Eesti MMS-i edulood vähi, borrelioosi ja teiste haiguste ravimisel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. oktoober 2016 kell 10:51mms

Foto: MMS Testimonials

Tere-tere, siinpool Telegrami peatoimetaja Mariann Joonas. Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, kuidas ma juba paar kuud tagasi käesolevat artiklit kirjutada plaanisin ja ühe homöopaadiga sel teemal konsulteerides ütles ta: “Väga huvitav, ise pole MMS-i proovinudki, aga tahad artiklit kirjutada”. Tõsi, ma eelistan alati küüslauku, mett, healõhnalisi taimeteesid ja homöopaatilisi ravimeid (apteegi)keemiale. Ja MMS ehk kloordioksiid on minu jaoks isiklikult kindlasti keemia. Paar nädalat pärast seda vestlust haigestusin aga puuk-borrelioosi.

 

Ravi osas otsustasin homöopaatia kasuks. Homöopaatilised tabletid ehk terad aitasid kõiki järjepanu esile kerkinud sümptomeid leevendada ja ravida, kuid neljandal päeval tekkis veidi ebameeldivam mure – vasak jalg, kus puuk oli olnud, jäi kangeks. Viiendal päeval levis halvatus juba vasakule ülakehasse ja hilisõhtul, kui ka vasak suunurk enam naeratades ei tõusnud, tegin otsuse – proovin keemiat ja kui MMS ei aita, lasen järgmisel päeval antibiootikumid kirjutada (ka hp terad aitavad borrelioosi halvatuse puhul, kuid nende toime võib olla aeglasem ja mul ei olnud soovi mitu päeva järjest liikumatuna lamada).

Seega lisasin halva lõhna pelguses vett kõigest paarile aktiveeritud MMS-i tilgale, panin nina kinni ja neelasin. Ma saan aru, et järgnev võib kõlada uskumatuna, aga halvatus kadus vähem kui poole minutiga (!). Kõrvalnähud – kerge iiveldus tol õhtul ja ka järgmisel päeval. Kokku tegin nädalase kuuri ja teistel päevadel enam iiveldust ei olnud, nagu ei olnud enam jälgegi ka borrelioosi-vaevustest (lisaks halvatusele oli enne MMS-i tarbimist närvivalu üle kogu keha, peavalu, kohin kõrvades, puugihammustuse ümbrus oli kaetud valusate vesivillidega jne).

Miks ma oma lugu nii avalikult jagan? Sest minu jaoks tundub vastutustundetu seda mitte teha. Aasta tagasi sai MMS-i teema paari kuu jooksul mitusada meediakajastust, ometigi ei võetud vaevaks kirjutada edulugudest või küsida: kui MMS on nii ohtlik mürk, siis kus on kannatanud? (Nagu jaanuaris politsei raportist selgus, ei tuvastatud ühtegi kannatanut.) Kannatanud tekitas meediaskandaal ise – MMS´i Facebooki grupi administraatorite andmetel lahutati skandaali tagajärjel paar abielu, perekonnad killustusid, sõprused lagunesid, inimesi vallandati töökohtadelt jne. MMS-i+aktiveerija pudelid maksavad kokku vaid umbes 25-30 eurot ja sellest piisab kuuldavasti 2-5 aastaks. Tundub vist loogiline, miks farmaatsiatööstus võiks MMS-i vastasesse lobisse lahkelt ja jõuliselt investeerida?

Toonitan siiski, et ettevaatlikkust ning kriitilist mõtlemist peame rakendama igasuguste ravimeetodite puhul, olenemata sellest, kes seda soovitab või millisest allikast see pärineb ning tasub meeles pidada, et mürgiseks võib osutuda iga aine (ka nt kõige tavalisem käsimüügiravim), mille doseerimisjuhistest kinni ei peeta. Ja kuna me kõik oleme erinevad, siis see mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele.

Enne, kui jätkame teiste ja palju põnevamate edulugudega Eestist, soovitan lugeda ka kahte artiklit, mida meie peavoolumeediast ei leia. Esimene räägib sellest, et California ülikool on registreerunud patendi meetodile, kuidas MMS-i abil ravida neurodegeneratiivseid haiguseid, nagu amüotroofilise lateraalskleroosi (ALS), Alzheimeri tõve ja polüskleroosi. Teine aga sellest, et sel suvel mõistis Horvaatias Dubrovniku piirkonna kohus lastele raviotstarbel MMS-i manustanud lapsevanemad õigeks.

 

MMS-i edulood Eestist

Alustame videolooga, kus hiiumaalase Arvo sõnul paranes ta vähist MMS-i abiga:

 

Järgnevad lehele infomms.org kogutud edulood, mis on tavaliste Eesti inimeste kogemused – kirja pandud nende endi poolt (põhimõtteline sisu muutmata, nimed anonüümsuse tagamiseks eemaldatud, suuremad kirjavead parandatud).

 • Alustasin MMS-i võtmist umbes 9 kuud tagasi, samal ajal sain keemiaravi. Minu haigus sai alguse 2011. aastal kui avastati kasvaja munasarjas, vähk 4 staadium, seniks olen saanud 18 korda keemiat. MMS-iga alustasin siis kui mulle määrati viimased 6 korda ja kaks olin saanud. Alustasin kolmest tilgast kuni jõudsin 15 tilgani ja määrisin ennast DMSO ja õli seguga. Muutused algasid kohe.1.gaasid ei kogunenud enam kui puu- ja juurvilju sõin ja kõht ei valutanud enam õhtuti 2.ainevahetus väga hea 3.uni lihtsalt imehea ja mis kõige tähtsam mu viimased analüüsid on täiesti korras (vähki enam pole). Nüüd jätkan kolme tilga MMS-iga igal õhtul.
 • Tere! Olen 2-aastase staažiga rinnavähi-haige. Mulle soovitati kohe alternatiivselt ravima hakata, aga mina ei julgenud sellele teele minna. Tegin läbi kohustusliku operatsiooni, keemiaravi, kiirituse, bioloogilise ravi ja määrati ka 5 aastaks hormoonravi. Hormoonravi pidin pooleli jätma, kuna kõik luud-liigesed hakkasid valutama. Keemiaravi – oksendamine, peavalud, öösel deliiriumis, juuste kadu. Kiiritusega tüsistused. Opereeriti rohtude manustamiseks veresoonde kanüül, väljaopereerimisel jälle tüsistus – tekkis käe lihaste nõrkus. Umbes aasta tagasi hakkasin tarvitama väikestes kogustes MMS-i, kadusid üldised halvad vaevused. Käin tööl kollektiivis, kus on tihti palju viirushaigusi, aga mina ei ole jäänud ei köhasse ega nohusse, kuigi immuunsussüsteem on nõrk. DMSO kooris mul peast peale kuut päeva määrimist peast pöidlasuuruse tumeda kasvajamoodi moodustise. Põiepõletik-antibiootikumiravi, nädal korras, siis uuesti põletik. Peale mõnepäevast pealemäärimist kadus põletik ja pole enam vaevanud. Kasutan profülaktiliselt igal hommikul ja õhtul paar tilka MMS-i.
 • Tere! Tahan ka rääkida oma eduloo! Eelmisel aastal 27. mail sain teada,et mul on kolmanda astme vähk ja eesti arstide arvates pole teha enam eriti midagi. Tänu sellisele suhtumisele hakkasime ise tegutsema ja mu tütar leidis MMS ja DMSO, mida hakkasin hoolega kasutama. Võtsin sisse ja määrisin peale. Muidugi muutsin kardinaalselt toitumist ja sain ka kiiritusravi Soomes. 30. detsembril teatas arst mulle et olen terve, kasvaja kadunud!
 • Meie perel kogemus furunkli või mädapaisega, mis mõned aastad on nüüd kimbutanud. Tuli alati samasse kohta ja ikka paar nädalat oli mega valus ja paistes. Ükski looduslik ravivahend eriti ei aidanud, lihtsalt tuli see aeg üle elada ja vaikselt tõmbus lõpuks alati ise tagasi. Nüüd viimased 5 kuud võtab alati kohe, kui hakkab see koht jälle punetama, ühe korra 6 tilka MMS-i ja järgmiseks päevaks on kadunud. Niimoodi oleme kolmel korral juba jaole saanud. Uskumatu.
 • Olen saanud mitu korda kõrvetada. Kohe väga valusalt. Korra läks käsi vastu ahju, teisel korral võtsin ahjust tulnud potil kaanest kinni, enne kui taipasin, et mul pole kindaid käes. Valu oli jube ja pistsin käe jääkulma kraanivee alla pikaks ajaks, enne kui DMSO sisse uputasin. Pole ville, pole põletusarme, kuigi kõrvetades oli pöial täitsa sinakas. Ilma DMSOta oleks kindlasti nädal aega valutanud ja nahk pruuniks tõmmanud. Seekord läks ainult heledaks ja järgmine päev oli ilus roosa.
 • Sain just praegu analüüside vastused teada ja ma ei uskunud oma kõrvu kui telefonis arstiga rääkisin! Võrreldes jaanuarikuisega on analüüsi tulemused nagu öö ja päev! Kilpnäärme analüüs on absoluutselt korras, ei üle- ega alatalitlust, veresuhkru 3 kuu keskmine langenud 11-lt 7-le, kadunud suhkur ja bakterid uriinist jne, jne. Sain arstilt kiita ja öeldi, et ma olen õigel teel…Aga millisel teel täpselt, selle vastu doktor huvi ei tundnud ja ma ei hakanud seletama ka, et olen vahepeal MMS-iga puhastuskuuri läbi teinud… Päri oli ta sellega, et menüüst välja jätta suhkur, valge nisujahu ja piim. Selgub, et ka ametlik meditsiin ei pea seda enam veidruseks. Enesetunne on juba mitu nädalat väga hea. Energiat on rohkem. Jalgadest on kadunud diabeetiline tüsistus, närvikahjustus. Selles on kindlasti “süüdi” osaliselt suhkru ja nisujahu menüüst välja jätmine ja osaliselt jalgade määrimine magneesiumiõliga. Tasakaaluhäire kadumist ja vererõhu langust ma tundsin tegelikult juba siis kui olin esimese nädala seda kuuri teinud. Rohkem ma ei julge kirjutada, kardan ära sõnuda… Kusjuures ma olen tegelikult suur skeptik ja ei uskunud, et selline asi võiks toimida, aga otsustasin siiski proovida pärast pikemat internetis surfamist ja kasutajate kogemuste lugemist.
 • Kolm nädalat võitlesid arstid minu lähedase bakteriaalse meningiidiga. Sai kahte erinevat väga tugevatoimelist antibiootikumi, ajuvedelik jooksis välisdrenaaži kaudu välja, vahetati kaks korda drenaažitorusid ja tulemust ei mingit. Olles juba meeleheitel, kuna ajafaktor on tema teise haiguse tōttu elulise tähtsusega, sattus minu teele õigel hetkel MMS ja DMSO. Kuna mu lähedasel sees ei püsinud midagi, alustasime kogu keha määrimise kuuriga. 5 tilka MMS-i + 2spl vett+ 1tl DMSO-d. Kohe võttis kõhu lahti ja nii peale igat söömist. Kuna tal niikuinii koguaeg iiveldas, siis oli raske aru saada, kas on kange või lahja lahus. Igatahes pärast 1,5 nädalat on minu lähedase analüüsid täiesti puhtad ja see haigus seljatatud. Hurraa.
 • Viimane kord postitasin siia eduloost oma vanaemast, kes sai vererõhu kontrolli alla MMS-iga ega võta siiani oma vererõhuravimeid. Nüüd aga midagi ERITI positiivset minu kalli vanaisa kohta. Vanaisal läks eesnäärme suurenemine üle vähiks. Vähirakud avastati tal aasta tagasi. Proovis MMSi – olin talle igati nõu ja jõuga abiks, tegin isegi selle puhastusprotsessi läbi. Esialgu jättis ta puhastuse aga pooleli, sest sidrunhape muutus talumatuks. Aprillis uuringu käigus öeldi, et olukord pole paranenud ja otsustati teha operatsioon. JUMAL TÄNATUD, ET TA KEELDUS ja uskus minusse ning MMSi. Võttis kätte ja tegi korralikult 3nädalase kuuri läbi. Mai alguses käis uuesti analüüse andmas ja ÜLLATUS-ÜLLATUS, vähirakud on kadunud kehast. Meie pere ei saa olla rohkem tänulik!
 • Jumal tänatud, et ma siin grupis olen, vastasel juhul oleksin juba mitmeid kordi valu kätte surnud! Aitäh! Minu kuldne segu: 2 tilka MMS-i + 2 tilka sidrunhapet + 1tl DMSO-d + 1tl vett – ravis mu valutavat näppu, kui küüs otsast ära tuli, ravis mõnede minutitega kõrvavalu ja praegu hetkel ravib mu valutavat hammast. Näppu hoidsin lihtsalt mõne aja segu sees. Kõrva tilgutasin. Hambavalu korral määrin vatitikuga haigele kohale ja hoian seguga immutatud vatitupsu hammaste vahel.
 • ​Olen MMS-ist abi saanud – mul oli mingi aeg tagasi tõsine rauapuudus, tehti isegi vereülekandeid, sest see oli väga madal ja peale seda olen pidanud 2x aastas kontrollis käima ja ainuke asi, mis arstid mulle öelnud on, on see, et söö rauatablette.. ja nii juba üle 5 aasta.. mina küll surusin neid, et tahan ikka põhjust teada aga midagi ei uuritud (v.a haiglas olles, kui tehti kõiksugu uuringuid ja nende põhjal olin terve inimene)… Igal juhul, proovisin eelmise aasta augustis keha puhastada MMS-iga.. kevadel oli rauanäitaja madal ja peale MMS-i kuuri sügisel ütles arst mulle, et ära enam rauatablette söö, et sul on raud juba ülemise piiri lähedal (kui varem ei saanud alumist normigi kätte).. ja selle vahepealse perioodi jooksul ma rauda ei söönud, vaid puhastasin keha MMS-iga ja sõin erinevaid tugevdavaid vitamiine kõrvale.. mina igal juhul panen küll selle eduloo MMS-i arvele.
 • Eelmisel nädalal lõikasin endale noaga sõrme, jõhker sügav haav oli, alguses hoidsin näppu otse MMS+DMSO lahuses, verejooks lakkas kohe ja haav hakkas minutitega muutuma.
 • Panen ka enda kogemused kirja:
  rotaviirusest kolm inimest 3-6 tunniga terveks (2x 4 tilka MMS-i)
  ekseemi puhang olematuks (4x määrimist DMSO + MMS-iga)
  põletus armideta likvideeritud (DMSO)
  värske, kõrge ning kõva opiarm kõhul täiesti lamedaks ja pea nähtamatuks ühe kuuga (DMSO)
 • Tahan kiita! Koduse inimesena käime lapsega palju õues liikumas. Täna kui jalatseid jalga panin tundsin, et vasaku suure varba liiges on imelikult valus. Peale kilomeetri kõndimist oli varvas nii valus, et vaevalt koperdasime koju. Ise veel omaette mõtlesin, et oh häda, õhtul ei saagi sporti minna tegema. Panin lapse magama ja mõtlesin, et panen DMSO-d peale. Varvas oli täiesti paistes ja üleni tumelilla. Määrisin pooletunnise vahega 2 korda ja tõesti tunni aja pärast oli mu jalg täiesti terve!
 • Kuulsin MMS-ist augustis 2015. Aasta enne seda olid minu elus emotsionaalselt väga rasked ajad. Ja selle tulemusena hakkasin ma silmnähtavalt kaalus alla võtma kuni see muutus endalegi hirmsaks. Käisin september 2015 loengul enne meedia kära ja hakkasin MMS-i tarbima 3 tilka 8 korda päevas. Teisel päeval oli kõht lahti ja valutas meeletult. Jõin ainult vett ja ei suutnud MMSi võtta. 5. päeval alustasin väiksemast kogusest – 1 tilk 5 korda päevas. See oli juba talutav. Vaikselt suurendasin koguseid. Nädala pärast tekkisid taas valud kõhus, samas kõht enam lahti ei olnud. Kõhuvalu kadus kohe kui soolestikust väljus umbes 30 cm solge. Tõmbasin selle välja. Pärast seda hakkasin kohe kaalus juurde võtma ja kahe kuu pärast olin juurde võtnud 7 kg. Tänaseks on minu normaalkaal taastunud. Lisaks olid minu kätel veresooned väljaulatuvad. Ka need on taandunud ja käed on ilusad. Siiani ei pööranud selle üldse tähelepanu, mõtlesin, et ju olengi selline. Olen õnnelik, et vaatamata meedia kärale, oli mul tahet jätkata!
 • Jagan oma esmast tõsiselt hämmastavat kogemust.
  Olen MMS-i alal alles algaja ning toimetan enamasti sisetunde järgi. Kuna omal mingit hullu haigust kallal pole, siis pole tarvilikuks pidanud siiani mingit spetsiaalset puhastuskuuri teha ( kogemused ütlevad, et igasuguste puhastustega tasuks keha ja ka vaim selleks ette valmistada, enne kui täislaksuga asja kallale asuda), seega ei järgi siin etteantud programme.
  Kogemus aga mitte enda vaid pereliikmega.
  Eile hommikul teatas …, et tal palavik 38,6.
  Esimese asjana muutusin perearstiks – sõna otseses mõttes…
  Paratsetamool ja rohkelt vedelikku – tee asemel soovitasin vett.
  Päeva jooksul võttis ta paratsetamooli iga 4 tunni takka, kuid õhtuks oli tulemus juba 39,3 kui koju jõudsin.
  Otsustasin siis MMS-i katsetada. Sai esimese doosi 23.30 (4 tilka),
  kell üks öösel andsin teist korda. Kella kaheks oli palavik langenud ja voodi sõna otseses mõttes ujus. Kuna palavik oli seljatatud, sai pool pudelit korditsepsi eliksiiri (aitab organismil kiiresti taastuda ja tasakaalustab). Öösel rohkem MMS-i ei andnud.
  Hommikul palavikku polnud, kuid jätkasime MMS-i 2x ja korditsepsi 15ml.
  pärastlõunal veel MMS. Lisaks muidugi rohkelt vett joogiks.
  Tulemus on hämmastav- kaks imelist toodet koos- pole nõrkust, halba enesetunnet …
  Tõsiselt hea meel, et sattusin kogemata MMS-i peale.
  Nüüd jääb see mu koduapteeki koos korditsepsiga aukohale. Tänan!

 

 • MA EI TEA ENAM, MIS ON PEAVALU !!! Pole olemaski. Nagu pühitud. Vahel, kui pea väsimusest või emotsioonide tõttu veidi tuikab, siis on imelik tunne. Kuidagi võõras. Varem oli võõras tunne see, kui pea ei valutanud, mida juhtus ehk paaril päeval aastas.
  ASTMA – kui ma vaid oleksin sattunud siia …, kui tegin aktiivselt sporti. Ma jaksan teha selliseid asju, mis varem ei tulnud kõne allagi, nagu jooksmine ja intensiivne kõnd üles mäkke. Kergel mäel suuskadega üles minekul puhkasin 2-4 korda, nüüd … lihtsalt lähen.
  PÄHKLIALLERGIA, mis väljendus eluohtliku kõritursena peale pähkli suhu panemist juba minuti jooksul… ma pole seni veel julgenud peoga pähkleid süüa, kuid paaril korral on neid läinud suhu kogemata ja … ei midagi!! Lubasin endale, et istun ühel päeval maha, laon enda ette kõikvõimalikud erinevad pähklid, mida süüa pole tohtinud ja hakkan katsetama. Kirjutan sellest siin kindlasti.
  Ainus, mille vastu tõesti MMS ei ole paar viimast päeva aidanud ja mis mul praegu tõeliselt südame pahaks ajab, on inimeste vaenulik-agressiivne-„kõiketeadev“ suhtumine. Tahan neile öelda, et arvamus ei ole fakt. Mõistlik on neil kahel vahet teha ja googeldades otsida fakte, mitte arvamusi. Kõigile meile aga soovin kainet ja rahulikku meelt – kui meist räägitakse, siis järelikult meid on märgatud ja selle üle on ju alati hea meel. Loomulikult on parim kaitse rünnak ja just seda tehaksegi – kaitstakse end. Üritame neid mõista, sest teisiti nad ei oska… Ja tsiteerides klassikuid – läheb ära see, kellele ei meeldi.  Nautige elu, sõbrad!
 • Valasin külas keeva vee pahisedes käe peale. Oli kohe võtta MMS ja DMSO. Määrisin neid vaheldumisi poole tunni jooksul peale. Nahk jäi terveks, ei mingit villi, armi, mitte midagi!  Mega vahendid. Kui ei näeks, siis ei usuks.
 • Mul õnnestus MMS-iga terveks ravida kanad. Neid tabas nakkuslik hingamisteede viirus. Pilt oli väga kurb ja veterinaaridel polnud midagi soovitada, mis aitaks. 5 tilka aktiveeritud MMS-i poole liitri joogivee hulka tegi 7 päevaga imet. Tegelikult oli muutus näha juba teisel päeval. Soovin kõigile tervist ja imelist uut aastat!
 • Viimane kogemus ohatisega oli selline – hommikuks oli ohatis juba tekkinud, määrisin 3-4 korda puhast DMSO-d, ohatise kasv pidurdus koheselt ning järgmisel päeval oli ohatis vaevumärgatav. Määrisin veel umbes 2 korda (kuna teda tunda ega näha ei olnud, unustasin rohkem määrida). Kolmandal päeval tuli mingi väike koorik maha ja läinud ta oligi.
 • Ma sain koleda ragiseva köha MMS ja DMSO lahusega kiiresti ravitud. Reede õhtu tõusis palavik ja tekkis kole köha. Lahust sain kurgule ja rinnale määrida laupäeval õhtupoolikul. Kordasin enne magama minekut. Pühapäeval määrisin ka ja õhtuks oli köha kadunud, hääl ainult natukese kähedam.
 • Kuigi ma tean ja olen korduvalt kogenud, siis üllatab see mind ikka ja jälle. See “haav” oli 12h tagasi umbes 2mm sügav, veritsev ning oma asukoha tõttu ka häirivalt valus. Ainus, mis ma teinud olen, on see, et korda kolm on tilk puhast DMSOd peale pandud. Kõik. Jaaa, kipitas, aga praegu pole praktiliselt midagi tunda  täna on kummikinnas päev otsa käes olnud, ei mingit plaastrit.
 • Hemorroidid:  Mul väga hull seis ei olnud, aga paar päeva määrisin seguga: 2 tilka aktiveeritud MMS + 0,5 tl DMSOd + 1tl vett, peale kookosõli ja rohkem polnudki vaja.
 • Sain kolesterooli normi ilma igasugu ravimiteta.
 • Tere, tahan jagada oma positiivset kogemust MMS-i toimes und soodustava vahendina ja tundub, et ärevuse vastu aitab ka. Kui tegin kaneeli-mee protokolli siis avastasin, et peale õhtust tilkade võtmist kuidagi väga sügav uni tuleb. Ja MMS-i maitse, ma ei tea kas olen imelik aga mulle see mahlaga koos täitsa meeldib ja mee-kaneelisegu oli ka väga hea.
 • Eesti oma edulugu DMSO-ga. Enne ja pärast: peale operatsiooni oli kōhul sügav haav. Oma varasemast kogemusest vōin öelda, et keemia ravi ajal haavad ei parane, kulub ikka mitu mitu kuud ja alati on infektsiooni oht üleval. Jah peahaavad saavad rutem terveks aga kui haav on liikuva koha peal, on keerulisem. Haav oli lahti kaks kuud ja olin juba üsna mures. Arst soovitas Braunovidoli peale panna, et vōtab pōletiku maha vähemalt. Siis avastasin DMSO ja nädal aega määrisin kolm korda päevas. Nähes haava kiiret paranemist läksin laisaks (panin teistele asjadele rohkem rõhku) ja määrisin kord päevas. Tulemus on siin – haav on kohe kohe kinni. Olen nii vaimustuses… Loodan, et MMS on sama imeline!
 • Minu viimane atoopilise dermatiidi hoog rauges… kolme tilga MMS-iga enne magamaminekut….vaat nii.
 • Mul tekkis pärast hambajuure puhastamist ja prooviplommi panekut põletik, ilmselt see võis ka osaliselt igemes või kusagil seal igeme ja juure vahepeal olla. Mul oli ca. 10 tilka poole tassi peale lahus, millega ma 5-6x päevas suud loputasin ja hambaid harjasin. Paari päevaga ei andnud enam tunda. 1 kord tuli veel tagasi kergemal kujul, et andis lihtsalt tunda ja samuti sain paari päevaga taas korda. Eriti meeldis mulle see puhtuse tunne, mis suhu jäi, palju puhtam tunne kui mistahes hambapastaga.
 • 1:0 kõhugripile! Eile enne magama minemist hakkas mul kõhus keerama. Arvasin, et lihtsalt sooled sõlmes ja gaasi täis… ja läksin magama ilma õhtusöögita. Paari tunni pärast hakkasid juba okserefleksid ja kõht oli täitsa hullus seisus… Läksin tegi endale 4 tilgast MMS-joogi jõhvika mahlaga… ja praegu olen täie tervise juures. Minu puhul oli vaja vaid 1 kord 4 tilka. Kõhtu lahti ei löönud ja oksendamas ka ei käinud!
 • Mul on paari nädala tagune kogemus “suretatud” närviga hambaga. Plomm seisab kindlalt paigal, kuid hambast selle ümber tuli tükk ära ja ilmselt kuhugi sinna õnaruste vahele jäi mingeid põletikutekitajaid. Valutas ikka mitu päeva kuigi proovisin imerohtusid –kõigepealt vatitikuga ativeeritud MMS-i ja siis DMSO-d otsa. Nii umbes 3 päeva vältel paar-kolm korda ja taandus. Nagu poleks olnudki. Vägev!
 • Progresseeruv vanainimese köha. Iga päevaga läks aina hullemaks, lõpuks olid köhahood nii tihedad, et hingata juba keeruline. Ei aidanud homöopaatia, rakusoolad, Pau d´Arco, ingver, küüslauk, megakogus c-vitamiini, proovisime kõike looduslikku, mis kodus oli. Kahtlustasin juba bronhiiti ja kopsupõletikku, otsisime arsti, kelle juurde pöörduda… Siis veensin teda ikka MMS-i võtma. Võttis 3 tilka 4 korda päevas. Kahe päevaga oli köha läinud!
 • Pole olnud haige üle 24h peale seda, kui hankisin endale MMS-i.
 • Kassi parandamise edulugu. Minu kassil oli kintsulihases auk (kas oli tina saanud või kukkunud mingi ora otsa), mille ümbert oli nahk maas. Haav oli läbimõõduga 3cm, auk oli esmalt 5mm, aga kui kass haava lakkus, venis see paari päevaga lõpuks üle 1cm suuruseks. Puhastasin vesinikuga ning seespidiselt sai MMS-i. Et ma mingeid reegleid eriti ei järgi, sai ka kass üks kord päevas vast 4-5 tilka konserviga. ütleks, et ühe päevaga vähenes laialiveninud haav kokku poole umbes 20-30%. Kokku andsin 4 päeva (3p jutti, siis 1 või 2 vahet ja siis veel korra). Edasi vaatasin, et saab ise kenasti hakkama ja lasin tal ensel sekkumata terveks saada.
 • Meie pisikesel koeral oli pikalt probleeme nahaga ja arstidelt abi ei saanudki. MMS-i 2,5 kuud ja mul on nüüd peale mitme aasta meeletut sügelemist ja nahapigmente TÄIESTI TERVE KOER!!!!
 • Neljapäeval diagnoositi mu koeral vähk (piimanäärme carcinoma), panin operatsiooni aja järgmiseks esmaspäevaks. Hakkasin kohe andma MMS-i ja kasekäsna ja reishi seene kapsleid. 2 tilka päevas.(tema kaalub 25 kg, koertele antakse 3 tilka 12 kg kohta, tema doos seega u 6 tilka päevas.). Nüüd esmaspäeval tulime just arsti juurest ja operatsiooni ei läinud vaja!!! Vähk on kahanenud 4 päevaga u 90%!!! Mis on arsti meelest täiesti enneolematu sellise vähi puhul! Uuris, mis ma tegin ja kirjutas üles!!! Jätkan MMS-iga ja seentega veel ja kontrollime jälle paari nädala pärast.

 

Lisainfot:

 • MMS-i ja Eesti edulugude kohta saad lugeda rohkem siit.
 • Vaata ka Youtube´i kanalit MMS Testimonials, kus on üle 170 eduloo
 • Teadlane Andreas Kalcker seletab MMS-i toimemehhanismi enda konverentsiettekannetes ja intervjuudes kenasti lahti, vaata nt siit.
 • Krimmis asuvas kliinikus Biocentr kasutatakse raviks MMS-i (seal nimetatakse seda RADO-ks).

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt