Janika Veski Hannes Võrno saates: Aeg on MMSist tõde rääkida!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. juuli 2018 kell 9:28Eile, 10. juuli õhtul kutsus Hannes Võrno oma TTV saatesse “Hannes Võrno 33 minutit” külla Janika Veski, kes sai avalikkusele tuntuks 2015. aastal, kui lahvatas nn MMSi skandaal. Värsket saadet saad vaadata artikli alt, ent kuna eetriaeg oli piiratud, küsisime Janikalt, kas midagi väga olulist jäi ka ütlemata, millele teemast huvitunud võiksid tähelepanu pöörata. Et tegu oli üsna märgilise intervjuuga MMS-i tõe otsingutes, esitasime paar küsimust ka saatejuht Hannes Võrnole.

 

Janika, mis on su värsked muljed pärast saadet. Kuidas oli lõpuks rääkida avalikus meediaruumis nii, et sind päriselt kuulatakse?

See saade oli hea koht, kust alustada! Kahju vaid, et aeg oli piiratud ning seetõttu jäi palju olulist rääkimata. Aga mul on väga hea meel, et leidus avatud meelega ajakirjanik, keda teema päriselt huvitas! Tore, et sain niigi palju infot avalikkuse ette tuua. Klorit ehk hellitusnimega MMS on sajandi avastus tervisevallas ja tahaksin, et  kõik teaksid tõde tema imelistest raviomadustest.

Ja sooviksin väga, et nii palju kui see on aidanud minu perekonda, võiks see aidata ka teisi. Ilma MMSita ei oleks mul mu last ja vähk oleks võtnud mult ema ja isa – ilma MMSita oleksin murtud ja südamevalus elu lõpuni.

 

Mida sa oleksid veel väga tahtnud rääkida aga ei jõudnud?

Oleksin tahtnud pikemalt lahti rääkida, kuidas see tervenemine ikka nii lihtne saab olla. Meditsiinis on kõik nii keeruliseks aetud – räägitakse, et haigused on erinevad ja iga asja jaoks on eraldi tablett jne. Tegelikult on terve olek inimese loomulik seisund, haigus on ebaloomulik – ja kui tagada rakkude elutegevuseks kõik vajalikud tingimused – toitained ehk vitamiinid, mineraalid, rasvhapped ja aminohapped – ning koristada ära kõik raku jaoks ebavajalik ehk kõik, mis on toksiline: patogeensed mikroorganismid e. viirused, bakterid, seened ning raskemetallid ja muud toksiinid, mis raku elutegevust häirivad, siis inimene terveneb. Sest isetervenemismehhanism on sisse ehitatud automaatne programm.

Lisaks oleksin tahtnud kummutada müüdi, et MMS on kloor. Ei ole! Nimelt on MMS ehk klorit registreeritud ametliku ravimina raskete neurodegeneratiivsete haiguste ravis. Samuti on võetud kümneid meditsiinilisi patente MMSi raviomaduste peale. Meedia on meile jultunult valetanud, kuna MMS on tegelikult kergelt kättesaadav, ülitõhus väga paljude haiguste ravis ja odav. Ning selle info väljatulekut kardavad ravimifirmad, kellele kuulub ka juhtumisi meedia. Olemasolev meditsiinisüsteem kukuks üleöö kokku, kui inimesed teaksid sellest üliodavast ja tõhusast ravivahendist. Sest neil inimestel ei oleks enam apteeki asja.

Aga sellest kõigest pikemalt saab kuulata/vaadata Telegrami konverentsi ettekandest; lugeda infomms.org lehelt inimeste kogemusi, seal on ka teaduslik seletus, kuidas seda meditsiinis kasutatakse, kuidas on tõestatud tõhusus ja ohutus jne. Nendest kahest allikast saab alustada aine tundmaõppimist.

Samuti võib vaadata dokumentaalfilmi “Quantum Leap” (alumise serva menüüst “cc” alt saab valida eestikeelsed subtiitrid).

 

Mida soovitaksid inimestele, kes on sattunud ülekohtuselt meedia hammaste vahele?

Pöörake see enda kasuks! Mina olen vaadanud seda vaimsuse poolelt – kui elame enda tõe järgi ja kedagi kahjustamata, kooskõlas, siis tõde tuleb välja niikuinii. See on hea koht kasvamiseks – vaadata hirmudele otsa, neist läbi minna ja need vabastada. Lõpuks jõuad iseendasse, puhtasse armastusse ja rõõmu, mis ei sõltu välistest tingimustest. Sinu sees on alati olemas rahu, päike ja sära – see koht tuleb lihtsalt üles leida. Ja jätta tähelepanuta need, kes püüavad sind kahjustada. Me oleme lõpmatu vaim kehalises kogemises ning meie tuumolemust ei saa kahjustada ükski väline sündmus ega inimene. Me ise loome enda reaalsust, otseselt. Ja veel, mul on üks iidne mantra sellisteks puhkudeks: not my circus, not my monkeys! : )

 

_________________________________________

Hannes, ajakirjanikuna on hästi keeruline laveerida enda tõekspidamiste, tööandja ootuste ja avalike normide vahel. Kuidas oled sina leidnud tasakaalu? Mida teed selleks, et hirm teiste arvamuse ees ei saaks võidule vaid pinnal püsiks siiras uudishimu ja teistsuguse mõista püüdmine?

Siiras olles, tunnistan, et ma olen teleajakirjanikuna aastast 1998 ehk 20 aastat tänaseks sadu intervjuusid teinud. Olen olnud ka üleolev, noriv, sildistav, kohut mõistev ja mis iganes. Lõpuks peab ju aru pähe tulema. : )

Üht võin vanduda – ära pole mind ostetud iial! Ajakirjanik on sõltumatu, kui tal pole pangalaenu!

 

Aga kui nüüd keegi tahaks sellesse punkti jõuda kiiremini kui 20 aastaga?

“Viis päralejõudmiseks on seal olla! Ole lihtsalt seal kuhu otsustad jõuda! See on nii lihtne! Sa ei pea midagi tegema. Tahad olla õnnelik? Ole! Tahad olla tark? Ole! Tahad olla armastus? Ole! See on see kes sa oled igal juhul – Jumala armastatu.”  Tsitaat minu lemmikraamatust, Neale Donald Walsch “Jutuajamised Jumalaga”.

 

Vaata Hannes Võrno intervjuud Janika Veskiga siit:

 

Saadet saab järelvaadata ka Tallinna TV lehel.

Fotod: Hannes Võrno 33 minutit Facebook, ekraanikuva

 

Küsitles ja toimetas Mariann Joonas

 

PS. Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt