Nüüd eestikeelsete subtiitritega! Saksa tippadvokaat dr Reiner Fuellmich koroonakriisist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. oktoober 2020 kell 10:34Foto: Canva

Tava- ja sotsiaalmeedias palju tähelepanu saanud saksa tippadvokaadi dr Reiner Fuellmichi video koroonakriisist on nüüd saanud ka eestikeelsed subtiitrid. Fuellmich on tuntud Deutsche Banki ja VW vastaste korruptsiooniprotsesside poolest ning on Saksamaa koroona uurimiskomitee liige. Ta leiab, et COVIDi pettuseskandaalis osalenud isikud tuleks kohtusse kaevata ilmselt ajaloo suurima inimkonnavastase kuriteo eest.

 

Oma videos räägib ta sellest, kuidas kõik kehtestatud COVID-19 meetmed, nagu sotsiaalne distantseerumine, maskide kandmine, liikumispiirangud ja karantiin on loodud selleks, et viia inimesed küsimusi esitamata paanikasse, nii et lõppkokkuvõttes võib farmaatsia- ja tehnoloogiatööstus teenida tohutut kasumit PCR-testide, antigeeni/antikehade testide ja vaktsiinide müügist ning meie geneetilise info kogumisest.

Dr Fuellmich esitleb alljärgnevas videos 10. juulil 2020 moodustatud koroona uurimiskomitee tulemusi. Komitee koosneb rahvusvahelistest juristidest, arstidest ja teadlastest. Lühikokkuvõtet videost saad lugeda siit.

 

Allikad: Reiner Fuellmichi Youtube´i kanalkoduleht

Foto: Canva

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Madis MarkKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt