MMS on patenteeritud ALS-i, Alzheimeri tõve ja polüskleroosi raviks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. oktoober 2016 kell 12:10Foto: Telegram.ee + Canva.com

Täheühend MMS on saavutanud Eestis erakordse kurjakuulutavuse. Seda peetakse vastutustundetu soolapuhumise tippsaavutuseks ja ennekuulmatuks mürgiks, mis trumpab üle isegi skeptikute jaoks seni taluvuse laeks olnud uriiniteraapia. Moodsa aja üks laialdasemaid nõiajahte Eestis läks lahti just tänu sellele ainele. Selles olukorras on huvitav leida, et California ülikool on registreerunud patendi meetodile, kuidas MMS-i abil ravida neurodegeneratiivseid haiguseid, nagu amüotroofilise lateraalskleroosi (ALS), Alzheimeri tõve ja polüskleroosi (ka multiskleroos, Sclerosis multiplex ehk MS).

 

Aine, mida hakati turustama pretensioonika nimega Miracle Mineral Solution (imeline mineraalilahus) on naatriumkloriti vesilahus. Kontsentreeritud kujul on see mürgine ning tervist kahjustav. Täpselt samamoodi, nagu on kontsentreeritud kujul mürgised valdav enamus apteegist saadavaid või haiglates manustatavaid ravimeid.

2006. aastal avalikustatud patent kirjeldab erinevaid meetodeid, kuidas ALS-i, Alzheimeri tõve ja MS-i raviks manustada kloritit sellises koguses, et see alandaks veres olevate immuunrakkude (makrofaagide e valgevereliblede) aktivatsiooni. Patendis on kirjeldatud ka viise, kuidas enne ja peale ravi monitoorida vere immuunrakkude aktiveerumist. Meetodite välja töötamist rahastas USA riiklik terviseinstituut. Patendi kirjelduses on üles loetletud kaheksa erinevat viisi, kuidas kloritit patsientidele manustati – sealhulgas kloriti ioonidena, tetraklorodekaoksiidina, kloriidi sooladena, ning erineva kontsentratsiooniga vesilahustena.

Patendis käsitletud haiguste olemus

Haigused, mida selle patendi uurimustel raviti, omavad kõik sarnast ühisnimetajat – neid iseloomustab närvirakkude hävimine kas ainult ajus või terves närvisüsteemis. Need on pöördumatu iseloomuga, rasket puuet põhjustavad ning neid peetakse ravimatuks.

ALS on haigus, mille puhul järk-järgult hävivad lihaseid kontrollivad närviteed seljaajus ja peas. Kuig

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt