KINNITATUD: 70 000 surma 28 päeva jooksul pärast Covid-19 vaktsineerimist Inglismaal!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuni 2022 kell 10:56Riikliku statistikaameti andmetel suri 2021. aasta jaanuarist kuni 2022. aasta märtsini 28 päeva jooksul pärast Covid-19 “vaktsineerimist” kokku 69 466 inimest ja 60 päeva jooksul pärast “vaktsineerimist” Suurbritannias 109 408 inimest, vahendab Expose. Selleks, et õigustada äärmuslike piirangute rakendamist Covid-19 nimel, avalikustas Ühendkuningriigi valitsus peavoolumeedia abiga iga päev Covid-19 surmajuhtumite arvu, mis väidetavalt sel päeval aset leidsid.

 

Mõõdik, mida kasutatakse siis ja mida praegugi kasutatakse, on surm, mis toimub 28 päeva jooksul pärast SARS-CoV-2 positiivse testi ja mida loetakse Covid-19 surmaks. See küsitav meetod Covid-19 surmajuhtumite loendamiseks viis kümnete teabevabaduse taotluste esitamiseni erinevatele valitsusasutustele, kes taotlesid infot 28 päeva jooksul pärast Covid-19 “vaktsineerimist” surnud inimeste arvu kohta.

 

Kui meetod on Covid-19 surmajuhtumite loendamiseks piisavalt hea, et õigustada laste hariduse hävitamist, majanduse hävitamist ja elude hävitamist, siis on see piisavalt hea Covid-19 “vaktsineerimissurmade” loendamiseks, eks?

Kuid iga kord oli saadud vastus järgmine:

“Meil ei ole seda informatsiooni”

 

Allikas

Kuid see oli vale, sest üks valitsusasutus hoidis seda teavet ja nad on  selle lõpuks avaldanud rohkem kui 17 kuud pärast esimest päringut.

Riiklik Statistika Amet (ONS) on Ühendkuningriigi suurim sõltumatu ametliku statistika tootja ja Ühendkuningriigi tunnustatud riiklik statistikainstituut. Ta vastutab majanduse, elanikkonna ja ühiskonnaga seotud statistika kogumise ja avaldamise eest riiklikul, piirkondlikul

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt