja vaktsineerimised, aga kas ei räägita või ei lubata rääkida. Meie räägime, sest me arvame, et need on olulised teemad kõigi jaoks ja nendest peab rääkima!

Avalikult!

ESINEJAD:

Janika Veski, tervisedetektiiv

  • Kloordioksiid ja teadus;
  • Kloordioksiidi kasutamine meditsiinis ning arstide kogemused moodsa viiruse ravis;
  • Kloordioksiid ning isetervenemise põhimõtted.

Asse Sauga, krüptoraha ekspert, ettevõtja, konsultant

  • Muutuv maailm: mis on ühist krüptorahal ja kloordioksiidil?

Lisaks räägime veel põnevatest uudistest ja võimalustest, kuidas igaüks meist saab kaasa aidata normaalse elukorralduse taastamisele. Meil igal ühel on tohutu loomisvägi ja koos saame luua suuri muutusi.

ERAKORRALISED AJAD NÕUAVAD ERAKORRALISI LAHENDUSI!

Seega saame piirangute tõttu ürituse korraldada vaid MMS ja DMSO seltsingu liikmetele, kuid seltsingusse on OODATUD KÕIK head inimesed, kes on teemast huvitatud! Lisainfo ka Telegrami grupis.

Selleks saada vaid e-mail oma ees- ja perenimega: mmsdmsoeesti@protonmail.com
Seltsingu ühekordne liikmetasu on 25€

Asukoht: Harjumaa, täpsem asukoht saadetakse registreerunutele. Aeg: 25 aug, kell: 18 – 21.00 (kohtade arv on piiratud)

NB: Kuna tegemist on seltsingu privaatüritusega, siis vaktsiinipasse ja sertifikaate ei kontrollita. Üritus on maskivaba, kuna maskid ei kaitse viiruste eest ja on seega täielikult põhjendamatud. Samas on võetud kasutusele tõenduspõhised 100% tõhususega viirusi hävitavad ning inimesele ohutud meetmed!

NB2: Ettekanne on täies ulatuses kaitstud autoriõigustega. Ilma autori kirjaliku loata on taasesitamine mistahes viisil keelatud. Autoriõiguste rikkuja kohustub tasuma autoritele kompensatsiooniks 55 000€.

 

Olete südamest oodatud!

Janika ja Asse

 

Allikas: pressiteadeKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt